Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fel.
Már csak arra nem kell válaszolnod, hogy miért egy vízjelezett kép van kint Arra sem, hogy miért a Csizi műszerfaláról tettél fel képet Ismétlem NEM kell rá válaszolni
Elnézést az uraktól, de böki a csőröm, ha valaki másnak akarja kiadni magát
Nézd meg te is a videót, és "Igyunk egy Ászokat!"
Hoppá valaki fel ismerte a fizimiskám ! Talán mert nem hang ember vagyok ! Talán szeretem a motor, az életem és még hazug is vagyok .
Mi lett itt ? Ti kik vagytok?
Ezért nem is járok sűrűn ide , ki kezdetek bárkit ,mert már le ér a lábatok a mociról szarháziak .
Az öreget be védem ,mert jó csóka .Olyan t/1 rakott össze nekem 8 éve ,mint a zsír .
az szükségmegoldás volt,ott még nem tartok
A ledsor a sárga-zöld szig.szallag után már fel sem tűnik.
na ,ez mennyire gáz? ,mert a vircsaft ,az volt
Mi ez a szájkarate!?Ez eddig nem volt itt divat.Nem itt kéne!Bocs ,hogy beleszólok,de már egy ideje ezt olvassuk.Legalább mi,motorosok tartsunk össze!
Mi ez a csimmbumm cirkusz itt?
Kajak sz@r érzés olvasni.
Az egyiknek van egy régi vasa, szereti. Hurrá!
A másiknak van egy újabb . Szereti. Hurrá!
Az egyiknek van egy véleménye...Van a másiknak is. Akkor most ne legyen hurrá?
Héló! Az Ózonlik tágul, a világ gazdasága fetreng a recesszióban, percenként agyonütnek a világon 60 szúnyogot, és egyéb ízeltlábút, ti meg a sz@ros motorjaitokon vitatkoztok? És a világbéke?Az nektek smafu?
(Kéretik Mucsi Zoltánt hozzáképzelni)

És hogy teljes legyen a filingje a hozzászólásomnak, kérem az urakat vegyenek elő egy poharat, töltsék meg egy nedüvel mely szívüknek kedves, és a linkre kattintva induljon a videó:
http://youtu.be/8vyAPfNi8gU
Rátapintotál a lényegre.
Huhh.............most berezeltem.................egy olyantól aki találkozókra jár 43 éves és MOCI-nak nevezi a motorját.

Amúgy vót egy hasonló gyökér gixxeres azt addig idegesítettem míg sziven nem akart szúrni egy késsel.
Fel is hívott.
Még élek.
Alacsony a vérnyomásod mint a Surdának?
Hol az a sánta kutya...? a hazug embert már utolértük
Mié nem szólt senki, hogy premier vetítés megy

Zoli !
Pártatlan vagyok, de vigyázz nagyon, mert megbasszák a szádat ! Kapjon el a rettegés és nézd meg Csizi hozzászólását :

http://www.sportmotor.hu/motor...
Szerencsére lassan itt a jó idő és mehet mindenki motorozni. Hátha akkor megnyugszanak a kedélyek...
Ez az srácok, csak keményen.
Hozom a kávét
Meg hasonlóan zavaros a fogalmazás de a helyesírás nagyságrendel jobb.
Tippem a fia lehet.

Vagy csak másik gépen van ellenőrző program.
A képen a Szilvássy Pisti van.. de hogy ő tényleg ki..az egyelőre rejtély. Mindenesetre pont ugyan úgy tesz szóközt az írásjel elé mint a taschner
Te meg kiafasz vagy?
Mit egy buldog ! nem veszed észre ,hogy te vagy itt a kakukk tojás ?
Te öntöd itt a baromságot ?

Hagy az öreget békén ! Ne hogy egyszer össze fussak veled valami motoros rangadón ,
mert meg baszom a szádat nagy képű kis köcsög !

Aminek az a lényege hogy szerinted szar műanyagmotor és csak tudatlan műmájer divatbohócok veszik.

Miért nem azok veszik ?, pénzes divat bohócok ! Olyan kis köcsögök min te !
Nézz vissza gyógyegér te kezdted.
Én azt se tudta hogy ott vagy.
Nem kerestelek.
Nem szóltam be neked.
György mondta hogy fehérneműket gárt erre mondtam hogy bármit lehet amiben van pénz.
Erre te mint okoskatörp soroltad a baromságaid.
Aminek az a lényege hogy szerinted szar műanyagmotor és csak tudatlan műmájer divatbohócok veszik.
van aki rá jött !
http://www.sportmotor.hu/motor...

csak olvasni kell !

A képek fele innen -onnan van össze szedve , de szerintem ezt valahol publikáltam is és simán látszik is, melyik az ennyim és melyik a be másolt .... valaki ezért is ki kezdet , itt a képesen ,hogy szarok a képek amit csinálok .
Akik kötekednek azok ti vagytok én a robogostól a csoperesig minden motorosnak segítek tipekel jó tanácsokal , hogy nem tudok helyesen írni ? a motorszerelös topikban ezt is kibeszéltük ...ez egy betegség ! Amúgy az ország 80 % nem tud ....felmérés !
Soha senkit nem basztam át szerelésbe ,, nem vetem le ..., rossz tanácsot sem osztotam senkinek ,és ott a nevem a becsületes a pofám ...bárki aki akar meg talál persze ti ...Ti álnéven .. fele kitöltetlen mokusok / akinek szól az vegye magára /
ja és már sokszor el mondtam a gép előt mindenki azt mond amit akar
igen!, néha el gurul nekem is !

De olvasatok vissza egy kicsit ! ki kötekedik kivel ? KI itt a nagy képű ? Továbbra is segiteni fogok a csóró kis pénzű motorosoknak valamikor én is az voltam az ilyen kötekedö egyéneket pedig ki kerülöm .. Ha tudom ! ennyi jutot eszembe
Ebben nem tok állást foglalni.
Halvány fingom sincs hogy néz ki görgősen és nem görgősen a blokkház.
Egy feltünt....................faszé ugyanazok a képek a Tampa-i eladónál?

Elpasszolta Taschi a tengelyt Tampába?
Ő meg továbbadja?
Ki ne derüljön hogy a volt Köztársaság elnökröl (S.P.) másolta a szakdolgozatát?

Igen ez nekem is gyanús volt! Már egy hónappal ezelőtt is a GSXR 1100 topicban! Szerintem lehetetlen egy gőrgős főtengelyt betenni a levegő olajos GSXR 1100-be!