Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi, de a kódkönyvet, vagy az aktuális karaktert az Enigma-m első karaktaréhez megadnád, mert így cc 17 millió a variáció és nem jutunk dűlőre!
Az ólajzó az egy szer, amitől az ól felizgul nemileg?
Érdekes cikk: link

Főleg ez: magas intelligenciaszint indikátorai például a Keresztapa, a Gyűrűk ura, illetve a Daily Show lájkolásai voltak, míg az alacsony IQ-é a Harley Davidson motormárka...

Bár ez utóbbit eddig is sejtettük.
jó kérdés,tököm tudja

lifegett az egész rendszer,gondoltam utána húzok a sztendernél a bilincsnek,na az nem sikerült,eltört ,dob és stb le,hogy a bilincset meg lehessen szögelni,vissza minden,bilincset is,áll mint Katiban a gyerek

indítom,melegítem,hallom olyan fura hangja van,nézelődés ,hát a bilincs amire rámegy,ott az a nyak, és a téglalap alakú kis "dob"találkozásánál hegesztés mellett el van repedve,kifúj

igy most küzdhetek,mint lúd a jégen
Vegyél inkább olyat, ami nem lehet mindenkinek
Curtis Yamaha XT500
Egy egész rendbentartott gépnek tűnik. A gyári xt 500-hoz értelmes áronn szerintem óriási szerencse kell, bár tény, itthon nem annyira durvák az árak, ha egyáltalán felbukkan egy.
előbbi link:

http://hasznaltmotorok.hu/hirdetesek/53315/yamaha-xt-550
Én még a reggeli kávémba szoktam tenni pár cseppet, utána szinte elolvad benne a kiskanál.
Én üzembe helyezve sem szánok rá fél misinél többet.Ilyen lenne olcsón:
http://hasznaltmotorok.hu/hirdetesek/53315/yamaha-xt-550

d
e ez sokkal pörgősebb,nem az a "Hoffer" szerű mint az 500-as...és a kinézete sem olyan jó..
Hja, gondolom!

mennyiért lehet kapni azért a szövegért :

Èn mindben ezt használom, még a fellövésre váró szatellitek rakétáiban is szoktam egy picit mindig belecsempészni, azóta minden fellövésnél tágul a világegyetem!
Csak azért kérdem, tudnék hozatni a németektől, de a szakadtak karcolják a 2000 eurót...annak egy ilyen a negyedét nem éri...
Papírral? Mennyi a felső ár?
Sziasztok.Bocs,hogy ide... nem tud valaki eladó ilyet?:

http://www.google.hu/imgres?im...

nem 550-es,500-as kellene ,valami extra jó állapotú,ja és vsak gyári állapotban.Köszi.
Esküszöm, hogy nincs részesedésem a cégben.
Lyukaaaas?
Az meg hogy?
Ez egy igazi sikertörténet! Vagy nem is egy!
Akkor még sima Vpower nyál volt, most meg mindegyiknek nitro az utóneve Olyan büdös, hogy elüszkösödik az ember orra a garázsban, de farankón jó
A lányom ditech-es robogójában megállt az üza. pumpa. Azt mondták a szakik, hogy nem javítható, újat 45000 Ft.tól 70000 Ft-ig kínáltak.
Kompresszorral átfújtam rajta spurit, azóta is üzemel. Ez kb. egy éve volt.
A bandita karbijában lehetett valami lebegő kosz, mert ha elforgattam 8000-ig. utána 3 hengeres volt és dadogott, majd pár kilométer után meggyógyult. Nem volt időm elvinni szerelőhöz, egy tankhoz löttyintettem kb. 2 dl. spurit, az is meggyógyult.
Az ősszel mindkét motor teli tankkal és egy kis spurival állt le.
A tavaszi indítás mindkettőnél gondmentes volt. Szerintem jó cucc.
Még nem szedtem le, én is úgy döntöttem, hogy amikor eleve olajat cserélek a motoron, akkor leszedem a hűtőt, megtísztíom rendesen a blokk elejét, és akkor rendesen hozzáférek a leömlők leszereléséhez.
Nem olyan csúnya, 1-2 hónapot kibír még.
Akkó ezé drifteltem végig a telet a H100 szívó dízellel me agip a legolcsóbb gázolaj nálunk.
A Daniról egy pár szót egy Ford Fiesta Disel van most a birtokomba nem az enyém a fateré csak most azzal járok haza. Mikkor megtankolok az Agip kúton mintha az 1,4-es motort 1,6-osra cserélnék hatalmas különbséget érezni. Jobban húz pörög erre varjatok gombot.
Egyébként elég lusta szegényke viszont ezzel az üzemanyaggal elemébe érzi magát. Ha nem tudok olcsóbb szojákához jutni akkor mindig ott tankolom a Fiestát és megy mint az állat.
Én nem cseréltem, bár biztos illet volna, mert egyben volt és ki sem jött a helyéről, gondoltam nekem nincs is dolgom ezért vele, így maradt minden úgy ahogy volt! A felrakásnál én szép finoman húzgáltam vég a sort kintről befelé kb 1/4 fordulatonként, hogy be tudjon helyezkedni és nem téptem halálra! Nyomaték a szerelésiben!
én a szelepet is ,és a lada níva, fék vagy kuplungolajtartályt, egybe építettem bele abba a kis tartóba,igaz nem maradt hely semminek


tűzkarikáról kicsi infó,bírta a "gyötrelmeket"

igaz én nem tisztítás céljából esek neki,hegeszteni kell,lyukas
http://www.sportmotor.hu/motor...

Megszületett a Banditra is!