Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi van?....erről nem hallottam pedig én is most vizsgáztattam és nem ismerősnél vagy ilyesmi hanem szép nagy vizsgabázison......ez szép lesz ha így akarják...
A láncot azt nem kel cseréljem, valami meclaud automata olajozó van fent... De az első lánckerék az elég cápafogas majd alakítok rajta nagy flexel.
Szerintem biztos, csak nagyobb flex kell!
Ha jól megvágod, akár még bringa lánca is felmegy rá!
Nagyon jó ötlet ez motornál is alkalmazható?
Csúcs!
Húzta volna tovább,de ráordítottam ,ijedtében azonnal elengedte a gázt,állítólag idén mérik,tavaly még nem,majd jön a decibel is a gyanús kipuknál-állítólag,de ahhoz csak beutalót írnak( fényképpel összekötve),mert nem mindenhol lesz mérőszoba.
Ja.
De olyan szinten hogy szó szerint semmi nem marad.
Ilyen szar apró pontos beütés a kipufogó alatt.
Hő van meg nedvesség.
És evvel rozsda is.
CO-t-9EZERIG?
Ezek alaposak voltak! Kár hogy nem nézték hogy felszálláskor be tudod- e húzni a kereket?!

Mióta kell e motorknak megfeleni bármilyen környeztvédelmi értéknek, nem meg melyiknek?

Az hogy németben 92 utáni gépen mérik az tiszta, de Hogy Magyarországon is....
Eltűnik?Azt meg hogy?Berozsdál?
Engem meghúztak.
Pedig csuszatoltam vagy 1,5 órát a rozsdát.
Azóta mootorkód van csak a forgalmiban.

Persze ez a punto volt ................KB minden fél év alatt eltünik az a szám.
Igen tényleg ott van,de én nem tudtam,nem vagyok én szerelő. Valszeg nem húzták volna meg,vártak volna,hogy kiderítsem délután 4-ig.Persze,ha nem derítettem volna ki,akkor lehet,hogy meghúzták volna....Érdekes ezt nekik is tudniuk kéne szerintem...Elég szigorúak, görgős fékpadon is nézték meg CO-t-9EZERIG ENGEDTEM PÖRGETNI. NEM TILTÁSIG! lengéscsillapítást stb Persze minden oké volt.Naná SUZUKI
Ha nem találod meg, meghúzzák?
Nem nekik kéne felkészültnek lenni a lehetséges helyekröl?
Nem a hátsó lengövilla felöl látható, mint a GSX 1400-en?
No offfense, csak a szmájli lemaradt.
A plexi eltakarta
A plexi mögött volt?
Bexarok,majdnem meghúzták a motorm a műszakin,10 percig kerestem a motorszámot mire megtaláltam,gratula a suzukinak,ettől xarabb helyre már nem is rakhatta volna...
Srácok tudnátok még abban segíteni hogy valaki megfejti hogy a 2 készülék között mi a különbség illetve hogy megéri-e az árkülönbséget?

http://www.louis.de/_1026d3c15...

http://www.e
bay.de/itm/SCOTTOI...


Köszi
Értem köszi szépen az infót!
A mccoi oldalán lett rendelve (máshonnan nem is lehet)
~150€ volt, de volt amiből több példány is kellett.
Plusz a devizautalás banki költsége ~3-4e HUF
Szia!

Megkérdezhetem hogy hol és mennyiért vetted? Gondolkodom ezen vagy a scottoileren.

üdv.
Kinek van arra pénze már?! A spray olcsóbb sokkal!
Multkor akciósan vettem 1,99€ ért valami FA vagy mi a Rossman-ban. Nem olyan jól ken, de jó a "szaga"!
Épp az előbb hozott a postás egy mccoi-t.
Lehet megint pár napig legózni.
Rosszul írtad a képgalária cimét: Olajozó, és nem Òlajzó...Meg a szöveg vége is kacsa...
Ezen kuncog Gábor! :)