Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen csak a Petrom-on kel tankolni náluk a legjobb az üzemanyag kint!
Ma zsámbék fél négy körűl ........öreg fredi meg egy honda
És nem baszod le a kezed hatvan kétszer-............mert nincs utba semmi
A csavarokat jól fújd meg lazítóval, mert nekem az egyik bent maradt és 4-5 óra volt mire ki tudtam bányászni, némi káromkodás mellett! Én a hűtőn nem spórolnék levételileg, mert sokkal könnyebb visszahúzni a csavarokat és az a max 0.5 liter olaj egy kisebb bödönbe is elfér ami abból lefolyik! És mivel lent a hűtő az esetleg szelepdekli alól kifolyt olajat is szépen le lehet pucolni! Nem kell rám hallgatni, ez csak a tegnapi napom munkája volt! :)
az után érdeklődöm ,hogy sikerült-e levenned a leömlőt,és van esetleg valami jótanácsod leszereléshez,tűzkarikák mennyire sérülékenyek

azt már néztem,hogy talán az olajhűtöt talán el lehet onnan előre felé billenteni,igy nem kell az olajos részt bontani

de mástol is jöhet az infó,ne tartsa magában
Az nem is figyeltem...
Már nem. Mennyiért árulták?
Az az utódja a West Bridge...
5-6 éve mikor be jött ... még akkor tetem az öreg veterán v6 taunusba .............. nem sokat ért szerintem egy simma oktánszám növelö ..... kerozin és tisztitó adalékokal ennyi
a dino sem ér semmit ...... de a gyertya szép piros lesz töle .
Eppen a hetvegen tankoltam Lukoilon es egy "WB" feliratu, sima fehet tartalykocsi allt a kuton.
Igen, sohasem cserélem... ....,azért de...60000.-ként..
Esetleg egy apróság.
Légszűrő.
Mindíg ugyanaz a telítettsége van?
Ja...
Előbb érzed hogy a szemetek nem 35-öt hanem 38-at tömtek bele.
Sziasztok!

Valaki tudna segíteni abban, hogy hol tudom megnézni a csavar meghúzási nyomatékokat egy 250-es banditon, esetleg, hogy melyik csavarok használhatók csak 1szer, illetve valaki írta h talán lesz szerviz könyve, attól kérdezném h tudna-e ebben segíteni.

Előre is köszönöm!
Csak 430 és biza megérezni, hogy Anna-hegyen 35 tonnával alsó 7.-ben vagy felső 8.-ban megyek-e fel....
Most úgy őszintén.
Aki egy 100 lóerős autón 2 lóerő pluszt simán megkülönböztet az festi magát.
És a fogyasztás olyan sok tényezőtől függ kezdve a széliránytól ami általában kifelé szembe fúj mert északnyugati vissza meg háttal akkor teszemazt kifelé sietünk nyomjuk mint süket a csengőt és még sorolhatnám.
Ha ebből ki tudja ragadni azt a KB 1-2%-ot és rámutat hogy ezt a -3 rammot 100 Km-enként pont az OMV benya okozza az KB egy zseni és pályát tévesztett.
Te is tudod hogy jártam én má a környező országokban sokat.
A fogyasztást érezhetően befolyásoló tényező a legtöbb esetben a jobb oldali elforgatható kar.
Nekem a mol diesellel semmi bajom, abból kevesebbet is eszik és jól megy.....
És mi a vélemény a spuri nevű szerről?
Érdemes? Próbáltátok?
Állítólag tisztít, jobban megy, tökéletesebb égés, a szokásos...
Nem vitaindítónak szánom.Ugyan dízel teszt de látszik azért belőle hogy ténylegesen érezhető különbség amit nem digitálisan mér az ember nincs a különböző országok üzemanyagai közt.
És a MOL volt a legjobb.

Teszt videó.
Tudtam, hogy valamit mindig elfelejtek, ezt a cuccot kivenni a billegő szekrény alól és pótolni valami szakirodalommal :) Mert a tibológiát már unom, na meg az acél szerkezet tant is!
Amúgy a szaguk tényleg más! Főleg a téli és a tavaszi átállás miatt. Más-más komponensekből tevődik össze. A téli valamivel könnyebb hogy a hidegben jobban és könnyebben induljon. A nyári benya nehezebb kevesebb könnyű komponenssel, hogy ne gázosodjon annyira. Meg persze egy csomó más dolog függvénye is de az már szakma hagyjuk........
Az Auchan kutak általában jók szoktak lenni. Ott talán nem okumlálnak vele! Az érdi MP még nem próbáltam.
Hallottam már ilyet de azt hittem csak urban legend.....
Így van....nekem a MOL2000-es kutak és az Auchan ahol bizton megvan a mennyiség....Érdnél az új MP kúton is jó még, 3 hónapja nyitottak, igaz volt már onnan is túlfogyi...