Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos 1 kell veled értsek ez így igaz! Ha megfigyeled a kuton még ne m csorog az üzemanyag de már mér a műszer. Ezzel is mahinálnak sajnos.
Nem csak, hogy tudják mikor lesz ellenőr, de tárt bukszával várják is....nincs itt semmi látnivaló...
Tudtommal hajón jön a cucc a Dunán. Csak maguknak hoznak, az nem tilos.
Nagyon komoly amit mondok !

rotácios kapa ,fűnyiró .,veterán vasak !

tehát mindig hordom haza a benyát 20 l katonaiba ami ugyi 20 liter
shell 20.8 l
mol 20.6 l
maszek kutak 20.5--- 21.3 ig
castroll 22.3 l
mondom a kutasnak Te bazdmeg hogy megy bele a20 l -esbe 22 l
......... BELE fér az apám ... mondja !
Itt a titok

Érd 70 -es uti mol kut rendre csak 20.1-20.3 liter
Én is átjárok tankolni románba, még ha ugyanannyiba jövök is ki. A Petrom anyaga nekem nagyon bevált.
A probléma igazából annyi hogy ha tudják hogy mikor jön hozzájuk ellenőrzés akkor a bevizsgált anyag érdekes módon stimmel az előírt és leszállított anyag minőségével. Ha te vennél egy mintát (kannába mikor érzed, hogy most szar van a palacsintába) és bevizsgáltatnád jó sok pénzért na akkor derülnének ki igazán fincsi kis dolgok az adott üzemanyagról. 1-2 maszek kúton találtak még fáradt olajat is a gázolajos tartályokba, nem beszélve a sütőolajokról, nyersolajról és minden féle kutyulékokról. Aztán a benzinnel is trükköznek denszesszel vizet kevernek hozzá emulziót képez szépen elviszi magával elég de szarabbul mint a normál benzin, aztán ha tud olcsón venni mosó benzint azt is rakják a tartályokba. Sajnos mi ilyen nép vagyunk megy az okoskodás vegyészkedés. Tisztelet a kivételnek. Nálunk itt Battán hetente vizsgálják a kutakat itt mindíg tökéletes az üzemanyag.
Ha tavaly abbahagyták a nagykert akkor hogyan?...anélkül nincs joguk....
LUK hozza még kintről. Többi MOL benzin.
Én is körbe motoroztam már itt az országokat ...... a színűk ,a szaguk
is más más mindenhol .
és igen a magyar benya a legszarabb .
Sokat probálkoztam üzemanyag takarékos adalékok garmadával egy sem hozott át ütő sikert !
Nem kezdek bele a xado és metabond okoságomba !
de ezek szerek ...mind a motorjainkba , mind az autókba működnek és 5 % üzemanyag csőkenést minden esetben elértünk velük .

Persze most megint kapok a pofámra ............... mert ugye ..Írta itt valamelyik forumon valaki két éve tán ,hogy xadot használt a gs boxerbe és jobb is lett a motorja .. írta . de szétszerelés után .... mert valami , megadta magát a BMW -be. Semmit nem látott az alkatrészeken / cementálásra gondolok/ abol is volt Mapetsow...

De ott is érthetetlen volt a tag ... nem tudta fel fogni az agya !
Annyiban talán nem, hogy ha ott tankolok hiába olcsó mindig többet eszik a tgk....pedig a mennyiség ritkán kevesebb, igaz más kutakkal is vagyok így...a vicc, hogy nyitáskor szinte minden kúton jól fogyaszt oszt 3-4 hónap múlva valami történik....én naponta mérem a fogyasztást és 120-160 litereket tankolok....van összehasonlítási alap...
Végül is mindegy.
Azt hiszem a Karap Trans hordta nekik amíg ukránból hozták, most nem tudom.......
A Román határ 18 az ukrán 25 kilométer hozzám. Mind a Román mind az Ukrán üzemanyag jobb mint a Magyar. Tapasztalatból beszélek mind két üzemanyag volt a motorban kevesebbet eszik és jobban harap vele.
Na még lukos kamiont nem láttam de majd figyelem
A lukoil már nem hoz, megszűnt a nagykereskedelme tavaly.....már ők is itt veszik...
Jól mondják! Még a Lukoilos szokott ukrán anyag lenni. Más nem hoz az országba. Felesleges prémium üzemanyagot tankolni nem lesz tőle semmi sem jobb! Csak placebó! (jelenleg a 95 is jobb mint a 10 évvel ezelőtti anyagok) A Shelles kamionok is hozzánk járnak üzemanyagért . Annyi a különbség hogy a Shell belerakja a saját kis adalék anyagát ami égésjavító, lerakódás csökkentő, diszpergáló, és csekély mértékben oktánszám növelő.
2001-2005 Bandit 600S/1200S-hez bontott (feketére fényezett) tükörpár eladó. Pár : 8000 Ft (A kép csak illusztráció!)

Info: lucifer0820@freemail.hu
A 91 -es Magyarországon miért szünt meg? Vagy lehet még kapni?
... amit nekem a banditnál okozott is. sokat dolgoztam kúton, és engedve a kíváncsiságnak miszerint (ne csak egy egy litert hanem többször teli tankot tankoljon az ember) hát... a második után meguntam a prémiumot ugyanis a bandit, dadogott, döcögött, kihagyott, majd a 95el újra gyönyörűen muzsikált! (hozzáteszem a shelles 95 től tényleg elértem több teli tankolás esetén fogyasztás csökkenést, igaz minimálisat). És nyilván a prémium benzin miatti teljesítmény csökkenés, a gyújtás hozzá nem állításának köszönhető. De hogy még pluszba is fizessünk, és még gyújtást is mókoljunk... ráadásul az esemény 2009 ben történt mikor még megengedhettük a prémium benzint.
Néha -néha a DUFI -bol tartályos kocsikat is huzigálok ...
ott azt mondják ... magyarországon minden benzinkut a MOL -tol kapja a lónyálat és utána adagolják ...... egy lánc hozz magának, az OMV !
ergó még a shell benya is itt van finomitva ............. Ki tudja ezt ....
Egy dolog tény: itt kint kevesebbet fogyaszt a motor/kocsi mint otthon.. (AU/DE) Más a hangja, az alapjárata, a teljesitménye..
Én a külföldi turákon tapasztalom mindig a változást, hogy mennyi is az annyi literben mérve, viszontidegen utakon könyen jön ki az akár 0,5 literes különbség, hisz max akkor döntöm oldalra a motort ha kanyar van, viszont itthon a kátyúk miatt ez 10 km után 2x is meg volt állt.
Vihar elötti vagy utáni ez a csend?
Ez jó