Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Festék, műanyag kéz ne éríntkezzen a cuccal. Én ezt olvastam ma!
Nincs valakinek elfekvőben bandit 600-hoz úszóháztömítése és tűszelepe?
igazából egy vez lánc nem csőrög soha ! Hallani a kopót vezetőket lehet
és a feszitő csapkodását ha már vég állásba van .
gáz húzásra általában halkul ,gáz vissza vételnél jönnek a hangok ,de csak egy pillanatra ...a lánc lazulása és meg feszülése .....jó füllel ki lehet szúrni ,, DE maga a lánc ?HOGY nyulot -E CSAK MÉRÉSEL ...vagy az említett módszerrel !
Honnan tudom kívülről, hogy a vez. láncom csereérett?
Produkál valamit? Csörög vagy valami?
Az optiglancot egyébként rá lehet fújni a blokk elején mindenre? Ha megy a festett vázra, meg az olajcsövek borítására, meg a blokk elejére az baj?
Vagy vegyem le a leömlőket ha jól beakarom locsolni? A tűzkarikák több szétszedést bírnak?
Hát nem tudom ?
Hosszú évek tapasztalata : ha szelephézagok rendben van mindig,, ...nem csapkod vissza a szelep ..ergó nem ráncigálja a vez láncot bütyök ellenkező irányba , időben van olajcsere , 170 km/ó nem szurják folyamatosan vissza 3 -ba ....... 120 000 elmegy a gyári lánc. a did már csak 60-80 ezret ....persze ésszel !
Ez a vez. lánc csere mutatja eddig a legnagyobb szórást a ki mikor cserélt versenyben....nálam 66 ezernél volt egy csere
osztom István véleményét ......jó füle van .....

Egyszer menyit megy még előre az a feszítő szerkezet ... a másik exh tengelyt nyilal elöre ..jelre.. rögziteni ... az szívó tengelyt meg vissza fele tekerni amíg a lánc nem lesz feszes ... ha a szivó tengely tovább szalad a jeltől ..........a lánc KUKA ...
sőt szemeket is lehet mérni a manual írja , de körülményes !
Köszi! Bár nem akarom levenni a leömlőt, pont ezt szeretném elkerülni. Holnap neki is futok a körnek reggel, remélem tudom publikálni én is a változást ami megnyugtató lesz és szemet gyönyörködtető is egyben :)
felül csavard ki és alul kiakasztod a fexi csövek ha le vannak kötve a vázról , enged annyit ,hogy ki tudod csavarni a 8 db rozsa csavart
Sziasztok!
A nagy Bandin az olajhűtő felső rögzitésnél ha kiveszem a csavart, enged vajon annyit előre a flexi cső,ha jól láttam alul az van a rendszerben, hogy a leömlőkhöz hozzá férjek kézzel? Vettem én is csodaszert meg lenne egy kis meló a hűtőnél és gondoltam össze kötöm a kellemest a hasznosal.
Köszi előre is a választ!
Az enyémben 42000 km. volt óra szerint (nem tudom, hogy valós-e, mert használtan vettem) amikor szelephézag ellenőrzéskor cseréltük a láncot is. Igazából még nem volt csere érett, de a feszítő már a vége felé járt és nem akartuk még egyszer szétszedni.
Állítólag 70000 km. körül elszoktak menni (igénybevételtől függően), de van akinek 100.000 km. felett is elmegy.
okés köszi
akkor még marad
én 130e körül csak azért cseréltem ki, mert szét volt bontva a blokk..
Hajj főnök.CBF 600-ra is van az az emberes nagyonronda plexi?
Mondtad neki hogy jó füle van!?
Meg kell nézni hogy hol áll a láncfeszítő, mennyit tud még előre menni...tudtommal így nézzük a lánc nyúlottságát azaz kopottságát.
100-ezer fölött vagyok még nem kelet...
hali. ma voltam egy motorszerelőnél Lövön . Azt mondja valószínű hogy vezérműlánc cserés. 57000km. lehetséges ez? muszáj cserélni? 3000 es fordulaton hallani egy kis köszörülést. azt mondja
Nem, szerintem amióta megcsinálta, hosszabb úton nem volt.
..szóval előnye is van
Amikor az Azovi-tenger partján szenvedtünk a mély homokban a BMW nyergéből nagyon vonzó volt az alacsony motorom, mert jóval hamarabb felhasalt minthogy túl mélyre ássa magát.. meg is kaptam hogy könnyű nekem ilyen motorral
Mondjuk az én banditom is könnyen leér...
Padkán, kompon, pedig figyelek rá.
Szerintem a Divim kicsit magasabb ezeknél.. az USD villás GSX-nél meg pláne, de én is szoktam vele libikókázni néha padkákon. Kipufogóbilincseket a leömlőről rendszeresen hagyok el

Túlzottan nem izgat... de marha idegesítő azért
Teljesen jól látod, én is húzom mindenhol az alját. A középső leömlök érnek le hamar.
Tavaly itt:
Ezzel azt akartam mondani, hogy odatalál vele a sátorhelyre
Már az új konfiggal?