Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig a tulaja már néhányszor megjárta Normandiát.
Alpok, erdély, vagy olasz az rövid túrának számít nála. Való igaz, nem egy endúró, de nem is annak akarta.
Én azt látom rajta hogy nemcsak földútra nem lehet levinni.. de még egy tisztességes sátorhelyet se lehet vele megközelíteni, mert leér az alja
Persze, ízlések és pofonok.
Nekem élőben kibaszottul bejön.
Nekem nem tetszik... főleg azért mert rövid a "lába"
De igen, gyorsan megtaláltad!
Szerintem nagyon jól néz ki a gép
Köszönöm előre is.
Megkérdezem neked pontosan.
Amit tudok az egy univerzális óra, talán B-King futómű kompletten,(Kormány, villahidak, teleszkópok,fékek, kerék). Ezáltal az egész gép eleje kicsit alacsonyabb lett. Új, szlesebb hűtő, és fekete karbon az egész gép. A hátsó kerék talán gsxr-é volt valaha. Az első lámpa sem eredeti, és a digitális óra, meg a lámpa nagyon újszerűvé teszi a gépet. A blokk, meg a hátulja maradt eredeti, az eleje teljesen más mint volt.
Kérek majd képet!
A gsx 1400-nél az a tapasztalat, hogy amelyikkel eltakartak, azzal már nem nagyon kell 160 felett menni... az meg azért az a tartomány amit mondjuk én vételnél nem tesztelgetek, mondjuk én be se nagyon idítatom, nem hogy menjek velük. Az állapota hidegen is úgyis elárul szinte mindent.
"Van ismerősöm, aki egy 1400-as gsx-et alakított át, kurva jól néz ki, fordított villa, nagyon brutál kinézet, csak nem venném meg, mert tudom, hogy össze volt törve..."

Jó néven venném ha meg tudnád szerezni töle a receptet, hogy miket használt fel, miket kellett átalakítani?!

Amúgy a szóban forgó gép fát vágott, azért van újraépítve. Amivel nem is lenne semmi gond, főleg ha ez legálisan történne, mellékelve az átalakítási engedélyekkel.

Amúgy soha nem értem ezeket a lépéseket. Van egy "örök életű" motorod, frankón megcsinálva saját szájízre, majd gondolsz egyet és eladod. Ezt max. akkor tudom elfogatni ha kenyérre kell.
Végülis ja... nem kocsi ez hogy javítás után majd újragyűrve kevésbé legyen biztonságos... Ha a vétel idején megfelelő az állapota irreleváns hogy törve volt e vagy sem
En siman vennek torott motort.
Nyilvan vazserultet csak annyiert,amibol kijon egy bontott vaz ;-)
bizz a gumisodban,nem beszél badarságot,"kissebb" kátyúnál nem veri szét a felnidet
Sziasztok! 2004-es 600as Banditomra akarok gumit venni. Olyan tanácsot kaptam az eddig bevált gumisomtól, hogy előre ne a gyári 120/60-ast tegyem, hanem 120/70-est. Hátul maradjon a gyári. Mit szóltok ehhez? (amúgy pl. használtban 100szor több 120/70-es van eladó, mint 60-as :) )
Van egy 1200-re való fekete bukócsövem...

lucifer0820@freemail.hu
hali. egy kérdés: jár a motor 1esbe teszem, néha reccsen zajos a váltás. valamikor pedig nem hallani semmit. ez normális?
Egészen biztos vagyok benne, hogy itt a legtöbben nagyobb tapasztalattal rendelkeznek motorvásárlás terén, mint én.
Nem is kötekedni akartam, hogy mi van meg, hanem csak kérdeztem. Mondjuk egy ilyen szinten átalakított gépet csak akkor vennék meg, ha tudnám, hogy nem azért van átalakítva mert összetörték, hanem mert ilyenné szerették volna varázsolni. Egyáltalán nem azt akartam sugallni, hogy ez törött volt, de ha én vevő lennék, érdeklnének a gyári cuccok.
Van ismerősöm, aki egy 1400-as gsx-et alakított át, kurva jól néz ki, fordított villa, nagyon brutál kinézet, csak nem venném meg, mert tudom, hogy össze volt törve...
Sziasztok! Blokkvédő bukócsövet keresek a motoromhoz,(1988 Gsxr) A blokkja majdnem ugyanaz mint a Banditnak,de nem vagyok benn biztos,hogy jó rá de ha valakinek van eladó akkor jelezze. Köszi
Ha most akarnék banditot, én biztos rámennék, ha megvan a gyári cucc, ha nincs. Ahhoz, hogy egy standard gépet futóműre és fékre ilyen szintre hozz, laza 400 ezret ellocsolhatsz, ha mindent bontottan veszel.
Szia!
Nagyon szép a gép!
Megvannak az eredeti cuccai egyébként?
400-as bandit szervizkönyvében néztem ott 8-12-t ír azt hiszem, de köszönöm az infót!
Üdv Banditák
Megválnék szeretett vasamtól
Minden infó az adatlapomon

Szép napot!
10 Nm
Igazából csak szelephézag értékek kelletek volna, de megszereztem. Viszont a vezértengely csapágy lefogató csavarok meghúzási nyomatéka érdekelne.
Ha - ha - ha....