Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na így már értem.
Csak az nem volt világos hogy az enyém gyenge,nem áll kerékre.
Ez meg egy 650-e Sv-nél is gyíkabb.
De így már tiszta.
Ha jól néz ki nem muszáj 180 lónak lennie.
500 kőrül a nevem re iratnék egy ilyen ducatit ... mert TETSZIK NEKEM !
Az elejét értettem..............a végét nem.
meny a fa..............ba . ,,,de ha tesik nököm
Ez hogy fog 200-nál gázra kerékre állni?
Van saját elképzelésem ,de már 2 éve mindig nézegetem ezeket
szerintetek ? Tudom ,hogy az olaszok csak ,kesztyűt meg bőrcsizmát tudnak gyártani ............. de úgy teszik......szerelni meg tudok !

http://www.kepesmotor.hu/ducat...
Milyen árban, vagy hogyan vehetem fel vele a kapcsolatot?
Basy kollega gyart!
Esetleg valakinek eladó hasidom 600 banditra?
Nna igen. Régen a fórumok témája az volt hogy ki mivel cicomázza , milyen minőségi kiegészítővel extrázza a motorját. Manapság kevés (üdítő) kivételt leszámítva mindenki spórol.

Be kéne már mondani a tévében hogy a "Válságnak vége!" Lehet hogy mindenki kiengedné a rízsszemet a seggéből, és megint elindulhatna minden.
HÁÁÁT JA ..... nem ott van !

De a szőrnyű az ebben ,hogy minden motoros már sporol .......... én is
és pont azon a rohadt gumin ....amin talán a legtöbb függ !

Magyarország szeretlek !
Fenti paros nekem elmegy 14et elol,20korull hatul. A banditot ezzel is lekoccintom a labtartoig,mondjuk az nem ott van,ahol a gizi labtartoja ;-)
Ize,kevertem,szoval utcan legalisan hasznalhato gumira gondoltam;-)
Szerintem azért pontosan nem így van ............

Egy új szett , ami tapad és a gyártó és a tesztek alapján is az élvonalba tartozik .......... az a szett 100 pénz-be kerül a másfél vagy két éves gumi .... mint mondtam közel nem tapad már úgy ! Kezd keményedni !

Persze fel rakjuk a 3-4 éves gumát is / én is / .... és még tetszik is,hogy nem kopik úgy mint az ÚJ ...... de nem is tapad !

55000 pénzért felrakod a 2 éves gumit kanyarba ,féktávba esőbe a mérnénk , és össze mérnénk az ÚJHOZ ..... lenne vakarozás .....
menyit reszkirozol ! ? / velem együtt /
és menyit mész el vele ? max 8- 12 ha ésszel használod !
én Épen ezért Májustól-Agusztusig slicket használok Gizit lapra döntöm vele és tapad .... pedig Vágott Slick.....12000-16 000.ig párba ..... a not roud feliratot pedig 2 perc alatt el lehet tüntetni ..
És még a műszakin sem kötekednek ! és ésszel úgy ,hogy mindig tapad 4000-6000 el megyek vele ...... már számolhatsz is ... Igaz ! én teszem fel itthon és centirozom

Dot -- Os

Minden GUMI dot -Os ZÖLDI !
ismerem őket
Holnap lesz fek,jovoheten meg koptato. ;-)
" zsanettozast" nagyon jó!
Slickel csak zsanettozast meg rendszamlevetelt kockaztatsz.
Dot-os palyagumival jobban jarsz
Az kellemes!
15/db.
Nekem nem adta ki használt úgy. Ha végignéztem a futást, olyan volt, mintha részletre venném az újat.
55ből megáll egy új szett pilot power/pilot road. Max másfél éves dot-tal.
Menmyi a túltárolt?
jajj, bocsáss meg! A vétel vagy a gyártás időpontjától?