Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nameg itta nyomatékos naked csak neked.

http://youtu.be/rla9KU0m808
persze ,hogy meg üti xx , a 12 es stb a várakozást !

de én már túl léptem ezen http://www.facebook.com/media/...

Ha nem lenne ireálisan drága a mounster .... tetszene !
Mindíg eszembe jut a busás srác aki asszem tavaly jött horvátba.
Mondta hogy a kis könnyű gépekkel milyen egyszerű csiki-csukizni.Busán meg kell dolgozni.
Attól függetlenül simán elment mint a csík de jó volt hallgatni.
mindegyiknek megvan a maga szerethetősége,kinek ezért kinek azért...

nyilván 2 kilónál nem úgy megy mint a busa aminél 240 nél fogy el a 3. fokozat....
Addig örülj míg nem látod............ha meg látod azis csak pár perc úgyhogy mindegy.
Most jól megsértődtem és nem is fogok! :)
Hát mivel utálom a vonatokat így nem vonz a nagy sebesség.2 kiló fölött talán 2x mentem.
Ellenben szeretem ha a motor csiki-csuki alatt hasít és nem kell küzdeni vele hogy beforduljon.
Simán derékból.
Autópályán csak ha muszáj akkor mennék.De akkoris csak 160-170-el.
Csak öregurasan.
Hegyi szerpentinen meg megnézném mikor mész 170 fölött.
Egyszer kérdezte egy srác hogy utcán mikor látom a kék csíkot a műszerfalon.
Húúú mondom 10000 felett már 170-nél.
Mindezt Isaszeg-Gödöllő közt a sima autóúton.
Valszeg bennem van a hiba de nem vágyom többre itt.
Nem fost semmi ... még egyszer mondom ! ................
Sora azt halom ,hogy tolnak a nagy nakedek pl . dugati, ktm, triumpf, stb . elég sokat ki prosza .
Azon kívül ,hogy leszakít a szél , 190-210 km /ó felet semmi egettverő
erő , nincs,
Arról nem beszélve ,hogy turán , vagy forszirozott tempoban még többet is kajálnak ezek ,
Akkor hiába kerestem. Kösz!
Az injektoroson van....
Levegős 650-es banditon van diagnosztikai csati?Vagy csak az injektoroson van? Az enyémen nem találtam.
Ahogy Szotyi mondja... ...nem rossz ha annyi az erő, hogy 210-nél 6.ban gázra kapaszkodni kell......a béka(gyári) 150-nél 3.ban ha ketten ültünk rajta csak gázra felhúzta az elejét....nem olyan rossz az...
nem motoroztal meg velunk......
Sokan vannak akik ímádják a kanyarokat és minél szűkebb az ív amin fordulni kell, akinek meg az a vágya, hogy 180 felett is toljon a gép szerintem nem ez a témakör, mert ennyivel senki nem fog karcolni egy normál úton! Ismét egy meddő téma!
180-200 korul a szeria nagybandi is elfogy,egy jo 600-sal,ugyes pilotaval meg is elozheto....
akkor az Xx is gyenge fos,söt az elsö generációs busa és a zx 12r sem üti meg a mércéd...
Akkor 40-ert küldd at a szettet es orom,bodottsag!
ok lehet így van .... minden esetre a 600 sport is el fogy 220- 230 felet. A nyomaték 150 nm felett kezdődik nálam !
csak azért mertem hozzá szólni ,,.. mert mindenkitől azt halom , hogy tolnak ezek a nakedek ..... Hát sehogy, egyik sem !
... na de lehet Zoli nem vágyik 180 fölé... és jól érzi magát a szerpentineken a könnyed zsivány motoron...Utast sem visz.
Ez olyan naked ,idomos nézetkülönbséghez hasonlít...
Nem , nem vita , én csak azt mondom 170-180 km/ó felet ki fogy, hatvan valahány / nm , az tik/ tak lóerő városba jaszkarizni elmegy és tetszik nekem is ..... tényleg .... De egy motor menjen alattam , ha már motor !
Latod......igazad gan.Mint mindig.
Én szétfórumoztam a retinám, abgol meg amcsi banditos szájtokon, mire meg mertem venni a K5-ét. Mert mind más méret, csak egy kicsit, a K1-K5-be ez az, ami úgy megy be, hogy annyit emel hátul, mint a lucas emelő kit. (olyanom van bent eladó lesz ócón :D)
Ugyanezt tanácsolom...
PEdig nem. Most vettem 8800-ért egy makulátlan Gixer K5 telót.
Előre 30 alatt megvan a prog rugó, olajjal. Harminnyolcezerért mutass már jobb futós motort. A múlt héten vettem 30-ért egyet, de annak rosszabb :D
na ez aztán a vita ... az elégedett tulaj vitatkozik,hogy igenis jó a mocija olyannal akinek nincs és nem is jön be