Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom hol kéne lennie neked a menésnek.............a holdban?
11000 nél van a 106 lóerőnek a csúcsa a nyomaték 68 nm ez 4e-től 12000-ig mindenhol ottvan.
15000 ig nem fog csak a daytona elforogni.
És könyörgöm ez 675 köbcenti...............nem fog úgy menni mint ezs ezres sornégyes mivel nemaz.
Nem 100 feletti a nyomatéka és nem 180 lóerő és nem forog 14 15000-et.
Csak sornégy ezres pilótáktól hallom ezt a nem akar menni marhaságot.
ülj rá egy 600-as sportra.
A súly miatt az ezres gixeré lehetne jó ami bár sokkal könnyebb, de a telója igen jó....olyasmit 20-30 között lehet kapni....
És a hátulja?
Persze, az SV-vel megegyezik az átmérő a gixer 1mm-rel kisebb, de az nem gond, azt is szokták beletenni......itthon bontókban 60-100 között kapni a párt állapottól függően...
Hát nem is tudom ! 2011 est ki probáltam nem tetszett ahol mennie kéne pont ott áll meg ! a szél is fúj rendesen !
Nagyon tetszett a mounster 1100 most is oda vagyok a szépségétől , azzal is gurultam egy 300 km jó! jó ! nyomaték van rendesen alul , de az is pont ott fogy el ahol egy motornak menni kell !
Az árról , nem is beszélve !

http://youtu.be/W215TBHVUMU
Mad-et már évek óta nem láttam.
De akkor ezek belemennek?
Mad azt hiszem 30000 körül vett németországból gixer első telópárt mindenestől....nem tu7dom, jár-e be Hozzád, ha igen kérdezd meg és azt a 650-be tette kis átalakítással, de a nagybandiba nem kell semmiféle átalakítás.....és hátra is jó lehetne egy gixeré nem?
Nem rossz. De én szeretem a csendet.
A Suzuki Statospher-t ezért vártam volna olyan nagyon.
Sor 6. Milyen csend lehetett volna azon.
A fordítottal az a gáz, hogy jelentősen emeli a költségeket a két villahíd megvásárlása....viszont belemegy az SV1000 vagy a régi gixer(ami majdnem ugyanaz) telója ami szintén állítható mindenfelé csak nem fordított...
Hát.............ha meghallgatod elég selymes.............csak egy csipetnyi rosszfiús nyersesség van benne.Amennyi kell hogy ne unjam el magam.
A wartburghang az igazi fíling.
Bocs a linkelt videóért de ezen igen lehet hallani.
A kedvencem.
20 Mp-nél tökéletes.
http://youtu.be/wyc9lFHk3pQ
Megnyugodtam hogy nem csak én hajazok ezen
Hát ez az......kell a köbcenti,hogy legyen nyomaték mert azt szeretjük,de ez súllyal jár,ahhoz meg nehéz jó futót párosítani.....hidd el ezen már páran törtük a fejünket!

Multistrada 1200.....1 próbakör sok mindent megmutatna....
De nálad a váz egyezik....
És még:
Kawasaki : Utasülés ? Utas? Ülés?
Na ugye hogy ugye?
Ui.: Kawa = Pokémon fej!
Triumph= 3 henger? Több henger:Selymesebb járás.
Ducati: Olasz. (Csak a Vespa abból ami kétkerekű és olasz)
Őőőőő.................hát az R felára 4 kiló.Én 210-ből oldottam meg úgy hogy 150-190-et kiárulok a maradék sercliből ha szerencsém van.
Nem tudom, miért nem egyértelmű. Elégedett vagyok a Bandittal. Nem motort, hanem futóművet akarok cserélni.
Azt gondolom a felsorolt típusokra váltás egy nagyon masszív tuning költségeit is kitenné.
De itt csak arról lenne szó, hogy valamelyik hátsó rugóstag a gyári helyére be, első meg akkor mondjuk progresszív hangolt valami.
Duc multi vagy az 1050-es tiger rögtön kapásból.
A Z1000SX is zordan kellemes túrázó.
Monnyuk az FJR túl bálna és szereti a pofáraesést hajóba így kiesett.
Csak az a baj hogy a komolyabb futós gépek nekem nem annyira jönnek be túrázásra. Volt GSXR , tök jó, ki lehet ugrani az oldalára és a fülemen kanyarodni de amikor egyszer 800 km-t mentem vele egy nap, úgy éreztem mint akit vascsővel össze vissza vertek.
A másik! Szerelmes vagyok az alacsony fordulatba. És ezt a Nagy vizes jól tudja.
Ja.
A futó tuningot kár elkezdeni,előbb,utóbb annyi lét rálocsolsz amiből vehetnél komolyabb futós gépet,én ezért neki sem állok....
Ezt a hátuljára írtad Zoli?
A suzuki egyenmániája miatt gixxer teló oszt csá.
Esetleg ZX10-esé.Csak mert külön tartályos és a madzaggal oda vezeted ahova kell és nem kell vágni hogy elférjen.
És a hátulja? Oda semártana valami komoly szett.
Egyébként van egy ilyen eladóm:
http://www.kepesmotor.hu/onroa...