Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Arra vegyel bkinget ;-)
Mondjuk hogy szét tudom szedni, az szinte biztos
A többit meglátjuk...
Igazából SV1000-re kell mert beszart, megszorult a dugattyú benne (annyira h nem nyomja vissza a rugó) Bandié azért lenen jobb mert ugye túrakormányos az SV és mivel külön tartályos majdnem zavar a kilátásba Az egybe tartályos Bandié lenne jó. Levenném az 1250-esemről, de akkor azon mi lesz?
Szepen szet kell bombazni. De jo buli. ;-)
de hogy lehet egy blokkot rosszul berakni?
Gondolom rosszul bele sem akarna menni...
Ilyesmire gondoltam....jártam már így pár géppel....
SV1000-é van...mintha ugyanaz lenne...
banditról még nem vettem csak cbr1000f-ről, ott nem kellett,simaliba.
Én is erre gondoltam, kiveszem az egész légszűrőházat, lezsírtalanítom a gumikat, és vissza.
Mondjuk ahhoz le kell vegyem a karbit. Kell ott valami különösre figyelni?
Az én 600-as banditomon, rá sem tudta tenni a légszűrőházat a szerelő.
pár mérés után kiderült, hogy 1,5 cm-el. keresztben van a motor az előző tulajnál történt precíz javítások miatt.
Motor ki, tartóbakok javítása, motor vissza. Nem volt ócsó.
próbáld meg lezsírtalanítani, nem-e attól csúszik le meghúzáskor.
a guminak nyúlnia kéne annyit ha a ház húzza is....
Nincs valakinek egy Bandit felső fékmunkahengere?
Akkor ott valami nincs a helyén....
akkor távolodik el, amikor meghúzom a légszűrőház tartó csavarjait.
Lehet, hogy először jó erősen a bilincseket húzzam meg?
Nem korrekt...utána kéne járni, hogy mi húzza el....nem hinném, hogy a meleg miatt deformálódott....ez általában szerelési hiba vagy valahol elment a rögzítés.....
erre gondolok...
Sziasztok!
Ma észrevettem, hogy a banditon a kairbisor, és a levegőszűrő ház találkozásánál lévő gumi csatlakozóknál, amiket bilincs fog a karbisorra némi érdekességet.
Ahol találkoznak, a tetején még teljesen rácsúszik a gumi, de az alján már nem.
Fellazítottam a bilincseket, meg a légszűrőházat, és visszanyomtam rendesen a helyére, de amint a légszűrőházat tartó csavarokat visszahúztam, újra lehúzta alul.
Ez normális, vagy csak az enyémnél megvetemedett a melegtől?
Még nem szívott ott falsot, de csak 1-2milit van rajta.
Bár szerintem ilyen amióta megvettem, de most hogy észrevettem, megcsinálnám ha nem így kéne álljon.
Honnan látni, hogy törve volt?
Na mindegy, letettem róla.
Úgy látom az eleje is törve volt már, meg az első ajtó is cserés, ha jól látom. Azt írja, hogy van szervizkönyv. Felhívod, megkéred szkennelje be, és lecsekkolod a szervíznél telefonon.
Egyébként elég hányatott sorsúnak tűnik...
Ha ilyen méretű autó kellene, én T4-es Transportert vennék, csakis 2.4-es szívóval.
Megy neki az angolkeringő is?
Minek. Pilot power tud mindent,hatul meg hadd drifteljen neha
köszi szépen a válaszokat!
Téligumi?
Van pár szerviz, de nem tudom, hogy nem játszanak-e össze, itt mindenki ismer mindenkit.
Asszem még regadót is kéne rá fizetni, meg kilakatolni az oldalát.
Nem tom mennyi a regadó. Asszem most lejjebb vitték? Na persze azt se tudom, hogy eddig mennyi volt.
Hm lehet, hogy megnézem, az nem kerül semmibe.
Futos alaruha,bf desert fole. Meg eg oxford futesrkolatra. Es kesz a teli motor.