Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig az újaknak be kell vállalniuk a forró leheletet a tarkójukon és a szúró fájdalmat a végbelükben.
Erre vártam ... GUMI ... jól van szotyi 1 grat ! Meg baszhatod a 12 dugos féket a fém csövet a bármilyen betétet!

ha a gumi nem fog nem állsz meg .

jó futómü ! minden idény Új fék folyadék! / mivel fék olaj nincs is/ ,minél puhább betét ! tisztán tartott fék munka hengerek ! Jó tömítetsség ! ,tökéletes ütésmentes tárcsa ! , és igen Fém fék cső .

ÉS egy ragadós a motor súlyának megfelelő keverékű GUMI

Ez kell a meg álláshoz gyerekek !
remélem én is,az őszit ki kellett hagynom a munka miatt

zacsi-pacsit nem kérek
Ha lesz, én ott leszek.
Ha minden igaz akkor lesz.
Azt csiripelik a madarak, hogy Pécsen lesz a gyülekező és két nap Horvátországban.
Lecseréltem a gyári fékcsöveket fémhálósra+jobb betétet használok,olyan 10-20%-al érzem jobbnak a fékhatást meg a fékérzetet,picit túl van misztifikálva a téma.......a fékút hossza kb 70-80%-ban múlik a pilótán,a többit tudja hozzátenni egy minőségi fék+futóműrendszer.

Akinek kétségei vannak a fékjével kapcsolatban,kezdő befektetésnek ajánlanék fékfolyadékcserét+tapadós első gumi beszerzését,ezek számítanak igazán.....
én se ismerlek,de már kezd kissebbségi érzésem lenni ,de remélem lesz tavaszi Bandit tali valahol és ott összefutunk

egyáltalán lesz tavaszi tali,és hol,mikor,és?,?,
Hát beleégett a retinámba a honda és a bandit hasa meg a szerencsétlen BMW-s esete Lavamündnél.
Akik nem ismernek személyesen miket gondolhatanak rólam?
Teljesen normális túratempóban közlekedem,a gurulásaim kb. 5%-át teszi ki amikor ritmust váltok,mégis mindenki azt jegyzi meg......de kit is érdekel?
Kormány magasítás miatt le kellett cserélnem az első főfékhengertől lefelé menő gumicsövet. A többihez nem nyúltam, még is elmondhatatlanul jobb lett a fékhatás a (600-as) Banditán.
Van egy eladó H7 xenon szett, Kawa Versysben volt.
5 rugó. Adatlapon a mélem
Most 7.5, lehet előrehozom. Ha megphul, dobom lefele.
Amúgy bármivel lehet durva tempót menni. Egyszer fel le mászkáltam Visegrádon egy hétköznap, jön felfele egy '90 környéki Transalp. Na, gondoltam, most figyejjé, elindultam utána, két kanyarig láttam, aztán viszonlátás. Úgy ment el, hogy csak pislogtam Ez még a Zephyrrel volt
az már késő lesz.. olyan 8. évnél már érezni fogod, hogy koppig betudod húzni a fékkart..
Nekem a kisbandin gyári fékcsövek voltak, a nagyon fémhálós van (így vettem).
A nagynak érezhetően jobb a nyomáspontja, de aszem eleve jobb fék van rajta.
A kicsivel is megbírtam állni, de ha már így alakult, nem bánom, nem cserélem vissza gumisra.
Majd tizedik szülinapra én is teszek fémcsövet.
..én lecseréltem az 1200-en (01-es) MINDEN csövet fémhálósra... A tököm szarakodjon meg küzdjön vele.. :-) Amúgy Ferodo Platinum utcai betétet használok, évente fékfolyadék csere, 140e-nél még mindig gyári féktárcsák vannak fent, pedig néha küldöm mint az állat.. :-)
Nna igge...
A fékfolyadék csere...
Poén: "Mi? Fékolaj ? Hát...jamajd cserélek azt is, de előbb még feldobjuk a nyitott csövet, belemegy a sportlégszűrő, és iratok rá...
- Fékpadon beméreted?
-Á! Nem kell! A szomszéd oktán pista fülre belövi! Ért hozzá...
-Zorall lesz!
-Ja!Igazi fájter!"
Hogy összezavarjalak:
Az Sr 500 papiron 127-et megy, de a városban nem tudtam vele a voanalnál megállni ahol 50-el mentem..hja és elötte megkapta a 2 év TÜV-öt. Akkor gondolhattam volna ök csak jobban tudják, ha nem lenne jó szóltak volna! :))) Èn mégis úgy gondoltam a rongyos életem többet ér 30€-nál...

Fontosabbnak tartom amúgy a fékfolyadék cserét. Ès a 2éves intervallum is fentartásokkal kezelendö... ha leronygolsz pár ezeret az alpokban, és megforralaod a folyadékot, akkor nem illik következö évben ugyanazzal nekivágni...de ha csak 66-os úton szeled keresztül amerikát, lehet azt még a 10éves lötty is teljesiti...
A baj csak annyi, ha már beesik a kar-pedál, már lehet késö...
KB..........bár nem lóg le a motorról olyan viccesen.
Csak simán nem kirándulótempozik.
Ember nem gondolná hogy tud menni az a nehéz tehén............de megy...............mint a veszettürge.
? Minek? "Kirándulni"? A fülünkön kanyarodva? Kiugorva az oldalára mint rég?
Eccer keresd meg szotyit.
Fék - futómű ezek azok a tuning beavatkozások amikre én kapjató volnék a Bandit esetében, bár kedves szerelő barátom erre is azt mondta: "Mi a .....-ak ? Ez egy kiránduló motor."
Olyat már viszont hallottam hogy átesett a kormányon valaki a csőcsere után.

Az egész dolog az érzetről szól.
És fémmel jobban érzed a nyomáspontot.
Bár amilyen hulla a kicsik 2 dugós tokico fékje szerintem tökmindegy.
Ha azt nézem, hogy a bandittal én 130-nál jobban ritkán járok, nem nagyon őröltködök, általában 2 személlyel megyek,nem nagyon indokolt a fém fékcső. Ha észreveszem, hogy nagy melegben esetleg puha lenne, kap másikat, de mivel a motorozási stílusomból adódóan nem gixeren ülök, ezért én sem tartom létfontosságúnak. Nem hiszem, hogy volt olyan baleset, ami azért történt, mert nem volt fém fékcső a gépen...