Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

4 évente!
Semmi baj nincs vele ha csak nem a napon vagy uv fény alatt tárolták..... ......én pl. csak használt gumikkal járok évek óta, nem sokkal bírnak kevesebbet az újnál negyedáron...
Nem azért akarok cserélni mert 4 éves a gumi, hanem elkopott. Kevesebb mint fele árért tudok 4-5 éves új gumit. Ha mindenképp cserélnem kell kíváncsi vagyok a két lehetőségre. Kérdés, hogy mennyire biztonságos. Nem akarom, hogy 30 000 Ft-on múljon a taknyolás.
Taschnernál van a pont!Nekem a gyári BT020-as volt amikor vettem a motoromat. Egy fos volt, kemény volt, csúszott is. Meg lehet nyugodni, ez a gumi puha, nem kemény. Vehetsz te egy 2 éves gumit is, ha egyszerűen gyenge a szilika tartalma. Ha nem kell senkinek és nyugodt szívvel használom majd a mostani helyett ha cserére lesz szükség.

Gondolom bukósisakot is mindenki 2 évente cserél, mert hát "fárad az anyag" és már nem nyújtja azt a biztonságot, mint mikor kiadták a gyárból.
Biztos szívesen segítene neki valaki ...Egy önzetlen "úr"
Hát a hölgyemény fura lenne magassarkúban csörlőzné ki a dágványból azt a tehenet.
Kollégának Land Cruisere van, és terepezik is vele.
4-5 éves gumi -val lehet menni .... de a silika agyártástól kezdve öregszik és már egy 2 éves guma se azt hozza mint az új
turázgatni serintem z6 kurva jól birja

ha már sok a kanyar 2-3 konponensü
ha meg csak kanyar és jaszkari SLICK
Piti!
Nincs valami közöd véletlen a Caffee Nonstop Kft.-hez?
Tőlük rendelem a töltőanyagot.
Üdv. mindenkinek !
Megkérdezem itt is hátha itt több a fórumozó.
Tudom, hogy lerágott csont már de azért érdeklődnék tőletek hátha tudtok segíteni kicsit. 1200-es banditon kell gumikat cserélnem. Melyik gyártmánnyal mi a tapasztalatotok, mert minél több helyen olvasok a téma után annál bizonytalanabb vagyok. Ugyan arról a gumiról valaki azt írja, hogy nagyon jó más azt hogy nem jó. Normális túrázáshoz kell, de a kanyarokba se csússzon meg ha a nagyobb tempóban szeretnék menni. Amit eddig néztem az a Z6, Diablo Strada, Angel, Road Attac2. Most egy road attac van fent de nem vagyok tőle elájulva. Lehet azért mert már 4 éves?
Újat akarok venni de az egyik gumisnál a szerelő mondta, hogy ha 4-5 éves egy 0 km-es gumi és megfelelően volt tárolva akkor az teljesen jó. Nincs miért félni tőle.( nem ő árulta gumit) Ez igaz vagy felejtős? Ilyet tudok nagyon jó áron.

Köszi a válaszokat.
Ja......A Toyota landcruiser meg megy terepen mégse látom ismerős feleségét csak a városban azzal a tevével.
Akkor minden stimmel

Egyébként ami kényelmes 130-ra alkalmas az szerintem a városon kívül is megállja a helyét.

Öregszem?
Az inkább városi villantós motor öregedő céges középvezetőknek.
Szemezek a boneville-el . Persze újban majd egy pár év után.
Csak attól tartok hogy nagyon nagy visszalépés lenne a nagy Bandit után .
Annyit már nem fogsz élni.
A használtautón van egy triumph boneville 102000km-el eladó.
Nézem a motort, teljesen jó állapotú. Írtam neki, és megerősítette hogy tényleg annyi van benne.
Most nézem, 305ezer:-) :-) :-) :-) szeretnék egy ilyet, de én raknám bele mindet
Ez már szép,kíváncsi lennék a szervíztörténetre!
Be van állítva a kereső nekem mobile.de-n tigerekre.
legalább 3-nak van kapásból 100e feletti hirdetésben a Km szám.
2000 környéki gyártásból.
Nem nagy cucc.
Csak itthon kuriózum.
Ezt nem látom. Ismerősében most van 140, vezlánccsere először, szelepállítás először.
Azért az FJR is odateszi magát
Bandit és a tartósság:
Van pár gxw bazierős végtelenített rk láncom 112,116,118 szemes.
Ha valaki szeretne, keressen priviben,30e.
Volt ilyenem a zephyren, 18 ezret ment el használtan, a lábtartó is fogyott vele...
2011 26. Hét.