Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig a lassartec nem rossz gumi ,
Nemtom, nekem ingyen sem kéne, főleg előre.
Tavaly szezon végén nekem is volt fent egy 2007-es gumma kb. 1 hétig. Szerencsére hátul. Túra végén alig vártam, hogy hazaérjek, és lecserélhessem.
Zöldi! Az enyémen milyen a dot szám? Ha arra jársz megsasolod nekem. Köszönöm
Miért, mennyi kellene, hogy legyen?Max 15. Az alatt nem adom. Inkább elkoptatom én :P
5,5 éves első gumiért 18k?
Igen
a gumi ? 18000 ft
jól beszél 30 -dik héti
18000+posta
Ára?
nálad a pont!
30.hét
Van eladó Top-case konzolom GSX/GSF 650/1250-re, az eredeti ár feléért.

Árucikk száma: 990D0-38G10-060
http://www.suzuki.hu/pages/dis...
Ahogy a fehér papíron is rajta van: DOT 3007

Szóval 2007-es 3. heti gyártmány
Dot számát megírod?
Sziasztok!

Valakit nem érdekel egy Metzeler Lasertec, 120/70/17 ?zsír új.
Ha valakinek van esetleg elfekvőben gyújtáshoz +5 fokos bütykös
tárcsája és csak szobadísz, az keressen meg, lehet vevő lennék rá.
Rég óta hajtok egyet, de nehéz hozzájutni.

1.2 légolajhoz kell természetesen.
akit érdekel ... 1100 forumon !
Huhh,ez nem kis meló lehetett,bele sem merek gondolni hányszor vehetted le a karbisort........

Azt írtad,hogy erősebb kuplung kell,váltó+kihajtótengely csapágy bírja? milyen láncot használsz?

Várjuk a folytatást!
Remélem be tudom dugni a karbi, és a légszűrőház közt.
Remélem befér, elég szűk a hely, maglátjuk...
Én igen....,de még hamar rájöttem nem volt teljesen összerakva a gép...
fuvoka gyártás ! , a tűket is kűlön gyártotam de a képeket elő kell kotorni mivel egy db Tű 3000 ft egy fuvoka 2000- 3500 pénz
a két karbi közt
Közkivánatra !

3db 1100 lég/ olajosom volt ez ami most van 2005 vetem 1000 euro ferozából. Rég ota vadásztam ilyenre mivel gv 73 f gyári 111 kw
1 gazdás 36000 km el de csuszot volt .

gyárira akartam , de közben el adtam a piros 90 es 1100 ami eleve piszkált volt .
tehát elöször 2009 . bandit hengersor 1274 , yosi tengely, siktolatyus karbi , légszürő , gyujtás modositás az olaj szivatyuban a keteskör modositás stb ....... ez 260 pénz /a szerelö magam/ a motor 162- 171 le között mozgott , mindig variáltam a fuvokákal és a dekomp emeltyű furatának átméröjével ez nagyban változtatja a motor nyomatékát . a töblet benzint , elöször dupla elektrodás gyertyával orvosoltam , mivel higeg inditásnál , vagy 1 hét állás után már csak szerelésel lehetet inditani , a gyári 125 fuvoka a siktolatyusba 137.5 én 135-170 ig le gyártotam fuvokát , de mivel az alapjárati rendszer össze fűgésben áll a pillangó szelep nyitással . Így a gyári 40 fuvokábol is le kelet gyártanom 32.5 - 45 ig szoval ezzek variállásával és a gyujtás modositásával + levegővel stb kb 170 Le tudtam ki hozni a masinábol gyertyába a ngk dr8 es el elértem ,hogy normálisan indult és szépen el égete a 30 % több benzint .

a következö a 1342 yosi fötengelyes lesz csak az már 700 000 volt

Épitő jelegű kritikát simán el fogadok de nem szeretnék vitázni senkivel , főleg nem azzal a rétegel aki be megy meg venni a boltba egy 80 loerös motor 3 milláért , vagy már csinált életébe 20db motoron szinkront és cserél vez láncot .... és habizti gusztinak hiszi magát ... Köszönöm !
És te inkább lehúztad újra a légszűrőházat?