Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szórj bele egy progresszív vagy súlyhoz hangolt rugót és villaolajat.
Oszt annyi.
Ha nem akarsz kusza buherálást.
Abból indulok ki, hogy egy szimpla villaolaj cserével nagyon jók a tapasztalataim. Nálam a futómű tuning az egyetlen dolog aminek a közúton értelmét látom.
Ordító dob, iszonyat elektronika kuszálás szerintem egy olyan kirándulómotornál mint a bandita iszonyat felesleges.
Egy jó futóművel viszont ....
Bár ha van píz egy Bking komplett elejét simán elbirná.
De a váz attól még ugyanaz maradna ezért nem lenne az igazi.
Pontosan.
Bár a gixxeré mitha kisebb lenne így jobban orraesik.............ha jól tévedek.
Volt valaki aki 1400-asba tette bele.
Vajon milyen komoly futóművet lehet a nagy Banditba (1250) beilleszteni fabrikálás nélkül?
A komoly futómű alatt valami gyári szettet értek . GSXR, stb.
Köszönöm a segítséget, fordítás, meg technika ügyben is, ahogy lesz időm, leszedem, és megcsinálom.
Ha kell valami,leforditom,amint gep ele tudok ulni. ;-)
Errol az adroidos telefonrol nem vallalkozom ilyesmire;-)
A karbit nem, mert ha lent a tank és a házat kifordítod, (ha jól emlékszem csak 20-30mm helye van és nem jön ki hátrafelé), akkor utána vissza fordításnál a helyére ugrik és lehet ismét helyére nyomva húzni a ház két csavarját, majd a karbiknál a gumikét!
Akkor nálam ez a hiba, mert a fenti 2 csavaron, na meg a 4 bilncsen kívül semmi nem fogja a házat.
Ki kellett hozzá vedd a karbit is?
Én is felfigyeltem a héten egy ilyen dologra, de aztán addig játszottam amíg a szűrőház volt a ludas, mert aljánál nem volt rendesen a helyén, esetleg nézd meg azt a részét, bár elég macerás hozzáférni, de ennél csak jobb lehet! Kivesz és elsőnek az alját akasztod be, majd befordít és öröm bodogság! Nálam így ment a sor!
így már értem...
Nem kell azt kivenni, meg berakni, elég, ha egy tisztességes perec után, Mekk Elek javítja.
tévedel...az egy nagyon radikális fék....
radiális az te
Háát, ha sikerül békáét venned azzal járnál jól......az radikális és sokkal jobb, Zoli jóvoltából nekem is olyan van és sokkal jobb mint az eredeti...
De nekem aztán jó...
Tééényleg! Az 1000-es N-esen is ugyan az van mint az 1250-bandin. De nem aztán jó a B-king-é is :) Csak lenen már valami
Van esetleg magyar manual ehhez?
Nekem csak angol van.
Akkor hogy ért célhoz.
Meg usaban ;-)
Be lett rakva vagy még polcon van?
Celhozert a rugostagom ;-)
A nakeddel ugyanaz a Bandité....igazából pár típusra ugyanazt tették...
Elotte olvasd at a manualt, kevesebb meglepetes er ;-)
Összerakni nehezebb.
Nekem mindíg marad egy halom bizbasz utána.