Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak az asszony meg ne tudja....

persze a rövidebb tengelytáv miatt,könnyen felvette az elejét ,hasonloan az X11 hez

épp azt szerettem a busában,hogy ha csapattad akkor csak kapaszkodni kellett,mert egykerekezni azt nem annyira ...de a karod kitépi ...ej ezek a régi dolgok
És milyen igaza van.
Bááááááár...........van alternatíva.
Ugyislesz egy 1050-esem.
ezt a legjobb topicban fogalmaztad meg!
csak az új ....230 ig ott vagyok mellete , sőt 160 ig el is kenem ...

de 230 tól el húzz pedig csak 5 Le- vel erősebb
Akkor Dóri lányom mág tán 40kg sem volt, de nem izgulós fajta.... ....eccer nem én vittem és a srác némi csapatás után ahol néha gyorsabban mentünk a megengedettnél hátraszólt, hogy szóljon ha fél majd akkor lassít....nem igazán szólt....talán 220 volt a legtöbb amivel mehettek...
vazz,lajkolnam!
ez a beszéd!
nem tankolnám a motorodat az hétszentség
Az vót...,de ebuzuttam tőle, ez a sor4 hatása....a V2-től kicsit visszaemberesedem...:))))
mert mázsát raktál a kakasülőre ...
Azt nem kétlem, hogy emelheti 230-nál az elejét egy motor, de talán nem 2.-ban....egy vidinek meg ritkán hiszek....volt egy fent ahol sv 2mp. alatt gyorsult majd 200-ra.....emelőn....
akkor neked a busa nem is ellenfél
kéjes egy ördögszekér lehet ez a beka....
hogyne
Bukkanón az én nemerős jobbára gyenge gépem is emeli.
Az más kérdés hogy alsót kéne váltanom utána.
olvazsd el még egyszer Sanyi
De külömben ott a vidi a yunyun 1 / 140.. 2 /200... 3/ 240.. 4/ 280.. 5/ 300 felet
Digis mérövel 317 a vége az öreg szarnak és emelgeti az elejét 230 -nál is......... pedig nem kőnyű !
akkor neked turbos moci kell,mert elég kevés motor megy 200 at másodikban, 220 nál meg még kevesebb kerekezik...
bukkanon esetleg......
Én nem láttam pár percig, csak az első két kanyarig.
Ezé kérdem.
tyuninggal sem hiszem...
Az 1,1-es gixxer széria álapotban 2.ben 200-nál emeli az elejét?
2.-ben 220-nál emelje az elejét?.....azt hiszem nem hiszem...
a fazer ezer sem épp kismotor de a busa után gyerekbiciklinek tünt,szokni kellett hogy nincs benne az a brutális erő...
Pontosan ezért tennék a seggem alá egy ilyen masinát , de amikor ki probálom , nekem mind kevés kettesbe 200 menyen már bassza meg , 200 -220 nál emelgese már az elejét........ ennyi lové -ért ! Nem ?