Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

simán az F ebnek
Mas kerdes.
Ti kinek drukkoltok?
A farkasnak vagy a gyalogkakukknak?
nézd én ebben nem vitázom mert így van , a fiam 600-al nyomja és most vetünk neki tl 1000 r -t ............. mert kell neki az erő ... Te sem azért huzzod az xx nek mert olyan olcso rá a lánc vagy mert 3 litert eszik ............ 1 gombocért vissza tekert 175 lovas busát veszel ami már szar , 197 lovasat 2 milla alatt csak borultat veszel , én csak azt mondom Ha ki teszek 2-3 millát egy motorért az menyen már én is nézegetem az új busit de nincs anyi pénzem sajna .

az utakon meg sok az egyenes , amugy meg a busa is úgy döl ahogy akarod , gumi kérdése az egész ............ hali
nem veletlenul gyurnak a jo kezelhetosegre szinte vmennyi motorsport szakagban............hiaba az ero,ha nem tudod ugyesen,hatekonyan atvinni az utra.....erre ki elobb erez ra,ki kesobb......
voltam én is úgy vele anno, hogy amit padlózni tudok relatív könnyedén az becsületét veszti... aztán már másképp látom..
és ez is csak egyenesekben jön ki ,mert a szerpentineken mehetsz te rakétával is egy ügyes zsoké simán lealáz a "kis" 600 -as..

egyébként meg ha mindenki így gondolkozna akkor csak a busa jellegű motorok járnák az utakat... ami nem is pénz kérdése mert már jóval 1 misi alatt is vannak épkézláb óriás madarak..
Zsenilátnok vagyok.
Miből vetted le, hogy a sör mellé lecsúszott 3 feles is? ...és tényleg...
A motorozás egy olyan történet ,hogy egyre erősebb motor kell !
bármivel gurulsz.,,,,,,, az senkinek nem tetszik ha meg előzik ,, ha igen az csak hazudik ................ mindig keresed a jobbat az erősebbet ..
Ezért gyártanak egyre erősebb vasakat !
Ha meg nincs pénzed akkor ... ott a turbó ,a compreszor az stb
Így gondoltam 1976 is és most is 51 évesen
Ez is igaz.
én olyan túl messze még nem jártam... De minél messzebb túráztunk,annál inkább lehetett érzékelni,hogy a kényelem és a kezelhetőségé a főszerep nem az irdatlan erőé...
Legalább is ez a tapasztalatom..
legolajoson ez nem fordulhat elo,ott a szelepzorges helyen tartja a nemi identitasunkat!
Hy!
Ha vkit érdekel,zsir új idom/csak ez a fele van/motoron nem volt,iár:8eFt,posta ok:30 259-05-47
Azzal nem tok mit tenni.
De 10 fok azé van benn.
És többet van rajtam a HH aláöltöző mint nyáron.
a hideg hodaly tesz be neki....
Ittá Sándor?
Most hogy mondod.
Enek a próbája a sor végén kullog.
1050-es az első az 1100-as monster a 2. és vicc de az xr1200 hárli a 3.
És talán a CB1000R az 1050-es környékén van még.
Meg talán valami 450-es crossgép.
És talán utána.
Gondolod, hogy a buzit magukra veszik?...ááá, szerintem nem....csak akkor veszi magán észre az ember ha a sor4 duruzsolásától elbódulva begurul egy lámpához és a mellette álló kocsiban a két ember közül a faszit kezdi mustrálgatni..... .....na akkor kell venni gyorsan egy V2-őt...
nem azt írtam,hogy venni kell
Hanem kipróbálni
Mindennap pakolok.
Lassan talán 20 éve.
Bútortól a vasakig mindent.
Nem veszek busát ha megfeszülök sem.
Szarok a 200 feletti tempóra és nem tép le a szél.
Be is baxna 110-kilómmal.
fáj nekem is.. 20 év építőipar nem múlik el nyomok nélkül
annak is megvan a maga varázsa... más élvezet akár 3-5 ezres fordulaton ...ki kell próbálni nincs mese
ja hogy a gixxered 192 le...
Nadehakitépi hogy kötsz cipőfűzőt?
Nekem máris fájnak az izületeim.
Öregedek.
tuggya.....,de nem tud mit csinálni... ....