Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

167.6 LE, 151.7 Nm - Viszokai László (Dynamic Motors)
Mennyit kell költeni egy banditra, hogy ezt tudja?
http://www.agomotors.hu/websho...
Ezt sem rossz!
Öröm van, letöltöttem magyar billentyűt :-) :-) xD
Azért ez nem rossz:
http://www.agomotors.hu/websho...

Azért a bandinak sem kell szégyenkeznie:
http://www.agomotors.hu/websho...

sajna nem állok túl jó helyen
Jól leírtad Zöldi!
Én is a nagy köbcenti alacsony fordulaton leadott erejét szeretem. Tojok a lóerőkre, tojok a száguldásra. Egyszerűen csak jóleső érzés a magam fajtának ha lenézek a fordulatszámra és azt látom hogy 3500 mondjuk. Nem kell ugyanahhoz a sebességhez 9500-ig forgatni a masinát.
Mindenkinek más fontos persze.
De szeretem a tartósságot, szeretem a nyugalmat, és azt az erőt ami a gázkar elfordítására ha kell jelen van.
Na látod, épp azért kéne az erősebb amit írtam....azzal lassabban mennél...
Miért van az mi férfiak mindig nagyobbra vágyunk? Én már átestem a ló túloldalára szeretnék én is nagyobbat de míg csak a rendszámomat olvasgassák a többiek addig minek. Aztán ha el fognak haladni mellettem akkor veszek nagyobbat. De sanda érzésem szerint az nem most lesz mert egyre rosszabbodik a helyzet.
Én meg jó darabig elvagyok a mostanival.
Imádom hogy kezes,nem akarok 270-e sebességről fényképet a yardtól,azt se bánom hogy egyet vissza kell rúgni hogy 150-nél meglóduljon.
De legalább 10000-et elmegyek egy sportgumival,és nem 240 kiló csak 190 feltankolva.
Sajnos még javulnom kell és majd ha csak a Tascner kolléga fog kőrbemotorozni nameg Szotyit még látom 4 kanyar utánis elgondolkodom a nagyobbon.
Ez így van! Én is mindig erősebbet szeretnék, pedig a jelenlegivel is magázódunk és a felét sem tudom kimotorozni.
Leirom,nekem miert jott be a nagydog.
Nem kell ossze vissza gangolgatni,zeljes terhelessel sem,szep alacsony fordulaton duruzsol turan,ha meg menni kell,csak tekersz a markolaton. Mikor meg leforgatom a harmast,meg mindig libaboros leszek tole ;-)
Ha lesz meg masik motorom,maradok a tankoknal. Ugyanis a nagy loerohajhaszasban kis ccm-mel nagy nyomatekot nem adnak. En meg nem szeretem ha vaamit kenyszerbol kell forgatni. Az mas, ha ott a lehetoseg.
Szép nagy? Az enyém is nagy mert nem kicsi...Feldobozoltam szép nagynak mutat és amikkor megállok az úton mindig azt mondják a járókelők jó nagy motor 1200-as ugye! Én meg mondom igen az....
Mert a nagy erővel nagy motor ami általában szép is, na az jár....azt lehet mutogatni ha 20-al megy az ember.... ....viszont menni is élmény az ilyennel....nem mondanám, hogy nem vágyom vissza a békát pedig ritkán száguldoztam vele....az előtte lévő gépekkel sokkal jobban tettem azt...
Mutogatásból nagy LE...Öregszem?
Ezt addig nem értheted míg hosszabb ideig nem mentél ilyennel.....még csak gyorsan hajtani sem kell hozzá......miért van az, hogy a rettentő erős autók mennek a leglassabban?....na ja, mutogatásból ...,de nem csak azért....nagy nyugalmat tud sugározni a rider felé is egy erős gép....
Elismerem maradi, falusi, paraszt gyerek vagyok. Ha bővebben kifejtenéd akkor lehet megérteném bár nem biztos.
Meg....mert jólesik....
Ice busája tegnap készült el 232le
Ezt nem értheted.Az embernek erősebb és erősebb kell és kész.
Megtudnátok nekem írni miért kel a közútra 170-LE. Mert ringre ok. de közútra ezt soha nem értetem meg. Én sosem éreztem kevésnek a sajátomat túra körülmények között. Pedig a csapatban az én motorom a leggyengébb láncszem.
Na ja az egyenes vonalú egyenletes mozgás elég unalmas.Kell hozzá valami izgi amitől nem alszik el az ember.
Hu..volt mit visszaolvasnom tegnap óta.
Nem is hittem volna hogy igény van rá hogy egy gép 200 felett még emelje gázra az elejét

Hallo? Hamamatsu?Hallották mit akarnak a Magyarok?Túramotorokat amelyek 200 felett még gázra kerekeznek!
"az utakon meg sok az egyenes"......na ezt mi kerüljük erősen.....
biztos jó eltépni egy erős motornak,de ezt 1 napon vagy napokon át?......kanyargás az folyamatos élvezetet tud nyújtani........160-170 le feletti motorokat talán ha 100 ember ki tudja motorozni Mo-n(az is csak versenypályán lehetséges),mi többiek csak próbálkozgatunk...
Ugyan már... biztos futná Busára is ha a majd 70 darabos motorgyűjteményedből párat piacra dobnál
azért van xx -em mert nekem a régi busánál jobbnak bizonyult...és nem kanyar vadászkodom.. utassal csomagokkal szeretek nyomatékból motorozgatni ..
mindenki azt vesz amit akar.. én nem vitatkoztam eddig sem

aztán ha veszel egyet ami véletlenül borul, vagy boritják.... aztán majd leszarozzák gondolj magadra..
Szerintem teljesen mindegy hogy milyen erős a motor. Az számít hogy élvezettel ki lehessen belőle motorozni azt ami benne van. Motorozni meg egyébként is a kanyarban kell... oda meg még túl sok lóerő sem szükséges (ha közútról van szó)