Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amugymeg,nincs barmilyen elismert szerviz/ szerelo ott?
Odaviszed ezt a fordot,vegigmerik,megvizsgaljak,neznek futomuvet meg kompressziot,azt kesz. Ha jo,akkor meg kell venni. 1,7 ert ;-)
Ehy szivo benzinesnek magy baja nem lehet. Spritmonitoron nezzel fogyasztast, atlag 8,5 nel nem hiszem,h tobbet nyelne.
Nekem a G Astra nyáron már 11 lesz. Jó lenne valami nagyobb, mert néha 6-an kellene mennünk. 3 v. 4 éves volt mikor vettem.
Érdekes, abban is 50e km volt. Most kb. 120e.

Asszem maradok a régi módszernél, megyek a többiek után motorral.
Sajnos csak nyáron működik a dolog.
Lassan 5 éve a válságkor szereztem egy Hastrát újba.
Akkor 4,5-ről leakciózták 3,5-re.
Azóta nem kell kocsi.
Amíg a punto birja és ki nem fekszik nyüstölöm és jónapot.
Akkor assszem marad továbbra is az Astra.
Naja.
És a végén mind 51e kmel az órájukban kerülnek a hahura.
50ezer hasznalt kocsi vandorolt be csak tavaly
Ha ennyit szansz kocsira,akkor vegyl egy egy eves dacia mcvt vagy egy lodgybol egy bemutatot. Azok kockazatmentesek.
A gond hazánkban azóta hogy padlót fogott az autópiac nem igen van új autó vásárlás.Max céges flotta.Ezért nemigen van a használtaknak utánpótlása.
Magyarán ha nem vesznek úja csak ugyanaz a készlet kering évről évre egyre retekebb állapotban.
Külföldről sem hoznak olyan nagy hévvel már mert itthon hovatovább olcsóbb venni valamit.
Pont van egy ügyfelem ők üzletszerűen visznek ki németbe autókat.
" ha nem 511e van benne"
Ettől félek én is.

Nem tudok kocsit venni. Újat nem akarok, használtat meg nem merek.
12-t benyeli.Be kell alkudni egy gázszett árát ha nem 511e van benne és jó állapotu.
Off.
Vajon ez megér ennyit?
Kicsit be van horpadva egyik oldalon.
Vajon mennyit eszik?
51 kkm? Elég hihetetlen.
Cseppet sem vagyok elfogult.... 600-as Bandika!
A Banditot könnyebb vezetni mint a GS-t, viszont gyorsabb motor, "rendes" kényelmes utazósebességgel (150-160). Kezelni könnyebb viszont, rutin nélkül észrevétlenül is belecsalogathat olyan szituációba kezdő szezonokban ahol kevés lesz a fékút a sebességhez és a kezdeti rutintalansághoz képest, valamint a kanyar is túl éles lesz hirtelen.. Nulláról nem biztos hogy jó.. de 15-20 lóról jobb váltás mint a GS (ha csak a motorozhatóságot nézem).

Hengerszám és elrendezés pedig ízlés dolga... kinek mi jön be, évek alatt majd letisztul mi a" jó" és mi "nem".
Én egy jó sor4 simaságát és folyamatos agilitását nem adnám egy sor2-ért cserébe, finomabb, műszeresebb technika, bár ami igaz ha mellé nyúl az ember lehet szívni vele és a javítás is x2 ha esetleg olyan a gond!
Nem működik a link, de az AKMT.hu-n keresd a fórumokat!
Az ER 5-öt elfelejteném, mindenben gyengébb a többinél. A CB meg nem nyújt érezhetően többet, viszont drágább. Marad a GS és a Bandika:
A bandit erősebb, de csak a felsőbb fordulatokon. És jobb a futóműve. Nagyjából ebben kimerültek az előnyei.
A GS kiforott,egyszerű technika. Jóval olcsóbban kapsz jobb állapotút, mint a bandiból. A fenntartása kevesebbe kerül, kisebb a fogyasztás is (4 l alatti). Könnyebben kezelhető, a karaktere jobban passzol egy kezdő motoroshoz, és teljesítménye is bőven elegendő egy átlag motorosnak. Szóval én a GS-re voksolnék.
Itt egy fórum linkje, itt is érdeklődhetsz. A csapat java GS-t és Banditát is nyúzott már. Náluk korrektebb véleményt kevés helyről tudsz beszerezni:
http://sgforum.hu/forum.php3?a..." target="_blank">AKMT fórum
Egyébként meg ki kell őket próbálni. Mondhatunk itt bármit, ha a próbakör után nem lesztek barátok, azt a gépet nem szabad megvenni.
Azért köszönöm a segítséget, így legalább tudom, hogy áll!
A tank alján gondolom egyértelmű lesz, hova dugjam vissza.
Értem amit írtál, az egyik része felmegy a tankhoz, a másik lemegy abba a tartóba, ami a blokk alján van, és tartja azt a csövet ami a légszűrőházból jön.
De hátrafele milyen levegőt szív?
Amire azt írtad ,hogy dugó,arra megy a hátra vezető cső.
Azt hiszem levegőztető.
És az a cső, ami az elosztóra megy, és hátrafelé vezet, az mit vezet el, és honnan?
A tanknál gondolom túlfolyó,vagy levegőzető, de hátrfafele milyen cső fut?
A hátra menő cső a vázhoz van csatolva .
A felső vége a tank aljára megy,az elosztóra pedig egy másik cső megy hátrafelé.Ott lessz az is.
köszi