Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hopp ezt benéztem!
Köszönöm. Én is erre tippeltem.
Egyik sem rossz motor. De mas kategoriak. A ket 500as joval gyengebb,en nem szeretem a karakterisztikajuat,de sokaknak bejon. A cb500 jo futomuvu,eleg ergonomikus,ha megforgatod,mar mar erosnek is erezni. A 600as bandit finom szerkezet,aapjarattol huz, szees a hasznalhato fordulattartomanya,en azt vennem.
Szerintetek ez a cső honnan jön?Megfogtam, és felfele az akkumulátor felé simán felhúztam, gondolom valaminek a kivezetése, de hol lehetett?
A levegőszűrő dobozból nem jöhetett mert azon megvan.
Van rajta egy műanyag dugasz is, de hogy hova azt nem tudom.
Lehet, hogy az egyik fele az akksihoz ment, de hova ment a műanyag kis dugasz?
Igen,a 250/400 vizhuteses. Elol a vizhuto, az akku mellett a tagulasi tartaly.
sziasztok Banditák!

Most szeretnék motort venni!
A véleményeteket szeretném kikérni! még kezdő vagyok!És ha motort veszek évekig meg akarom tartani!
cb500,gs500,er-5, vagy 600bandit?

Várom a hozzászólásokat,bőven kifejteve,hogy melyiket miért!

köszike! Üdv:Simona
És akkor mi lehet az a műanyag tartály?
Az is olajos mint abban az évjáratban minden bandika!
Sziasztok.

Kérlek titeket hogy segítsetek nekem.
Egy 1997-es Suzuki Bandit vc 400-nak Víz és olaj hűtése is van?
Láttam egy tartályt az aksi előtt. Az a hűtő víz? A motor elején a hűtő rács a vízé ugye? az olaj csak a kenés miatt van? Valaki írja le nekem legyen szíves köszönöm.
a Magnum volt a ledvenc kamoonom regebben azzal a faja bologatos fulkejevel. ;-)
Hidd el van. Ott vannak a nehéz vontatók. Láttam olyan gépet ami 780-800 paci és speciális váltóval és kuplunggal van szerelve ami folyamatosan adja át a nyomatékot. Vagyis nem lehet megugrasztani.
Amikor az erőmű cuccait hozták, a generátort egy 610-es Volvo hozta le a vasútról a raktárig.
Itthon nem láttam még erősebbet.
De az többet is eszik......van egy bizonyos erő ami szükséges, ha kevesebb vagy ha több akkor felesleges plusszal jár.....
Az erősnél jobb az erősebb.
Lehet, hogy otthon megengedhetik maguknak, de itt még nem láttam ilyen erős gépet......talán 600 lehetett amit élőben is láttam itthon a legerősebb, de igazából az is értelmetlen....nekem teljes terheléssel is elég az öreg gépből kinyerhető fene tudja mennyi.....
Csak vicceltem, nem okoskodásból írtam, De brutális számok ezek.
Yaya FH 16 16000 köbös nem 12-es . Nalunk is csak 430-ok vannak. Jól tudom skandinávoknál 60T a megengedett, oda kell a V8 és az FH16 .
Csak tippeltem.Fingom sincs a kamionokról.
FH-s Volvo 750?......a legerősebb ami abból mászkál nálunk az 560, de az átlag 400 körül van, az én Magnumom 430-as Mack motoros és abból van még a 470-es.....
Volvo FH 16 750ps és CSAK 3550Nm, nem 1000Nm
írj ide:

mr.totya.one@gmail.com
Szia,
Köszi. Mi az ára? Ha gondolod, jöhet privi...
Szia!

nekem van konzol eladó banditra, de csak Topcase.eredeti suzukis.
sziasztok!

125ccm-es robogót keresek, saját használatra, városi cirkálónak!

ha van valakinek jó ajánlata, tippe, kérem ossza meg! elsősorban 125ös liberty, ami tetszik, de minden érdekel!

kööössszzzziiiiii
Ok, többi GMAIL