Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Apa, 1200 es banditrol volt szo. A tiednek 24 a periodusa. A levegost kell is allitani annyi utan.
Igaz.
Ez a vizes bandi esetén megállja a helyét,a légolajoson állítani kell 12000-ként,egyébként akkor tuti a légolaj ha picit zörög.
Hülyeség:-)))


Nekem most 55 lesz a gépbe.
24.000-nél megnézettem - semmi
46.000nél ismét megnézettem - semmi (JÓ HELYEN! Erik64 tanúsíthatja)
most voltam a nyár végén.....ismét.

No most az összes kipuff oldali lapkát cserélni kellett (8db) és egy szívó oldalit.....
Nem voltak nagyon rosszak, hangja sem volt - de ha már ott vagyok, akkor legyen megcsinálva.


Szóval 12.000-ként szétszedni a gépet - Én ezek után se fogom:-)
Szerintem nekem sem volt még rajta tekergetve, de az a pár óra megéri a nyugalmat. Jelentem, egyik sem volt méreten!
Szia Feri!

Üdv itt is!
Az én szerelőm azt mondta, hogy a banditnál általában csökkenni szokott a szelephézag. Ezért akkor is érdemes ellenőrizni, ha nem zörög.
12 ezrenként kell, csináljátok meg, sokan elhanyagolják, mondván még nem zörög...
Sziasztok! Pár hete én is egy 1200es Bandit büszke tulajdonosa lettem. A motor 1998as kiadású. Szép lassan csinálgatom hogy szezonkezdetre ne legyen vele semmi gond...de sajnos ez még messze van. A kérdésem a szelephézag beálltásra vonatkozna. Hogy mikor indokolt, hány kilométerenként kell megismételni stb... A szerelő azt mondta hogy még nincsen hangja, nem zörög stb...de azért én itt megkérdezném..Előre is köszönöm a válaszotokat!
Az irany mas lesz
Lehet, hogy a melóhelyemen hentereg egy valahol, de nem emlékszem biztosan. Jövő héten kezdek, akkor megnézem. Egy 63.100 cm3-es V16-os motorban volt, sacc 15cm átmérőjű dugattyú, kb. 3 kiló "ánomílium". A tezsvírek megölnék egymást érte
Még csak Európa közepén botorkálunk+itt is sok minden kimaradt.....több 100000km-t tudnánk még csavarogni.....
Hol nem jártál?
Északi bandittali alkalmával jártunk picit a Tátrában,Poprád felé....meg Kassa+mittudomén,nem én navigáltam,csak az élvezkedésre koncentráltunk!
Abból is profik!
Szlovákiába, már a motorosparadicsom részébe én is csak úgy jutottam el hogy rászerveztem más programomra, így csak plusz 1 tank üzemanyagomba került végigjárni az ottani kurrens utak jó részét. Nem rossz, de annyira nem is jó, hogy ezért máskor keresztülmenjek kétszer is az alföldünkön.

Majd egyszer egy Lengyelországba irányuló túra keretében újra megnézem, egyébként nem.. ha csak nem költözök északra..
Hát.............a pálesz főzésre kiváncsibb lennék.
Mjd mindjárt jön Piti és jól megaszonggya!
Here-teke?
Zacsi-pacsi?
Jogos,én is ezért nem jártam még szlovákiában,pl az 577-en,mert aránytalanul messze van,és az alpok valószínűleg élménydúsabb........na majd talán a tavaszi bandittalin csapatunk arrafelé....
Engem se, nem is nagyon megyek arra
Pilis mátra nem vonz annyira.
Jó hely, mert nem kell gondolkozni merre induljak.

Pilis 200 km,Mátra 200km, Mecsek 200 km, Fruska Gora 200 km, Bihar-hg 200km, Szörényi érchegység 200 km (durván).. aztán majdnem mindig Erdély felé, vagy inkább délre a Bánságba visz az utam. Nekem ezek vannak olyan közel mint Szotyinak a Horvát-Szlovén-Osztrák hegyek..
Senj 410km,jó hely ez!