Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Konkrétan láttam ahogy a lavamünd lábánál startolt a motorosrendőr egy hangos dukira.
Csak szűkítővel érdemes vagy félre kell rakni eurot az esetleges büntire.
A külföldi témához szerintem szerencse kell ilyen téren, mert a hegyekben a sok ktm meg társai sem egy totál csendes dobbal motoroznak körbe. Tehát én azt mondom, hogy az ember ha szereti a hangzatos dobot akkor használja, de tudja, hogy hol a határ és nem gond ha a szervek előtt nem nagyon tűnik ki vele. Ausztriáról beszélek konkrétan!
Jól beszél a márkatárs!
Én is tudok egy eladó (azt hiszem Bódis) kipuff dobot, kb 20 percet volt motoron. 1250 Bandira biztos, hogy jó de szerintem a 650-re is. Meg a felfogatása az 1200-ra is jó ránézésre. 30 valamennyi volt újonnan, 2 éve porfogó a dobozába (nem az enyém, ismerősé)
Pályamotorra tökéletes.......külföldet nem erőltetném vele...
vagy E norma nélkül a zertifikat sem ér semmit?
és valami bizonylat, zertifikat van róla?
azért kérdem mert külföldön is használnám
40e az ára!
Nem E-s, vagy is én nem találtam benne ilyen jelőlést, nincs szűkítő, mert az a gyerekekenek valló, de nyugi, így sem űvőlt, szép a hangja! :)
ment mail...
de ide is kiírhatnád, hogy "E" normás és van e benne db killer?
ja és a forumosoknak mennyi a kedvezmény ?
Mennyiért?
Sziasztok!
Nagybanditra Arrow sportdob csővel és bilinccsel eladó! Sérülésmentes , szép állapotban!
Szeretnék egy komplett listát a meglévő termékekről árakkal a motorosszakuzlet@gmail.com mail címre .
Köszönöm.
Sziasztok!

Ha jó árban kell gumi akkor én őt ajánlom! Németből hozza ha jól tudom és mindíg friss gumikat hoz!
http://www.kepesmotor.hu/sport...

Megbízható!
Nekem már sikerült olyan gumit rendelni, amire várni kellett volna 3 hetet. Mivel 3 napon belül kellett a gumi, lett más, de azt meg elkeverte a DPD... Utolsó pillanatban jött csak meg
Végülis nem tévesztett meg.
Az volt kiírva hogy kérj ajánlatot.
Hogy jó e vagy hogy olcsóbb e az ajánlat mint a honlapos az nem volt odaírva.
Az r17 ket dolog miatt jo. A megvasarolhato garancia, es hogy raktaron van tenger gumi. Ezekkel igy egyutt nem nagyon lehet versenyezni.
Ez nem a fogyasztó megtévesztése eset vagy mi?
Valaki kérdezte az R17 ajánlatát.

Ami a honlapon van.............na az az ár él.

Semmi több.
Szia!

A kesztyűnek az árát ha megírnád és hogy milyen méretben van?

jöhet privátban is.

bekiss2@gmail.com
a csajok nem porosodnak, folyamatosan simogatják őket..:-)
Jé, a jövöbe mutató kéz! Mióta keresem!
..Persze, jó portékák, mindig keresik... különben nem fogtam volna bele... A motoros cuccokkal meg szenvedjen az, aki akar..:-)
Ilyen csajok porosodnak a raktáron? Kár értük.
..vagy a kesztyűk..:-)
Pl. lásd a képen.. Bár kicsit más árkategória szerintem, mint amit Te tartasz..