Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon törpölök szardenián.
Csak ahhoz píz köll félrerakni.
Ezer Km oda meg ezer vissza.
És még festés,váltókar minimum kell.Szerdán lesz gumi és a ruha is kész lesz maholnap.
Kicsit alakítok Ödönön hogy felférjen a motor osz gyíííííí.
Győződj meg saját szemeddel!
Igen! Végig a parti úton le Görögbe! Az út szuper és gyönyörű!
Jaaa,meg is vágtak minket.....6-an fizettünk 20 eurot....
Zabljak felé olyan aszfalt van,hogy esőben 1.-ben teligázon nem tudtam megcsúsztatni rajta a bandit,eszméletlen!
Boszniában 8EUR/fő/iccaka hotelben. A benya meg nyáron egy százassal volt olcsóbb,mint nálunk! És csodaszép helyeken lehet motorozni.
Jajce-Mostar-Neretva völgy,Szarajevo,csak,hogy párat említsek! A rendőrök meg imádják a motorosokat,azért ez sem mindegy!
Ha még lejjebb megyünk ők fizetnek.
Duresnak mentetek és utána fel a hegyekbe,görög felé?
Ezt mondom én.

Van ahol a kaja meg a szállás olcsó van ahol kevesbb Km-kell míg elérem van ahol minden drága.

Az élmény a fontos meg a sima érdes kanyargós aszfalt.
Abba 2 sonka egymásra fordítva is beleférne,de akkor 2 hónapig nem jönnék haza!
Kár vitázni srácok! A lényeg,hogy Montenegróban az árak a sógorokéhoz képest minimum a fele! Az Albán árak meg még attól is jobbak,mármint Montenegróhoz képest! Voltam nem egyszer a sógoroknál is meg Szlovéneknél is,olaszban is,de egy biztos,sokkal olcsóbbak a balkáni árak,mint a nyugatiak.
A táj az meg csodaszép,és ami a lényeg,hogy meleg van és a tenger isteni,főleg Albániában.
Akkor ezek szerint mindegy merre indulunk,a végösszeg fajlagosan nagyon hasonlóan jön ki?
1 zsemle 1 frank?
Nem 52 literes a doboz?
Én meg pici dobozban viszem magammal a sajátot amerre megyek,az a tuti..........svájcban olyan drága a kaja,hogy inkább csak zsemlét vettem...
Törökország olyan... csak ott az üzemanyagot mérik aranyáron
Hm?
Én a tányér szélén a csíkot látom..............a sonkán át.

Öcsi egy Cinyói hentesbótból hozza a fél sonkákat.

Na azt vastagabbra szelem.
Ahhoz Erdélybe kellene menned,de azt meg már kitárgyaltuk....
Most jut eszembe...Bódogat!
De gusztusos+meg lehet nézni,hogy készül+qrva jó szerpentin vezet ide,keskeny de látványos!
Na jó de te elég gzdaságtalan nagy fogyasztású vagy.............
Ezt kár volt betenned....eddig volt egy olyan tévképzetem ami csábított rendesen, hogy arrafelé szinte ingyen annyit zabálok, hogy másnap nem tudok felkelni......hát ez lehangolt...
Ja, és úgy, hogy a villát is megeszem mellé...
Ez 5€?.....na vazz....a szlovén pizza 10-ért jóllakat, de ebből 5-öt kéne megennem, hogy ne legyek éhes 1 órán belül...