Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azon már meg se lepődnék ha a mogyoródi patak kenterbe verné a Tara-kanyont is
Pont így néz ki mogyoródon a szőlőhegy csak ott van aszfalt és szőlő van susnyás helyett.
Lapon a velünk lévő BMW 1200GS volt 2-szer is... .....miután hátvédet alakítottam,mindenkit feltologattam kézzel a kritikus emelkedőkön,magam mögé vettem a kimentendő utasom és gooo,...........vajon ki ért először aszfaltos útra?

13km-es szakasz 2,5 óra alatt....
Olcsóbb,élvezetes,látványos....
Szerintem mind jó. Montenegro jobb hely mint Ausztria, majdnem minden tekintetben
Amúgy milyen arrafele?
A tájat látom az ötös. Benzin, szállás, kultúra? :D
Fődúton lapon?
Hanem az oregek :-)
Tömény élvezet lehetett
Hanem?
Nem en szervezem ;-)
A szilva cefrém felét már én is lefőztem, a másik felére egyszerűen nincs időm.
Lassan muszáj lesz rászánni magam, mert vészesen fogy az "M zárolt" készlet.
OK!
Remélem Zöldi már meg is szervezte!
Akkor a tavaszi talira szánt mennyiséget plombáld is le!
Nekem most is csurog, bár egy része készre keverve már iható!
Majd adok én neked érdekes témát a héten :)
István a pálinka fogy, meg mellé a bor is... Erre voltál kíváncsi?
Hetek óta semmi érdekes téma?!
Pálinka hogy áll?
Nem sokára megyek haza bort fejteni!
én megvenném azt az iciripiciri karcot
a dob nem érdekel
érdekel, ment mail
összekötőt bárki csinál
Gyári 1250-es dob, iciripiciri (észrevehetetlen) karc eladó. Ha valakinek érdekes akkor szóljon.
Szevasztok Banditák!Az 1200-es Bandit dobja nem jó az 1250-esre.A felfogatással nincs baj csak az összekötőcsővel.Nekem Bodis dobom van E betűs ,betét is van hozzá./azzal vittem műszakira/Mondanom sem kell be sem kellet indítani.Igen szép hangja van betéttel is sokkal jobb mint az eredeti kájhacsőé.Persze izlések és pofonok különbözőek.A Bodissal egy a baj az öregnél elgurult a gyógyszer igen drágák a termékei.Ezen az áron /bár nem vagyok teljesen képben/lehet, más jó márkát is kapni.
Záró motorosnak el tudom képzelni őket.Nézni sem kell csak ha meghallod a csörgést, morgást akkor megjött az utolsó.
Régen egyszer szülőkkel túráztam a Dolomitokban, lenéztem az egyik szerpentinen, mert hallottam, hogy egy Duki elindult felfele, kb 50 kanyarral lentebbről. Imádnivaló hangjuk van.