Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó vékonyak.
A sonkatál,egy nagy tányér hagymával,5 euro...
Ne is mondd!
Dekkolunk ott,fotózunk,egyszer csak ordít valaki mint az állat,de honnan?....mire pár másodperc múlva rájöttünk,hogy a fejünk fölül!
Ezért kell szar hírét kelteni a világban és akkor majd 1€-ért 1 hétig lakhatunk majd fullservice....
Minnél több lesz a túrista annál drágább lesz minden.
Egy deszantos ereszkedik a tükörben..
Egy sehonnai pizzázóban(2 féle pizza van),1 pizza+1 üdítő,közvetlenül a parton 6,5 euro...ennél azért nyugaton jóval drágább......bár Montenegroban is szép lassan mennek felfelé........azt mondják a tengerparti részről,hogy máspdik Monte Carlo lesz belőle.........mondjuk a budvai strand úgy is néz ki!
Ahogy mondod!...30 km velence és vonattal párszáz ruppó....
Én már készítem a motoros szánt
De HÉV-el elérhető mind.
Itthon szerintem magasabbak az árak
Na, írod, hogy 2 esetleg három fő...gondolom nem ugyanaz az ár ha becipelek egy pótágyat kivéve ha nem látja a tulaj és reggel korán kimegy aki rajta aludt... ........tehát akkor 10€ körül van fejenként.....annyi a horvátoknál is a parton......hááát nem tudom....a benya gondolom annyi mint itt na meg a kaja is.....ááááá, inkább maradok a velencei tónál...
Na most ezt nem értem. Az előbb leírtam hogy kb fele annyiba kerül mint a nyugati hegyekben.. és hogy ezt egy tök átlagos 2 fős szobára értettem. A két fős szoba meg mint olyan 1-2 személyig jó.. esetleg pótágyazható és akkor 3.

..és most ne a nomadizáló fillérbaszó énemből induljatok ki, mert van nekem dőzsölős is, igaz általában az háttérbe van szorítva.. na de nem mindig
De konkrétan mennyi tól-ig?....3-15-ig?
Na akkor még két kép.. egy kis utas (igaz murvás.., legalább veszélyes) meg egy kis szakadékos
Írtam.. szoba 2 fő. Nálam ezt jelenti a szoba
Félreértés ne essék nem szórakozni akarok, tényleg érdekel mert annyian akarnak odamenni, hogy a végén még én is kénytelen leszek......
Szal a Strabag az isten?
Ja, akkor igen.....hány személyesek a szobák 1-10-ig?
A sátorban vagy ez tényleg szobázás?
Én nem fejenkéntre értettem a szállást hanem szobára.. az két ágy. Szerintem stimmel amit mondtam
Ez sosem lehet off...egy motoros oldal teljesen olyan mint egy aszfaltozó cég promó oldala.....csak kanyargó fekete csíkok mindenütt...
Pont mint a dízelautó.
Ha valaki aszongya azé vesz 500-1 millával l drágábban kocsit mert 1 literrel kevesebb naftát kér az muhaha.
Ha aszongya a nyomaték és a kényelem miatt akkor OK.

Ittis.
Ha a táj az izgalom az ujdonság felfedezése meg nem látom az rendicsek.
De csak azé mennyek 500-1000 Km-el többet mert 10 eurot spórolok a szállásom...........
Persze.....gondolom Ti is hasonló árakon szálltok meg.....megvannak a linkek ha nem töröltem őket.....,de ennyiért bárhol lehet találni...
A sör tényleg 1,5 euro.
A narancslé meg 3.
Pofám leszakadt.