Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lamb kartársat kérdezd, nekem ne kromkodj ilyen SMD-ket :D
Tudtommal ónszippantó is kell neki. Meg én nem feszegetem a léptetőmotorra direktben rátett mutatókat, az is biztos
Fel, a Givi és a Kappa Monokey dobozai közül bármelyik. A monolock rögzítésűek nem jók.
Thx!
Hát...eddig 2 személlyel felcuccolva sem sikerült letennem.
Igaz, én 65 feleségem 79 kiló.
Igazán csinos!
Bukócső nem ér le?
Ezen jobban látszik.
De amúgy itt van egy kép, igaz ezen már az oldalsók is fent vannak!
Én örülök, hogy segíthettem!
Azt hiszem a fotóim között meg is nézheted felrakva a hátsó dobozt!
Oké!Akkor már tudom, hogy mi merre. Köszi a segítséget!
Nekem az ugyan ilyenen Givi van, 100%-is kompatibilis vele!
köszi
Givi,Kappa jó rá,de majd Zöldi megszakérti,ő a dobozfelelős!
Sziasztok!

Doboz ügyben volna kérdésem. Ma felraktam az eredeti suzukis top-case csomagtartót a mocira. Mivel nem akarok eredeti suzukis dobozt rárakni, kérdezném, hogy mik a lehetőségeim?Erre felmegy pl egy Givi?vagy hogy van ez?
Na de ha nincs kézügyesség? Akkor 20E. És magamat nem is szívesen vágom szájon ha elrontom véletlen.
Ha panelra forrasztott smd ledes az par szaz forint es kezugyesseg kerdese.
20000 nem is olyan sok egy szép háttérfényért... Vagy igen?
Akkor marad a gyári háttérfény.Kár!
Köszi!
Rakd tele a topcase-t. Csodat latsz majd.
Egyszer husz liter borral az oldaltatyokba karatlanul ategykeroztam egy lampat, pedig csak at akartam erni :-)
Ne allj neki, mar a k1 utani legolaj generacio is LED es. Agyon be voltam gargyulva en is a zoldeskek muszarfalfenyre, de vegigneztem, hogy kellee csinalni. Hat hubazmeg. Villanyaszok mar ajanlottak h egy huszasert egcsinaljak,.az nekem sok erte.
Nekem 1-es fokozatban nagyon agresszív, 2.-ban meg ha rángatom, akkor sem jön úgy fel, mint néha véletlenül, amikor nem is akarom, hogy feljöjjön.
De nyilván én csinálok valamit szarul, bár nem is erőltetem, mert nem szeretném eldobni.
Szevasztok!
Szedte már szét valaki a műszereket?A kilóméterórára és a fordszám mérőre gondolok.Találtam egy jó képet a neten.Érdekelne ,hogy ledes vagy izzós a háttérvilágítása a műszereknek.Ha izzós akkor nekilátok,de ha forrasztgatni kell akkor marad a gyári háttérfény.
Akad.
Hátsó féked csak van?
Na majd jövőre.
Holnapután a tervek szerint hazaruccanok vele és ha plusz lesz az idő lemosom.
Vicces lesz fék nélkül.