Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erről beszélek.....ha csak nem 10€ alatt van a szállás a balkánon akkor csak a táj egzotikuma lehet vonzó.....addig amíg meg nem unom a köveket... ...tehát ahogy odaérek...
Ugye az említett árak fejenként értedőek?
28 euro volt a mallntzi szállás.Két szoba zuhanzó reggeli.
Üdv!
Olyan kérdésem lenne hogy van-e valakinek nagy méretű 4T DUGATTYÚJA, ami nem kell neki és megválna tőle mondjuk ingyen?Mondjuk 1 hengeres motorból való
Minél nagyobb kellene nekem.
Ha van valakinek válaszoljon erre a kommentre és irjon egy e-mail cimet benne.
Nem baj ha a szoknyája törött, de a tetején ne legyen törés.
Szeretnék belőle ajándékot késziteni az egyik motoros haveromnak.
Eddig egy 525-ös KTM-é van ami azt hiszem 95mm széles.
További szép napot!
Na még egy kép Ománból.. aztán befejeztem az OFF-olást

Ilyen útból vagy egy rakás, ez azért nem piskóta
Itt most nem jó árakat írtál ...ausztriában a glockner tövénél(36km. a csúcs) 31€-ért szállunk 2 ágyas szobákbanmeg félpanzióval melyben svédasztalos reggeli és 3 fogásos vacsora foglaltatik......a sör 1.5€ a bárban.....szlovéniában 2 ágyas szobákban 20€-ért szállunk meg a Bledi tónál drága környéken....máshol olcsóbb és az olasz hegyek egy köpés....20-25€ ahová szoktunk menni nyugatra, a horvátoknál 11-17€ a tengertől való távolságtól függően... ...ehhez képest kérdeztem az árakat...
Nem 30-40 euro a szállás hanem fele, és nem kérnek el 3 euro 1 üveg sörért.. hanem kb olyanok az árak mint itthon, vagy még olcsóbbak is. Albánia még olcsóbb, de ott azért még bele lehet futni kevéssé civilizált megoldásokba is.
500-é 6 fogás sörrel.
Mit jelent a keleti árfekvés?..komolyan, nem tudom....szállás, kaja stb...
Dehogynem lehet. Pillázás nélkül fizetném ki akér kéthetente.
Arról, hogy mennyit keresek, csak én tehetek...
Ománi utcakép...

Kifejezetten alacsony az életszínvonal
Utálom az Orix-okat.
Max narancsal töltve jók.
Elmentek az Oryx rezervátumba is.
Ha hibátlan lenne egy BMW M3-al járnád végig nem landcruiserrel.
Nem éppen.

Fater volt ott idén... 3 hét alatt több mint 5000 kilométert mentek, és bejárták egész Ománt egy Landcrusier V8-cal. Eszméletlen hely, hibátlan utakkal
Ha drága akkor nem lehet a legjobb... legalábbis szerintem.

Montenegróban az a jó hogy a nyugaton megszokott táji szépséget, többé kevésbé ugyan azt az infrastruktúrát nyújtja, keleti árszínvonalon. Ettől tökéletes
Nalátod.
Főleg fődút és teveszar.
Míg lejutsz oda ugyanott vagy pénzben.
Ergo újdonság és szép a táj.
A Duna-Tisza közi homohátságon lakom, láttam már elég homokot

Egyébként az Ománi Zöld Hegység nagyon szimpatikus számomra. Van ott minden, és rendkívül civilizált az ország.
Nekem eddig ausztria és eszakolaszország a Wunderland minden tekintetben, csak nekem drága.
Montenegróban milyenek a szállásárak?
A szaudi sivatag................na az nem piskóta.

Tuttátok hogy ott sok a homok?

Az a kőrakás amit hegyeknek hínnak a labancoknál az ehhez képest csak babazsúr.
Már én is végignyomtam albániát

Megosztott első helyen áll a listámon a Krím félszigettel együtt. Kíváncsi vagyok melyik ország lesz az amelyik képes lesz letaszítani onnan
Megtoldanám,hogy Albánia sem piskóta! Kétszer végigmentem,tavaly és idén is,de jövőre szerintem még egyszer végig nyomom Montenegrót és Albániát! Szerintem is jobb,mint Ausztria!
A béka segge alól az is impozánsnak hathat
Végül is,ha elég mélyről nézed!