Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2 db,és a vége sima legyen,nem kell bele minta! Köszi!
Mikorra és hány darab kell?
Vigyázz! Kipróbálod a túra SV-t csak olyat fogsz akarni
Ez mekkora!
Balázs (a hóditó) szerintem le is tudja gyártani...de ez alapján bármelyik szaki.
Rajta a tömeg össze lehet vetni a gyári sullyal. Esettleg az átmérö 30 mm rész hosszával lehet játszani. A három karistolás ,meg dísz bármi lehet!
A simsont sem kell 13-as lánckerékkel :D
Ahogy mondod! A 4. kormány van a banditon, ami már majdnem jó :D
A magasítóval jó lesz, csak akkor meg a fékcső kell :DDDD
Kuplung,gázra emelkedjen........a simsont meg kellett rántani,de a 125-ös etz már jött fel magától,a bandit meg elég lent tartani.
Egyszerű és jó ötlet,köszi!
Nem tudom melyik kormányod van? Ugye volt aminek gumituskó tartja a kormányvégsúlyt,meg volt aminek behegesztettek egy menetes hüvelyt a végébe. Olyan 2002-2003 környéken volt a váltás. De szerintem mindegyik alkalmas arra, hogy egy lecserélt kormányvégsúllyal meg lehessen toldani, vagyis szektorokat kijjebb húzod, és egy olyan végsúlyt gyártatsz, aminek 22 mm-es az eleje, így rácsúszik a markolat, és vége meg talán 30 mm körüli, mint a gyári. Még a súlya, hossza sem kell nagyon változzon, csak egy kicsit más lesz az aránya...
Igazából a kormányoknál kutya....szát ér a méregetés.
Próba a tuti.
majd holnap méregetek, utána írok.
nem gond ha szélesebb csak magasabb legyen
Rendesen hajlik rugalmasan ,ha erőből emelgeted a motort.A bandité szinte alig hajlik.
Szerintem igen.Bár fene tudja.A suzuki elég keskeny tacskókat ad gyárinak.
na majd lecsekkolom mennyivel magasabb mint a gyári.
szélesebb is?
azt nem tudtam...
akkor érdekel, ha eladó!
Miért gyenge az etz kormány?
Sokat etz-ztem,nem volt vele bajom...
Nekem van ETZ-m is meg Banditom is,nem tenném rá az etkó kormányt a banditra.Inkább magasítót használok.Ja,hogy miért?Vastag nehéz és gyenge,röviden.
Már mért ne mennének rá?
Az a rész 22-es.
oké, de a markolatok és az egyebek nem mennek rá nem?
Van hozzá átalakító.Jól néz ki.Fain.Meg minden.Próbálom promótálni na.