Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké,köszi
Előbb a biztosítás, addig szóba sem állnak veled az ocsmányirodában.
Eredetvizsga, forgalmi, biztosítás, törzskönyv, adásvételi
kb. ezek kellenek az átíratáshoz, meg egy csomó pénz
A biztosítás megkötéséhez kell a forgalmi és az adásvételi. Ergo az aktuális forgalmi számát írd be.
helló srácok!
a kérdésem hogy:
előbb át kell íratni a gépet, vagy előbb biztosítást kell rá kötni? csak mert neten elkezdtem megkötni a biztosítást, és kéri pl hogy: "A gépjármű forgalmi engedély száma:" akkor most a régit írjam be? vagy előbb át kell íratni, és az új forgalminak a számát beírni?
Tuti létezik,mert nekem olyanom volt...
Tangerine arra céloz, hogy neki sokkal jobb van eladó sokkal drágábban
Nem olyan bonyolult, gyakorolni, gyakorolni...
Vccen kívül: Rárakod a füledre a cuccot, behajtod szinte a szádig a hattyúnyakat. A bukó szárait szétfeszíted, és lasan húzod a búrádra. Mikor elérsz a füledig, akkor az átellenes részen levő kezeddel átnyúlsz és szorítod rá füledre a kengyelt, miközben a másik kezeddel a fejtetőnél nyomod a sisakot. Ha olyan a bukód, hogy ki van hagyva a fülhalgató helye, akkor tök kényelmes lesz. A mikrofont hajlítsd fel olyan bajuszvonalig, vagy akár az orrod mellé, ott már kisebb a szélzaj, jobban lehet érteni.
Én az nagy betűűűű amugy az Én az nem MI....és ugye egyedül hallom magamat is rádió nélkül:-))))
enyiért nincs, és nem naked
Sziasztok!
Keresek eladó 600-as Banditát, szép, jó, megbízható stb állapotban. Naked változat érdekel, árban 8-900 a max. Akinek éppen volna egy eladó, jelezze pls.
Én is vettem ilyen kihangosító cuccot. El sem bírom képzelni, hogy hogyan tudjátok a fejetekre húzni a sisakot úgy hogy a füledben van a hallgatórész plussz még lóg előre az a pilóta mikrofon. :-) Ha előbb a sisakot veszem fel, úgy meg nem tudom alárakni a kütyüt.
Át fogom alakítani az egészet úgy, hogy van a Sony-ericssonnak, egy egész jó minőségű headsettje, amit a W sorozathoz adnak. Azon olyan kis méretű a fülhallgató, hogy bele fér a fülbe. A mikrofont pedig fixen felragasztom a sisak éllvédőjére.
Majd írok tapasztalatokat.
Nagy önbizalomra vall, a nagy kezdőbetű az "én"-ben.
Köszi! Sok sikert az új géphez.
Ma mentem pár km-t egy 2003 körüli Bandit mögött, fekete volt, vmi tri-ovál dobbal, fergeteges hangja volt
Nincs már K7-es ABS-es készleten, de a végét leakciózták 2098000-re. Én még ebből is faragtam.
Nagyon jó, megvagyok elégedve , most vettem rá sportdobot. Csak arra vagyok kíváncsi a listaára a 2007snek ABS-el még mindíg 2248000.
Kösz Mikuni.

Minden jót neked is.
Nekem GS500 volt........ azon a max hallhatóság 60km/ó volt.........................No akkor számolj ezzel........Én is beszereztem egyet, mert a bandita azért csendesebb....de még ezen Én se tudtam kipróbálni
köszi, akkor lehet hogy én is vesezk majd, ha még lesz vhol...


amúgy meg a 200centi hátránya: ez a motor is kicsinek tűnik alattam
(de legalább nem annyira mint a Bandit )

u.i.: majd a zzr1400már nem lesz kicsi
ln térdmelegítőt vettem, nem rossz, nem fáznak a térdeim
Szeva.

Mivel hitelre vettem és ez egy K7-es ezért reményen felül sikerült alkudnom. Pontos összeget esetleg email-be tudok írni, ha megadod. Egyébként hogy vagy megelégedve a motorral?
Nem hülye a kérdés, hanem fontos. Az egész egy kis erősítő, meg két mikrofonos fülhallgató tartozik hozzá, a külső forrás (MP3 lejátszó, mobiltelefon, stb.) jackdugóval csatlakoztatható.
Be lehet álítani, hogy egyirányú legyen a kommunikáció (1. utas beszélhet a vezetőhöz, és mondjuk egy külső forrásból zenét, vagy rádiót hallgathasson, 2. vezető beszélhet az utashoz, és ugyancsak egy külső forrásból zenét, vagy rádiót hallgathasson), vagy kétirányú (vezető és az utas is beszélhet, és egymást hallhatják is, vagy zenét , rádiót hallgathatnak).
Szerintem az adott áron jó, de még élesben nem tudtam kipróbálni (utassal mondjuk 100 km/h-s sebességnél mit lehet hallani a szélzaj, és a motorzaj mellett).
Hát nem tudom hogy Banditába van-e olyan 400as ami 25kW papíron
Ilyet eddig még nem láttam, de az is jo lenne
Mennyi volt az ára, ha publikus?
inkább olyat vegyél ami már alapból Ak-s... 400asban is árulnak olyanokat
a sisakátbeszélő az milyen? két mikrofon és két fülhallgató? tehát az utas is tud visszabeszélni? (lehet hogy hülye a kérdés )
még néhány kép az új mocimról: