Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi, de nekem egy olyan Bandita kellene, amelyiknek ki van a két kereke
jah, s egy-két esztétikai hiba még oks, de motorikusan tényleg jó legyen, bár olvastam hogy eléggé elnyülhetetlenek ezek a mocik, fogyasztása meg gáz kartól függ... ki hogy húzza de oylan 5liter talán, ugye?:D amúgy tényleg nem rossz, csak hát sokkalom az árát, s ahogy ismerem a kereskedőt biztos nem igen akar engedni belőlle majd, de megpróbálom kedden...
Hepco oldaltartóval.A mi járt hozzá amikor vettem.Az 1,2 Bandithoz volt csak az oldaltartókat eladtam a motorral együtt
Az én Banditomat viheted 90-ért is, egykerekezni még lehet vele . Amúgy én is nétem azt a mocit, ha Még egy olyat akartam volna, akkor azt vettem volna meg. 495 lejárt műszakival sok szerintem, ránézésre jó, de mindenképp meg kell hallgatni, ne zörögjön, kalapáljo, csörögjön a blokk, meg kis próba után, ha megállsz ne follyon az olaj. De szépnek valóban szép. Széles utat.
Esik a hó
Szia!
A 60 tartó nélkül értendő?
sziasztok,

érdeklődnék, hogy mi a véleményetek erről a gépről....

http://www.hasznaltauto.hu/1864283_suzuki_gsf
_1992

így képek alapján, én láttam élőben is, műszakija msot járt le... én picit sokkallom a motor árát, 250-esként van papíroztatva, ami előny, hogy változószelepvezérléssel rendelkezik, ha jól láttam a VC- a blokkon, látsszik azért rajta a kor élőben, de itt van a közelben, azért is érdekelne engem, vagy esetleg vkit nem érdekel egy motor csere?:D
2003-as 125ccm rendszámos gilera runner? értéke 380E ft
Köszönöm! Ez gyors volt
Üdv.: Tibi
Megmondom én neked a típusát: Sunstar. Ilyet kaptam én is a DID készletben.
Köszi, köszi! De csak, ha nem túl nagy kérés.
És persze egyáltalán nem sürgős!
Üdv.: Tibi
Bocs..., majd lekaparom a taknyot róla és megnézem neked a lánckerék tipusát...
Milyen típusú oldaltartóval használtad?
Üdv minden Banditosnak. Eladnám a két oldal dobozomat. Hebco Journey típus 42l űrtartalom. Két db gyári kulcsal,tökéletesen víz áló a legnagyobb terhelhetőségi és sebesség indexel rendelkező dobozok. Teljesen jó állapotuak. Új árukk 120,000Ft volt. Most 60.000 Ft az ára.Üdv Mindenkinek
Szia Vszabika!
A Nagyvasnál már néztem az árakat, most megnézve a Pinket kb. egyformák mindenhol.
Nem értem még a végtelenített lánc kérdését sem, mert a legjobb lenne olyat venni. De pl. a Pink katalógusában is van pl. nittelőszem a láncokhoz. Más katalógusban meg nem láttam.
Na mindegy majd megkérdezem konkrétan a boltban!
Igazából a kérdésem az lett volna, hogy a képen látható hátsó lánckerék milyen típusú lehet a kék Banditon.
Köszönettel! Tibi
Véglenenített/Endless/ lánchoz nem adnak nitelő szemet , mert az gyárilag mindem szemét faszán elszegecselik, így biztos lehetsz benne, hogy egyformák (már amennyire a tolerancia engedi). Minden olyan kerékoérnél alkalmazhatóahol nincs a hátsó legővillán segédkeret, merevítés ami a felfűzést megagadályozná (R, Bking nem lehetséges a végtelenített használata). ha tehát kiveszed a hátsó lengővilla tengelyét, és kemeled a lengővillát akkor leakaszhatod róla a láncot, és az újat meg fel. a két lépés között akad lehetőséged a lengővilla tűgörgős csapágyjainak m és a himbarebdszer csapágyjainak megtisztítására, megzsírzására.
Az RMC-nél is érdeklődhetsz lánc szett után az ő áraik is elfogadhatóak, vagy meg a Nagyvasnál is tudsz érdeklődni. Vagy még a Shox-nál is szokott akcióban lenni. Üdv: Szabi
Köszi a tippet bbobszi! Utána nézek, mert rövidesen aktuális lesz a csere!

Üdv: Tibi
Itthon a Pink Motors-nál vettem utóljára bandithoz láncszettet. Akkoriban az volt a legolcsóbb, érdemes azzal kezdeni a vizsgálódást...
Bocs, úgy látszik már színvak is lettem :-)))

Én is VM-es láncra gondoltam, vagy sima o-gyűrűsre. Nem óhajtok ZVM-eset, mert 25000 Km-nél szerintem azt is ugyanúgy el kell lökni. Az ára meg elég sok ahhoz.
Ezt a végtelenített kérdést kifejtenéd egy kicsit pontosabban! Én azt hittem eddig, hogy mindegyik lánccal adnak nittelőszemet, és azzal kell összerakni. Nem tudtam, hogy van olyan is ami végtelenített.
Inkább akkor olyat vennék én is és szétkapnám a hátulját az általad említett ok miatt is, és amiatt is mert egyúttal cserélni akarok rajta olyan műanyag láncvezetőt is egyúttal.
Sajnos a Louis-hoz elég messze lakom és nincs úgy ismeretségem se aki be tudná nekem ezt szerezni.
Úgyhogy majd itthon veszem meg aranyáron!

Üdv.: Tibi
Hello!
A bandit sötétkék! Aa lánckerék pedig a DID láncszetthez jár amit alkalmanként talán most is a Louis-ból lehet megvenni 120€-os alkalmi áron. annyi a bibi, hogy ez csak az 50VM-es és nem 50VZM-es erősitett változat. De viszont végtelenített , így ha lelkes vagy te magad is be tudod rakni, csak ki kell venni a hátsó futóművet , legővillástól, mely jó alkalom arra , hogy közben átkend a rúgóstag himbáit, mert bizony a gyárilag belerakott zsír nem elegendő, és elég könnyen beverődik a tűgőrgő a csapokba. És akkor bizony elég költséges lesz a javítás.
http://www.louis.de/_30ef250f0...
Kétszer nyisd meg a linket mert először csak a főoldal jön be!
Üdv.

István
Sziasztok!

K.Istvántól kérdezném: meg tudod-e nekem mondani, hogy a képen látható fekete Banditon lévő hátsó lánckerék milyen típus? Láttam már ilyet és a lassan aktuális csere alkalmával ilyet szeretnék én is feltenni.

Köszönettel! Tibi
Eladnám a széles alukormányom, olyan, mint a Fecsué, csak fekete. Ára: 6rugó
Előzőekkel kapcsolatban a motorfékes fogaskerék cserélhető kizárólag balra kanyarodásra alkalmas kormánycsapágyra...
Az ötlet nem rossz...

Tehát akkor:
Eladó K3-as Bandithoz 5. seb. fogaskerék párban kizárólag motorfékezéshez!

Ha valaki bandittal downhillezik, akkor ennél keresve sem talál jobbat...

Nem vagyok anyagias. Mivel csak csak egyik oldala ép a fogaknak, így féláron adom... (Csak egyben, nem foganként!)
Szerintem meg hírdesd meg , egy pár fog még tök jó volt rajta, meg a fog nem oldolgozó oldala is hibátlan volt! Motorfékhez még használható!
Le fogom fényképezni a kioperált fogaskerekeket, hogy mindenki csodájára járhasson...
Elég látványosan ment tönkre!
Hja! Ez egyiknek még külön kapcsolható a lámpája , az meg 2002-ig volt. Viszont a tied és a másik elég közel voltak szerintem a gyártás időpontját tekintve...