Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Tervezem, hogy a jövőben 250-es Suzuki Banditra ülnék:) Akorl. jogsival lehet hajtani őket? Vagy csak akkor ha 33le van levizsgáztatva?
Előre is köszönöm. Üdv mindenkinek.
Ha idén sikerül annyit motorozni, amennyit szeretnék, akkor nekem is ez lesz télen. Villa ki, lengővilla ki, louisos láncszett be. Addigra csinálok szinkrontesztert is
"ami tökéletes abraziv emúlziót képez a felületek utólagos véletlenszerű megmunkálásához"

Tribológiás témából írtam a szakdolgozatom, zene füleimnek
Észletem , hogy sikerült ismét bebocsájtást nyerned!
Na itt is a "márka"........


Vedd ki a vasakat......vidd el a RÓNA KFT-hez (www.ronakft.hu)
és kb 1500ft-ból van egy új féked!

Én a GS-nél ezt csináltam....... Nem fogok kifizetni a márkanévért 6-7000ft-ot.......
És a Banditnál is ez lesz........

Nem sipolt, nem nyúlt.....és jó volt a fékezés is...
Szóval elöl Darász - hátul varász:-)
Nálam........

1., Amugy eljutsz a birodalmamba (http://akmtmedia.extra.hu)
2., bemész az AKMT fórumba (ahol bazakovics nem lehet mert azt a kretént kitiltom a picsuba)
http://forum.sg.hu/listazas.ph...
3., a DVD, PÓLÓ topicba jelzed hogy neked mi kell (méret, minta, legyen név, vagy ne legyen név)
4., És várod a csomagot.....
amugy 1600/db

Már van egy pár az országba:-)
1., minta
2., ilyen a név (Darázson pölö) -a hátán meg a minta



Egy a szopika, hogy 10db-nak össze kell jönnie, mert csak úgy vállalja a gyártónk a nyomást és szállítást.......vagyis ha most szólsz, akkor tiéd az első.....
Nekem kell még 2 nyárra.....szóval az már 3db.....



Amugy ilyen.....
Fruit of tehe Loom póló....
Fekete.... (ha neked színes kell akkor a pólót neked kell beszerezni!)
2007 telén ejtettem meg a villaolaj cserét, és ahhoz biza ki kellett húzni a szárakat.
De ha lett volna leresztő akkor is széthúztam volna szerintem, mert elég komoly mennyiségű spém és olajsár halmozódhat fel a teloben és nem vagyok meggyőződve hogy kijönne a leresztéskor, vagy átmosáskor(?). Szerintem néha illdomos megejteni, ezt a kis apróságot mert ahogy a kihajló rugú csiszatolja a villaszárat , lesz belőle forgács rendesen ami tökéletes abraziv emúlziót képez a felületek utólagos véletlenszerű megmunkálásához, magyarul a karistoláshoz. Nekem csak az emlékezetemben megmeredt MZ rugók maradtak meg amikor a kör keresztmetszeten tetszetős lelapolás jött létre...
És kellett hozzá készítenem egy kis szerszámot is ...
Ekkor cseréltem láncot is meg zsíroztam le a lengővillát, ha már végtelenítettet fűztem fel...
No problemo Senior

Képről Én se mondom meg neked, max annyiba hogy az 1250-esnek oda is van írva a BANDIT felirat alá
A védő felrakásához ki kell vanni a teleszkópokat? Vagy Suzuki San a gsx-ből is kispórolta a villaolajleeresztő csavart?(a Banditból igen, ilyen gyökérséget...)
Általában a gyári a nyerő. Én AP betéteket használtam a korábbi vasakon, a pinkmotors árulja
Én árulok egy alu kormányt, érdekel. 6 rugó az irányára. Ha Tangerine-nek nem lesz jó a gsx-re, viheted.
A nagyvas.hu-n típusra kikeresheted, és elég sokféléből válogathatsz, sztem jó áron.
Sziasztok! Információra volna szükségem. A 600-as Banditom első fékpofái megértek a cserére. Mi a tapasztalat, milyet vegyek esetleg hol tudnák hozzájutni jó áron lehet a neten is. Hátulra 1 éve Gold Fren márkájút tettem de egyáltalán nem vagyok vele megelégedve csak sípol és nem is fog rendessen. A tanácsokat előre is köszönöm. Széles utat, olcsó benzint!
Szevasztok Banditák!Látom feléledt a topik megindult a tavaszi baszakovics is.De ez igy is van rendjén mindenkinek más az izlése kinek a pap kinek a papné vagy mindkettő én például a fiatal nagycsöcsű szökéket szeretem vagy szeretném.De nem is ezért irok hanem Blue légyszi ird le hogyan juthatok fekete Banditos polohoz mert nem találom a régi hozzászolásod.Köszi!
Sziasztok.
Még mindig eladó a vas.1250-s 2007.06.havi 4200km.
Tök zsir a motor.
ha most akar valaki venni ne tegye mert olcson adom az enyimet.200000ft +hitel
0630 425 49 66
..benéztem , na és ? Nem értek hozzá!
igen, hallottam hírét hogy Blue az "esőember"
amúgy nekem semmi bajom a motorjával
Csak nem képes lennél egy ilyen ócska, gányolt, csúnya, balesetveszélyes, TÜV-mentes kiegészítőkkel ellátott ganaj moci után beállni a sorba?! Ami ráadásul jóval a MOTOR-t jelentő ezerxxx köbcenti alatt van?

Ha az a terved, hogy csatlakoznál, mielőbb szerezz be legalább 5 rend esőruhát!
az a baj h júliusban akarok pénzt keresni, és augusztusban túrázgatni...amúgy ez a nagy álmom:
1250?


Baby
Az enyém 650-es:-)
Ellenebn a haverék mennek most május elején! Ha jól tudom Rovinj, Pula.....

Részletek az
http://www.ibmt.eoldal.hu
Sajna anyagilag ez az év nagyon szar, szóval nem hinném............
Egy 7 napos osztrák túra volt tervezve:
http://akmtmedia.extra.hu/tura...

de ugye ez nem 2ft....... szóval erről úgy látom le kell idén mondanom.

Helyete ami lesz (60%) az ez lesz kicsit feltuningolva 5-6 napra (ez kb féláron meglesz szerintem)
http://akmtmedia.extra.hu/tura...
Ezeken láthatod a finomságát a hálónak, akartam keresni neked képet amin le van szerelve és látszik , hogy csak nagyon finom por van a hűtőlammelákon , de nincs itt nálam. Itt látszik idény végére hogy néz ki az egész, bár ez már naggyából le van takarítva. Olaszba volt még rajta friss szúrok vagy aszfalt is, mikor a friss útra tévedtünk. és nem kell hozzá nagy mosó hogy letakarítsam...
Oda nagyon alá nekem is bemegy . de vannak direkt kiskezű rabszolgáim akik kitakarítják! Különben mivel telnének a téli hónapok.
MKondjuk 1250-esen ugye könnyeben vagy mert nagy részét a fejidom eltakarja a hűtőnek , és ha nem szépen is néz ki nem olyan feltűnő. De az 1.4-en kint van a "kirakatban" , ezzel tolom a szelet, és ocsmány suzukis kidolgozása van a hűtőnek így van mit takargatni.
Blue, mentek idén Horvátba vagy Szlovéniába?