Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Város melyik vége Nem annyira figyeltem ott a kutakat.
Mailod ugyanaz, mint az msn? Enyém tloki@mailbox.hu.
A hely megfelel, időpont is.
Mondjuk a mol kútnál. Ha Sz.endre felöl jössz a 11-esen, akkor jobb oldalt lesz, a város vége felé. 13:00? Vagy amikor neked jó!
Sárga drz-vel jövök.
Ha viszik a banditot, lesz elég benzinpénzed
Azért tel.számot cseréljünk majd mailben.
Bocs Jarod hogy csak most írok, elbambultam . Ha jól tudom 25 literes ha ki van bővítve, alapból olyan 15 körül lehet, és ha leszedem a táskát akkor alul is van egy térképtartó. Én nagyonszeretem. Elvileg 5 kg súlyt élehet belepakolni de én rendszeresen többet rakok bele. Suliba is használom teledobálom könyvekkel és még egy kis tesi a cucc a tetejére . Hátizsákként is hordható, övtáska is van rajta. Igaz hogy nem márkás de kit érdekel?

Itt egy kép amin szintén bambulok
Visegrád az jó, de azon belül, és mikor? Milyen mocival jösz?
Megnézte a srác a motort, megmutattam rajta minden látható hibát, én nem vesztek vele semmit, ha mégsem viszi el, mert a biztosító kifizeti, de azt mondta szerez lóvét 1-2 napon belül, és elviszi, vmi Suzuki szervizes haverja van, azt mondta tud alkatrészt szerezni, úgy meg lehet csinálni, csak a váz legyen jó.
Na, akkor a pilist tegyük vasárnapra. Hol találkozzunk? Visegrádon, vagy jössz erre?
Banditot megnézheted... csak nem azzal jövök
Szomszédod egykerekező gépet akar?
Ha süt a nap, nekem már az 5 fok is jó idő egy laza karikára (3 gatya, sál stbstb ).
Hali, én megyek holnap is, mert nem tudom, mikor lesz időm legközelebb menni. Azt még nem döntöttem el merre Vasárnap is jó, vhol találkozunk aztán gurulunk egy jót, meg megszemlélem a mocid.
Enyémet szembeszomszéd lehet elviszi és megcsinálja szerelő haverjával. Ő tudja
Tomi, mi legyen? Szombat v vasárnap? Vasárnap jobb idő lesz
Ezért van alatta protektoring.........
megfelelő védelem nélkül nem megyek sehova..........
Nekem már volt 2 buktám......és mindig jól jött......


Védelem nélkül még nővel se kavarok:-))))
Nem hiába akarnk meghivni a GÓBI sivatagba vendégnek:-))))))))



Amugy ez van....valahogy mindig összejön:-).....na jó nem mindig.....az esetek 60-70%-ban csak:-)


Amugy Én is most vettem csak egy normális ruhát 40 euróért.....bár nekem a fő gond, hogy nem volt a méretemben.....
ez is XXXXXL-es.....és épphogy jó
Nekünk is van a csapatban egy Rainman-esőember aki miatt minding ázunk. Nyáron nem volt motorja , busszal kisért a 3000-res olasz túrán, vályogot köptem olyan szárasság volt!
Dehogyisnem! Nem leszel sáros.
Csak egy esésnél (amire esőben nagyobb is az esély) semmit nem ér.
Blue lehetne a kivétel, aki ha mindíg esőben motorozik, akkor hordhatná csak azt.
Jaj de jó itt mindenki tervezi a jóidőben a talikat,én meg járok szerelőről szerelőre! Amúgy én is sokat vaciláltam a 250 es és a 400 as között!Azért választottam a nagyobbat mert azt nem kell annyira pörgetni,nyomatékosabb!Végre kb ott van mind kettő,csak nem mindegy hogy az eggyiknek 18000 nél a másiknak meg csak 12 nél!:DAzt nem tom hogy a kis bandit mennyire bírja a gyűrődést!Remélem jobban mint az enyém mert most a kicsike eléggé a halálán van!:(Az enyém egy különeges eset!:DAmúgy nagyon meg vagyok vele elégedve!:)
Nem helyette kell az esőruha, hanem a mocis ruha tetejére!
dögivel van itthon suzuki bandithoz alaktrész.... a kawáknál parább az alaktrészszerzés, legalábbis crossmotornál tuira így van
ez így van... de én éjszakánként gyakran közlekedek vele limit en.. az én órám 190 nél kiakad de még gyorsul bőven...
de szarrá is kell pörgetni h menjen... haveromnak 97 es 250 ese van, és amikor hasítunk kiló20 al a városban az ő órája igencsak a 10 000 rpm et koccolja míg én töknyugiban 6-7000 rpm körül lightosan gurulok mögötte
Hali Blue!

Hallom, hogy Te szinte minden alkalommal sikeresen eláztatod magad, meg a csapatot is akikkel gurulsz.
Ennek is meg van az előnye. Elég csak egy esőruha a motorosruha helyett
Amúgy meg biztos hogy rendelkezel varázslói képességekkel, csak úgy lehet ennyi esőt csinálni

Üdv.: Tibi
akkor kerülj el jóóóó messzire:-))))))
Némá ki jár erre:-)


Szava Pyerre...... csak csere, vagy bukta van a csőveddel?
A biztosítást ccm alapján számítják, 350nél van egy ugrás.
A zxr szinte versenymotor, a bandit inkább túra. Te tudod mire kell
Itthon szerintem tudsz szerezni alkatrészt a zxr-hez is, még az is lehet, h könnyebben mint a bandithoz. Sokan versenyeznek vele, van alkatrészellátás, szerintem.
A bandit meg... rosszat nem nagyon tudok mondani róla