Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vszabika, engem lehet, hogy érdekelne a kipu.
légyszi csörögj meg. 20/5144-231 (ez most le van merülve) 30/336-1711
egy térdmelegítőre lehet benevezek, próba cseresznye
Motoros cuccot motorboltban, kenyeret meg a Lidl-ben...
Figyelem, az össze itt látható termék gagyi szar, nem vegyétek!



legalább nem kell majd senkivel hadakoznom az utosó darabokért
Sziasztok!
Budapesten a XV. ker-ben lévő BLACK MOTORS szervízével, van valakinek tapasztalata?Megbízhatóság,hozzáértés,árak?
üdvözle
ttel: István
Háát nem tudom, sztem gagyik ezek mind.
Egy jó sisakbeszélőre szükségem lenne, de ennyi pénzért nem álmodom semmi jóról. :-D
Holnap reggeltől LIDL akció
Jól néz ki, frankó lett.
Amire kíváncsi voltál, sajnos a fékhez nem volt segítségem.
Hali Banditák. Eladnám a sport dobomat. 1,2 Bandit gyári dobból lett kialakítva,maradt a gyári külalak és maradtak a gyári felfogatási pontok is. A dob vége polírozott alumínium. A belseje 60mm perforált cső.Gyönyörű mély hangja van. Az ára 16000 Ft. Ha valakit érdekel írjon, vagy kérdezzen.Üdv . Szabi
Igen lehet.
Csak kotorássz a neten.
Sziasztok
Tudom hogy hülye kérdés, de 94'-es körüli jó állapotú Banditát (250ccm) keresek, 350-400körül lehet találni?
nekem nem volt semmi plusz jelölésem......

A mostani jogsi ugyan úgy néz ki, mint a régi (számok tekintetében)......eltérés hogy ez már EU-s
Mikuni!Köszi!
Itthon van a moci, Szigetszentmiklós. De péntek szombat megyek mocizni, akkor úgyis át kell menni Pesten, szóval ott is találkozhatunk. Nekem is ki van törve az új mocin az a cucc, de sajna a Bandité nem jó rá, pedig a többi kezelőszerv dettó ugyanolyan. Csipesszel tekergetem
hálás lennék érte. Hol tartod a motort mert akkor vmelyik nap kiugraná k hozzád
Szia!
A helyzet az, h nem bontanám szét, mert úgy sose fog elmenni, a biztosító meg ad érte még 100 ropit, és el is viszi. Azt a kis tekerős biszbaszt viszont ki tudom operálni, azt odadom. Benzinszintmérő pedig ezen nincs.
helyes
most töltöm az akksit
mizu ádi?bandita jol hasít?
Figy ha vmit elbaszott (rem adott munkalapot vagy vmi számlát) csináltasd meg szakszervízben az ő kárára ennyi
Szia Csizmisa!

Mindjárt küldök egy nevet telefonszámmal a freemailos postafiókodba, ha sikerül.
Én ennél a srácnál jártam már. Nekem eddig bevált, de másokat sem hallottam rá panaszkodni.
Üdv.: Tibi
Amúgy annyit hogy nem tudtok valami jó szerelőt ajánlani debrecen környékéről?Megköszönném!:)
Az eején én is attól féltem hogy elrakta a vezérműláncot,de azt mondták hogy akkor nagyon csörögne!hangja meg nem volt semmi!lehet valamit tényleg rosszul rakott össze!Biztos!
Hát... amit én ki tudtam ebből a japán szövegből hámozni, tényleg nem rossz ajánlat!
De itthon ehhez nem igen lehet ennyiért hozzájutni gondolom?! Sajna
Azért köszi! Tibi