Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor asszem veszek is egyet. Én is ezt a Pazazt néztem ki a Simsonos boltban, 6700 forint. Csak 81 cm széles, és paráztam, hogy nem megy fel. Nekem feketében tetszik, és lehajítom a merevítőjét is asszem. Köszi!
http://www.nagyvas.hu/motorosb...
Itt is van. Tesóm innen rendelte!
Nekem 22mm-es van én nem kellett hozzányúlni semmihez pont jó minden.az enyém Pazzaz tipusú de van más néven úgyan ez egy kaptafára készítik őket az ára 7-9000huf. Az RMC-ben vettem de van sok helyen vagy ha nincs rendelnek .
Konkrétan a típusa érdekelne, és hogy hol lehet venni... Olyasmit szeretnék, mint a 600-on van, de ne kelljen hozzá fékcsövet vágatni meg egyéb bizbaszokat, csak feltenni. 22-es elég.
zöldi! Ha a 600-asra gondoltál akkor igen mert ez a kormány is 22mm-es de ha a 28mm-est (vastagabbat) szeretnéd ,akkor kell egy kormányátalakító ami kb: 10-15 rugó de lehet kapsz már olcsóbban is:D
De:-))) A fő gond hogy amik eddig voltak esőruhák azok nem bírták a lompost - és biza farokmagaságban mindegyik elszakadt onnan meg dőlt be a víz.........
Szia Fecsu!

A Banditon milyen kormányod van? Felment módosítás nélkül?

kösz
Te Blue, mindig mondod, hogy azért kell ennyi cucc, mert elázol.Esőruha? Csak azért kérdem,mert Feleségem szereti minden cuccát elhozni, de két hétre bőven elég volt a sokszor belinkelt 3-as louisos puha táska meg egy 30 literes tanktáska. Ha esett, felvettük az esőruhát és semmi nem ázott szét.
Ha el tudom adni az rs-t akkor érdekelne, komolyabban
Eladó a menyasszonyom 250-es banditja !Ha valakit érdekel az adatlapomon megtalálja (96'-os ráfordítás mentes ,full gyári, nincs ki a bele 23.000km a héten lett műszakiztatva +sport dob pár extra is van még dobozban:D Iár:550.000huf
Tel: 0630/487-5167
Minden típushoz létezik , évjárat szerint!
Szia Blue!
Köszi a segítséget majd körülnézek doboz ügyben! De amiben elakadtam az maga a konzol amit a vázhoz erősítesz az létezik 400-as Bandithoz?
Üdv: István
Nem mindig!

Vannak speckó dobozmárkák, amihez csak a saját platni a jó......és a szopás ebben, hogy ezt KÜLÖN kell megvenned a dobozhoz (Értelme?)


Ha csak felülre kell doboz, akkor relaítve mindegy..........
Hápi mondta hogy nagy ...valami 40-42-l-es dobozok vannak most az RMC-ben valami 10.000-ért..........(RMC- Törökbálint)
Oldalra viszont csak ésszel! Bár nekem sima LOUIS dobozok voltak fent és nem volt gondom velük (de ugye pakolni is tudni kell:-))))
Szia Mechanic!
Én Budapesti vagyok nem tudom, hogy nem gond a nagy távolság! Egyenlőre csak hátsó doboztartó iránt érdeklődnék plusz hogy egy doboztartóra bármilyen doboz feltehető vagy nem!Egyébként az email címem: Steven_66@mail.tvnet.hu
Nekem 400-as banditom van!

Üdv:István
Olvasd el a 4210-et!
Szia!

Én debreceni vagyok, két helyet is ismerek a városban, akik készítenek komplett táskatartó- és doboztartó rendszereket. Amikor én kérdeztem kb 20 ezer körüli ajánlatot adtak, hátsó doboztartó és két oldalsó doboztartó konzolra. Csak nem harminc valamennyi!
Ha gondolod megkérdezem, hogy most mibe kerül. Ha az enyém érdekel, küld mailt, vagy telefonszámot, és megbeszéljük a részleteket.

Üdv: m
Erre már azért nem írtam, mert totálisan pénzfüggő...............
A márkák közt már csak kis különbségek vannak..........amgy szerintem ugyan az az üösszes

Kappa, Krauser, Givi, Hepco....stb
Inkább arra kellett volna segítség,hogy melyiket,mert a dobozokoz nem értek,meg a tartókhoz sem,de azért köszi.
Szerintem ne floodolj, mert lehet, hogy ki fog tenni a modi (ha van).
Eladó Gixer 1100W (1992-94) kormánystabilizátor.

Kifogástalan állapot.

13.000 Huf

20 6631631 / 20 4188668
Mivel venni akarsz, így bemész egy motoros boltba és megveszed............

Shox, Imet, RMC, vagy bármelyik Suzuki szervízes bolt.....Amargo, Hollós, FullGas stb
Sziasztok!

1 250es banditrea szeretnék topcaset.45-48liter közötti, a kérdés h milyen tartót lehet rá feldobni.Válaszokat előre is köszi.
Akkor senki nem tud semmit doboz és tartó ügyben?......
Szia Mechanic!
Köszi a gyors választ! Teljesen tanácstalan vagyok, a tartó ügyében! Nem tudom elkészíteni ezért várok segítségeket a fórumról! Egyébként a doboz mérete 30-40 literesre gondoltam, hogy ne kelljen örökké hátizsák!

Üdv: István
Gyárit szeretnél, vagy magát a tartót te is el tudod készíteni? Egyébként minden attól függ, hogy mekkora, hány literes dobozt szeretnél.