Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok

Lefolytani motort (250 bandit) , és utána levizsgáztatni az mennyibe van kb ? Csak mer a korlátozott jogsi ha jol tudom 25 kWig van ez meg 33 kWos gép.
Sziasztok! Lenne egy hatalmas kérdésem-kérésem hozzátok! A 98as 250es banditomnak a benzicsapjából csöpög a benzin! Már levettem megnéztem,hogy mi lehet a baja, találtam is egy két hajszál repedést, előszőr azt híttem az a baj, de kiderült hogy azok csak felszini repedések szal a benzin nem jőn ki rajta! Mostanra már kiderült hogy a gólyósszeleptől jőn a benzin! Szerintetek mi lehet az oka? Kikopott a gumiágya? Aki tud vagy volt már ugyan ilyen panasza az legyen szíves segiteni? Előre is köszi! ui: Annak is örülnék hogy ha tudnátok bontottan benzincsap házat! üdv Kris
grat!
itt is grat!
Hali Csendes!

Én is gratulálok az új paripádhoz, sok szerencsét hozzá! Használd egészséggel!

Üdv.: Tibi
Szia Jarod!
"Egyébként meg minden Kínából származik, amin nincs rajta, hogy made in China, az már gyanús is !"
Ez nem volt gyenge megállapítás!

Üdv.: Tibi
Nem gond. Más cuccok is megtetszettek a LIDL-ben (ez itt a reklám helye volt).
Egerbe beugrottam, amit még sikerült vettem . Nekem is tetszik a táska, nem érdekel a márkája, csak hogy funkcionálisan jó legyen, remélem beválik. Jól pakolhatónak néz ki, több praktikus része is van (övtáska, különválasztható térképtartó, sok rekesz), úgyhogy kipróbálom, mit veszíthetek.
Vettem egy Coolmax maszkot is (1800-ért nem drága, a sima is 1500 motoros boltban).
Sőt egy vezető-sofőr sisak átbeszélőt 2 500-ért. Itthon kipróbáltam, jónak tűnik, remélem a motoron is jól használható. Sajna esőruhát XL-ben már nem kaptam , de majd máskor.
Kellemeset csalódtam a LIDL-ben , attól, hogy nem márka, még lehet jó. Egyébként meg minden Kínából származik, amin nincs rajta, hogy made in China, az már gyanús is !
És ki jött rá, az őrangyalod megsúgta?
Én soha nem jött volna rá!basszus!Nem vagyok szerelő!:P
Gratula!
Helló.
Köszi.
:O Szép Bandita, grat hozzá
Hallelujah, hallelujah, hallelujah
Mákos
Sziasztok. Végre sikerült megvennem a motort.
Hál istennek!
Legalább nem kell blokkot szerelni!
Hali!Kész van a mocim!Engem direkt szivat a motorom! Lecsúszott a gyujtótrafó kábele! Ennyi volt a baja
Nekem, pont az tetszik!
97es
nagyon kiràly gèp sztem
nekem az nem tetszik hogy csak 130as a hàtsò gumija, de kibìrom
amùgy jobb a hangja èloben,mint amiket nèztem youtube-on videòkat...3-4ezres fordulaton olyan a hangja mintha v2-es lenne (ez ugye sor2-es)
Na csak lett géped a tavaszra. Mennyi idős? Jóféle, nekem csak a dupla kipuff nem tetszik.
Grat
hellò sràcok!
watch my new bike!
(hàttèrben Holdmayer Banditja)
A 10 kW az azért egy kicsit meredek. Hívd fel a kereskedőt és faggasd ki. Nyugat-Európába egyébként szállítottak folytott gépeket, sőt azt hiszem, akármelyik gépet vissza lehet folytani még most is, de azok 33 LE-re vannak korlátozva. Ránézés pedig nem elég.
sziasztok véleményetek szeretném ismér kérni erről a mociről esetleg ismeri e valaki vagy szerintetek igy ránézésre mennyire van egybe ... meg ilyenek mert csak 10 kw van a forgalmijában szóval a korl al sőt a 1 el is vezethető csak az a 10 kw már kicsi nem rendőr se hiszi már el? meg az első villának mintha nagyobb lenne a dőlés szöge nem itt a link

gsf 400
Okés, ha holnapig nem kapod meg a mailt, akkor beírom ide a számom.
Ugyan az, csak most nem megy az a f*s frímél.
Az esztergom felöli végén lesz valahol, a jobb oldalt, egy ilyen kisebb kút.
Hali. Csak csere. Ha jó a hangja akkor ennyit még megér nekem. komoly sport kipura nincs pénzem :(