Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na csőtök.

jóóó volt a kiállítás, maga talmácsi dedikálta a bukóm

minnnya tolok róla egy képet is

addig is a bandika meg én , talma és kata
Szia Blue!

A plexihez gratula, szerintem igényes megoldás.
A pulcsi is jó, de a gsx-es fórumon hallottam egy még egyszerűbbet: Fogod az ülésfűtést úgy, ahogy van, kivágsz a közepén egy akkora lyukat, hogy a fejed belemenjen, és kész a fűthető mellény.

Kérdésem is van: Elég hosszú a pulcsi madzagja ahhoz, hogy elérjen a kormányig a szivargyújtóhoz?
Muszáj Vmi olyan kell, amit nem akarok pár éven belül lecserélni.
Akkor az tényleg lovarda lesz:) Nem aprózod el
Ne kövezzetek meg, de szinte biztos, h nem Banditot veszek, japán belpiacost nem akarok, pedig nagyon tetszett, az új 600/1200-es meg nekem drága. Ha minden jól megy, és megvan még a srácnak a március elején meghirdetett mocija, akkor egy '98-as zx6r kerül a lovardába. Ha esetleg már eladta, akkor Srad, CBR 600 f2-f3, zx6r, ill régebbi 750es GSXR az amivel szemezek. Bízom benne, h 1-2 héten belül lesz vmi.
Nah, akkor tavaszra pont lezárult az ügy.
mi lesz a következő?:)
Egy picit igen ,de minimális. Kicsit FIGHTEResebb lesz tőle:D
Sziasztok Banditák!
Talán páran emlékeztek rá, h novemberben írtam, h rommá tört egy PIROS SUZUKIS SZŐKE NŐ (óvakodjatok tőlük). Nos lezárult az ügy végre-valahára. A nőt feljelentette a rendőrség közúti veszélyeztetés stb címén, ami ellen kifogást emelt, de rácseszett, maradt volna csöndben, még a forgalmija sem volt nála az esetnél. A jogerős bírósági határozat értelmében 60e Ft-ra büntették+ elvették a jogsíját 4 hónapra. A Posta biztosítónál volt, fostam is rendesen, h mi fog ebből kisülni számomra, munkatársam is ijesztgetett midenfélével, h jó ha 30 %-t kapok. A mocit gazdasági Tk-ra vették. 500-ért vettem anno+volt rajtam 100e Ft-nyi ruha, abból a kabát tropára ment a többi még használható. Summa-summárum 385 eFt-t fizettek+30 napon belül, ha nem megy el a gép, akkor a roncsérték még+95 e Ft, mindezt a Posta Biztosítótól, mindenféle fenyegetőzés stb nélkül. Nem mondom jobban jártam volna, ha nem történik semi és mondjuk 450-éert eladom, de a történtek fényében azt hiszem nem panaszkodhatom. Ennyi kb. Nézem az új gépet, tavasszal már hasítani szeretnék.
Na mivel igértem.......
Szóval PLEXIKE................... eddig 130-140-nél már hasalás következett, most 167-ig húztam ki tesztből.....és nem kellett! Mentem volna még csak oldalszél cibált......



Illetve kész van a fűthető pulcsi is:-))))))
95 van a forgalmiban, de asszem ezt a sorozatot 97 től kezdték el nyomni. de nem tuti javítsatok ki ha nem
Csak addig volt rajt a Yamaha felirat míg hazahoztuk, a kereskedésben ahol vettük ráadásul oldalra festésre a karták ragasztani. az lett volna az igazán durva.
Még egy kérdés: ez a kormány alacsonyabb, mint az eredeti?
Azért hihetetlen jól eltalálták ez a formatervet a japók '90 környékén...Ha most adnák ki, akkor is menne!
után? mellette :D CROSst az életben nem hagyom abba
csini....
Ádi krossz után miért pont bandita?! Kicsit éles stilusváltás! :)

Én eddig olajbol IGOL-t, MOTUL-t használtam, mindegyik bevállt! 10,40 volt mind, de most tavaszal bepróbálok, egy 10,50et, mert egy szerelő cimborám ajánlotta hogy idősebb motornak hasznos! Majd meglássuk!

Olajszürő nekem eddig mindig "Champion X307" volt 1200-1800 huf körül van, de vehecc suzuki márkakereskedésben is 3*ennyiért! :)Olaj töltésnél arra figyelj, hogy kb 2,8 litert rakj bele, a maradék 0,2t meg hagyd meg, jo lesz ha után kell tölteni! (nálam nyári honapokba mindig volt rá szükség!)
SORRY H ILYEN KICSI... de munkahelyről vagyok és az iwiw ről szedtem le.
400 ast vettem minnya tolok egyet róla.



na ez van ha sietni kell :D
szal 10w 40 est pakoljak bele
ádibá melyik vasat vetted meg kéept dobsz róla? 25 kw os papirokkal?
eddig főként castrolt- motorexet használtam
Ha márkafüggő vagy, akkor bármilyen márkás félszintetikus 10W40, amire ré van írva, hogy API SG és JASO MA. ezeknek kb 2-3000 literje.
Ha nem vagy, akkor Procycle 10W40 teilsynt, vagy Honda GN4, ezek 4-5000/4L
sziasztok. Most vettem egy 400 as Banditot. Ki szeretném cserélni benne az olajat meg az olajszűrőt.
Ki milyet ajánl bele?

mert elsősorban a 2t olajok tekintetébe vangyok képben
Elküldtem e-mailben, és köszi!
TIBI, ÉVI, PÜSPÖKLADÁNY


Keressetek meg mailben! mert kész vannak a pólók, de nem találom azt a mailt amiben megirtátok a címet! (Vagy még nem is jött ilyen levél?)
Amint megjön már postázom is a 4db pólót!