Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok ez a biztosítás hogy van az ccm re van vagy azis csak kilowattra mert akkor ha 400 as bandikát ugyanannyiért tartom fent mint a 250 es tesóját ... énis kb napi 10 órát agyalok a 4 motor közül hogy melyik lenne a legjobb zxr 250 zxr 400 bandit 250 bandit 400 ninját igaz még csak eggyet találtam 25 kw os papirokkal de aztis orrom elött elvitték hátha most tavasszal találok de a bandit meg azért tetszik emrt nem hallom hogy annyi bajuk lenne mint ninjának jó ez hajtástól is függ tudom de pl egy bandit főtengelyt sztem lehet mo n szerezni ninjáét meg gyárit németből nagyon sok zöldhasúért:( szóval nem tudok dönteni meg ez a 25 kw most oké hallottam már sok magyarázatot ha normálisan megyek persze nem szól rendőr meg állitólag ha a rendőr látja hogy 400 as max megkérdezi hogy biztos 25 kw os de mást nem csinál.... de most ha megyek bnőmmel balcsira vagy hegyekbe azt büfés kocsival megfognak? vegyem elő a magnumot azt löjjem le magam?:D léghyszi segitsetek....
Igaz, az enyém 650 K7.
Nekem, ezzel a sebességgel 4,4 l/100km.
Cső!
Én tavaly augusztusban vettem egy 94'es 400-ast, és nagyon meg vagyok vele elégedve! Sztem nem igaz h nagyon pörgetni kell h mennyen, bár én nem vagyok egy "mindenhol legalább 100-al" típus, többet vagyok szabályos, mint nem, de néha azért én is megkínálom, és akkor bizony szedi a tappancsait rendesen . Általában városban olyan 4000es fordulaton járok vele, egyx húztam ki belőle (óra szerint) 170et, de akkor még "csak" 11e környékén járt a mutató, az enyém 14nél szabályoz.
Én is vaciláltam még régebben h 400 vagy 250, de én csak azért hogy melyiken halnék meg hamarabb, de bizton állíthatom h a 400 nagyon jó választás volt (nekem)!
A teljesítményről szóló érvek egyértelműen a 400as felé mutatnak, ha a biztosításos részét nézzük, akkor meg persze a 250es fenntartása olcsóbb.
Én inkább a 400ast ajánlanám neked, sztem fogyasztásban ugyanott vannak (nagyjából). Én pestről haza tudtam hozni egy tankkal (300 km autópályán), bár mostmár ráférne egy karbiszinkron az enyémre, ami rövidesen meg is lesz ejtve.
Sok szerencsét a választáshoz!
CSő
Olyat még nem mértem , de talán 5fél
Ha jól látom térképtartó átlátszó része is van?
És hány literes ?
Hello!

Nem pont ma írtad a hirdetést, de megvannak még az oldaldobozok? Érdekelne!

Zoli
Köszi a válaszokat, olyan fogyasztási adatot tud valaki mondani amit egy jó 90-es tájnéző sebességgel produkál a bandit?
Na, akkor holnap még pontosítjuk.
Mail címem az adatlapon...
Vagy esetleg szombat és vasárnap
Én ma is voltam Jó a vasárnap is kb déltől, legalább 15 fok lesz szombaton is.
Tomi, ha csak péntek-szombaton tudsz jönni, akkor szombat, szerintem. Vasárnap nem érsz rá? Akkor lesz a legjobb az időjárás, ahogy nézem.
Vasárnapra gyönyörű időt jósolnak,teljesen beizgultam!
Nekem van olyan tanktáskám még tavaj vettem ,de meg vagyok vele elégedve. Elég jól lehet bele pakolni és rendesen rá lehet rögzíteni a tankra.
Ausztriában louisban vettem 50 Euróért.
Én is nemrég vettem esőruhát, nem árt, ha nagyobb 1-2 számmal, mint a normál méreted.
Gondolom az esőruhából egy számmal nem árt nagyobbat venni, mint a valódi kabátméretem ?
A mágneses tanktáskáról van tapasztalatotok (jó lehet az 6000-ért?, nem érdekel a márka, csak a használhatóság) ?

Csá
Bazsi, beszart az msn-m újratelepítés után. Egyiket folyamatosan frissíteni akarja, de amit letölt magának nem tudja telepíteni, a másik meg nem engedi, h belépjek (szétverem) .
Gurulás holnap, szombaton? Lassan kifogyok a benyapénzből
Még jó hogy sokan így gondolják,legalább nemkellett a motorosoknak megkűzdeni reggel a Lidli elött hogy kik legyenek az elsők
Én a 250-est választanám és választottam is.Ugyanis nemsokkal marad el a 400-astól.A fogyasztása az enyémnek 100-120-as tempónál hosszú úton 4.7-5 liter,de evett már 6-ot is csak csuklótol függ.Nagy előnye még hogy ugye a biztosításnál nem lépi át a 350-es határt így nekem A0-ba 4800ft/év.
A döntés rajtad áll.
Szia Führer.

A kérdésedre csak most tudok válaszolni, mert csak ritkán van lehetőségem internet közelébe férkőznöm. Ledes hátsó lámpa még nincs rajta, azt azért megírhatnád hol lehet beszerezni.
A képeket amit most fölraktam régebben készültek ezért a ledes irányjelző és a hűtőrács hiányzik de majd rakok fel deluxos (fulos) változatot is, addig is szép napot és széles utat.
Hali!
Ha teheted a 400-ast válaszd, abban már némi nyomaték is, bár, ha azt akaord, h menjen nem árt ezt sem pörgetni. Enyém 6-t evett, ha normális tempóban közlekedtem, de szerpentinezés, gyorsulgatás alkalmával a 7 is legurult a torkán. 16 lityós tankja van, általában már 200 km előtt tartalékra kellett váltani. Elég jól gyorsul (5 sec körül), vége 180, ha a tiltás már nincs benne, akkor is kb 180 (185 volt nekem), ez óra szerint kb 200. Jól lehet dönteni, kényelmes, bár az én hosszú lábaim eléggé össze voltak hajtogatva. Én szerettem
Üdv!

Motorvásárlás előtt állok, tetszenek ezek a Banditok. 250 és 400-as közül melyiket érdemes választani, milyen a fogyasztásuk, úgy hallottam pl a 250-esre hogy 6 liter-ből áll meg... erről valami tapasztalat?
Hali mindenkinek!

Én vettem ma a Lidl-ből nyak- és fejkendőt, akksitöltőt, meg két esőruhát. Szerintem elég jó mindegyik.
Az esőruha az kimondottan tetszik, főleg 6000-ért. Máshol min. a duplájáért lehet kapni és annyival meg nem hiszem, hogy többet tud. De azért remélem soha nem kell felvennem
Üdv.: Tibi
hát... Lidl kenyérben sem vagyok biztos annyira...
Én még régebben vettem olyan térdmelegítőt és szerintem jó! Azt be lehet vállalni. Meg a fejkendő is ok