Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Nekem 400-as 94-es évjáratú Banditra kellene hátsó doboztartó! Tud valaki ebben segíteni! Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdvözlettel: István
Sziasztok,nekem nincs műhelyem,nem tudok csinálni tartót sajna,meg ehhez érteni is kéne.Ezért én inkább vennék,hol érdemes most venni vmi aránylag olcsó,,de normális oldaldobozt és oldaldoboz tartót ?Előre is köszi.
ennyi pénzért? naná:-))))))
Sirály!
És hogy miért mondom hogy fekete táskákkal jobb?


Mert szerintem jobb:-)
Porfestés után pedig (Mellesleg fent van a bukócső is ....csak figyelni kell:-)))
tess

festék nékül több kép van
Muti már a táskatartót táska nélkül légyszi!
No a múltkori "gányolásból" kifolyólag....


Mondtam hogy Fekete táskákkal jobb lesz ugye?
Az egyenes vázas 600-on széria a sztender, a görbevázasokon nem, ott asszem csak az S-hez járt. Jó az mindenféle szerelési munkánál.
Szeva!

Fenntartási költség kb ugyanaz. Az általad említett Bandit jóval fiatalabb, ha az állapotuk egyezik, akkor a Bandit tűnik nyerőnek. tudni kéne még, hogy hány tulajuk volt, illetve az árukat, mert ez is szempont lehet.
Az suzuki alkatrészei olcsóbbak a yamahánál,és bontott is van bőven, de ez persze lánc, fékbetét, légszűrő stb dolgokra nem vonatkozik, mert ott ugye senki nem vesz gyáriz.
Sziasztok.nem tudja vki,hogy a k6 650 N bandikára fellehet -e tenni komolyabb faragás nélkül az S-es fejidomát?Gondolok itt arra,hogy a vázon kell-e vmi rögzítő fülnek plusszba lennie,vagy vmi ilyesminek kell-e lennie?Hegeszteni nem akarok a vázon ,akkor inkább lemondok a fejidomról.
Az enyémen van mind a kettő.............ez tuti:-))))

Amugy?
2002?

http://www.bikepics.com/suzuki
...



A havernak 2003-as van - neki van az is tuti....
De a linken lévő képeknél a 2002-esen is vannak...........
köszönöm Blue!
amúgy még nincs meg a gép, majd max 1-2hónap múlva lesz, de még nem biztos h Gixxer lesz,majd meglátom
Nem a te korod számít......


A motorod 15 éves.....ennek megfelelően

gyártási évében és az azt követő 3 naptári évben 300 Ft/kilowatt,
- gyártási évet követő 4-7. naptári évben 260 Ft/kilowatt,
- gyártási évet követő 8-11. naptári évben 200 Ft/kilowatt,
- gyártási évet követő 12-15. naptári évben 160 Ft/kilowatt,
- gyártási évet követő 16. naptári évben és az azt követő naptári években 120 Ft/kilowatt.

Szóval a 160ft/kw-ba esel bele...jövőre pedig a 120ft-ba..........


Így pedig: 90*160 = 14400ft
Köszi szépen a gyors reagálást!

Azt szeretném még +kérdezni,hogy a képeken nem látom, hogy pl. középsztender van -e a Banditán?
Ez gondolom csak a téli tárolásnál vagy lánckarbantartásnál fontos, de azért lényeges.

Köszi
valaki tudna nekem felvilágosítást adni a teljesítményadóról?

pl egy 93as 750es gsx-r esetében (olyan 90kw )
én pedig 20éves vok

csak azért írtam mert nem tudom milyen adatok kellenek hozzá, de hozzávetőlegesen szerintetek mennyi pénz lenne?
Kinézetre Én a Banditát választanám .......És nem azért mert elfogult vagyok:-))))
Szerintem dögösebb.............


Amugy?
GSF 600 S Bandit 2002
Overall Length: 2 060 mm (81.1 in)
Overall Width: 770 mm (30.3 in)
Overall Height: 1 218 mm (48.0 in)
Seat Height: 800 mm (31.5 in)
Wheelbase: 1 433 mm (56.4 in)
Ground Clearance: 135 mm (5.3 in)
Dry Weight : 208 kg (459 lbs)
Engine type: Air and oil-cooled 600 cc inline-4, DOHC, 16 valves. 80 hp (58,7 kW)/ 10,500 rpm, 55,2 Nm/ 9,500 rpm.



XJ600
General information
Model: Yamaha XJ 600 N
Year: 1997
Category: Naked bike
Rating: 71.7 out of 100. Show full rating and compare with other bikes
Engine and transmission
Displacement: 599.00 ccm (36.55 cubic inches)
Engine type: In-line four
Stroke: 4
Power: 61.00 HP (44.5 kW))
Torque: 54.00 Nm (5.5 kgf-m or 39.8 ft.lbs)
Valves per cylinder: 2
Starter: Electric
Gearbox: 6-speed
Transmission type
final drive: Chain
More details Consult a Yamaha repair manual.
Physical measures
Dry weight: 190.0 kg (418.9 pounds)
Seat height: 770 mm (30.3 inches) If adjustable, lowest setting.
Chassis and dimensions
Front brakes: Single disc
Rear brakes: Single disc
Speed and acceleration
Top speed: 190.0 km/h (118.1 mph)
Power/weight ratio: 0.3211 HP/kg




Szóval a Bandita erősebb, de nehezebb is.....
Amugy meg újabb...... szóval Én bizti a banditát venném
Sziasztok Fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni, mivel Ti már régebb óta foglalkoztok a Banditákkal,ezért gondoltam ,hogy talán megválaszoljátok a kérdésemet:
Szóval első nagymotorom megvásárlása előtt állok, / GSF 600 S 2002-es, vagy off Yamaha XJ 600 Divi-97-es / légyszives mondjatok Nekem érveket Pro és kontra , hogy melyiket válasszam? Nagyon tetszik mindkettő de valahogy mégis nehezen tudok dönteni.
Fenntartási költségek,esetleges alkatrészek,egyebek....
Segítségeteket előre is köszönve.Sziasztok

Széles Utat mindenkinek!
Egy kis olvasnivaló Bandiáknak......

Akinek lenne egyébb cikke....az küldje el nekem...


http://akmtmedia.extra.hu/gsft...


értelems
zerűen kattints a is képre (alul)
Köszi!
Ha szűrőt is cserélsz (és kell is, ha már új olajat öntessz bele), akkor kell 2,8 liter.
Cső
Az én 94esemnek az oldaldeknién 2300 ml felirat van...de én is egy kicsit többet tettem bele, én félszintetikus motul 10w40-et tettem most bele.
Annyit tegyél bele hogy a szintjelzőn (vízszintbe állítva a gépet, álló motorral) a 2 jelzés között legyen!
Cső
2.8 Liter, SAE 10W 40 kell bele. Pl. castrol AcTEvo extra.
Sziasztok!Írjátok már meg, hogy a 400_as ,95-ös Banditomba milyen típusú olajat vegyek és mennyi kell bele.