Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Háló erre?

Na mesélj, mert ez tényleg érdekelne.......
Láttod:-))))

De inkább az ördögöt baszogassák, mint a védőangyalukat:-)
Az ördög max jól fenékbe kurálja őket a vasvillával, de a védőangyal nélkül Én nem ülnék motorra:-)
Na erre is van a háló, nekem nem lesz ilyen a hűtőm soha , és utánna a takarításnál sem nyomom el a lammelákat... de nem favorizálom tovább a megoldásomat, mert még azt hinné valaki hogy rá akarom beszélni....
Sziasztok!
400-as Banditon szeretnék szelepállítást,karbiszinkront,karbiállítást csináltatni! Tudtok ajánlani megbízható szervízt vagy hozzáértő Uriembert, Budapesten vagy környékén?
Előre is köszönöm!
Üdvözlettel: István
Nincs valakinek elfekvőben gyári krómozott túrakormánya 400, vagy 600-as bandithoz? Köszi
Szerinted miért?
Végre feléledt a fórum!
ÖRDÖG, megint te vagy az " áldozat"?
Nem......nekem ugy tetszik a hütőm ahogy van.
Ellenben középre kellene valami megoldás, hogy a felverődő sár ne oda rágja be magát állandóan.

szóval erre a részre.....
Nagy tesó!

Nekem végképp nem kell magyarázkodnod!
Ha neked tetszik így akkor örülj neki - Én is ezt teszem.
Épp ez volt a lényege a mondandómnak!

Lehet hogy megirom a véleményem, de tudtommal sosem olyan hangnemben hogy az sértő vagy bántó legyen....... Szerintem olyat még nem olvatál tőlem, hogy BAZD MEG MILYEN GÁNYOLÁST CSINÁLTÁL SZEGÉNY HÜTŐDÖN.......
Max olyan tippet olvashatsz hogy..... Király az ötlet...... de Én specc levenném azt a krom keretet és valakivel kivágatnám a motor betüit és felragasztanám a háló közepére......
Mintha ilyet láttam is volna SV-ken.....



Szóval NEM kritikával éltem feléd.....csupán jeleztem hogy ha akarnám Én is megtehetném - ezt pedig ugye nem tudom úgy megmutatni, hogy nem mondom ki.
...ezek szerint tégen nem érdekelne egy ilyen hűtő -védő a gépedre?!
Hello!

Teljes mértékben általánosságban beszélek... és elvárom az olvasóktól hogy legyenek olyan szellemi szinten hogy akinek "nem inge, ne vegye magára"! Ha nincs neki ennyi akkor meg nem neki szól, mert azzal inkább nem VITATKOZOM. Én nem játszok erőből.

Nekem az izlésemet a veterán motorok formálták, és ezért ragaszkodom erősen az eredi állapothoz, és persze csak akkor ha járműnek hibátlan a vonalvezetése, és harmónikus. Igyekszem óvni az állapotát , és alakját, ezért fő tevékenységem a kiegészítők gyártása során erre irányul.

A zárószavaidhoz néhány szó.

A duda sajna a helyén van, ha közelebbről megnézed , a bandikán valóban a villa között a helye, de ezen motoron már lehet hogy értékes légmennységet vonna el a hűtőtől. Így ezt passzolnám.

Az OLAJHŰTŐMÖN egy szúnyogháló finomságú rozsdamentes háló van, melyet ha kicsit "bejáratod" akkor már nem lesz ennyire fényes és fel sem tűnik. és valóban az alapötletben csak a háló volt felcsavarozva az olyan alu szegélyek alá ami tieden is van. De látva a más boltban kapható rácsokat megterveztem megamnak sajátomat , hogy keretbe foglalja ,és egy plussz védelmet adjak a 100 rongyos hűtőnek. Így a keretnek is lett funkciója. A papírszerű hálóról meg annyit , hogy a hűtőn a lammellák még mindig olyan rendben állnak mint mikor kigurítottam a szalonból, így megmarad a hatásfoka, és nem ocsmányítják el döglött bogarak és nem ütik át felverödö kavicsok. És így van ezzel még az a pár ember is aki felrakta a sajátjára ezt a megoldást.

Azért azt nem értem hogy különbséget teszel, de aztán meghasonulsz és mégis megírod a véleményed, de nem csak nekem hanem másnak is. Azért mégis csak van ezek szerint véleményed. Az én beállításomban némi önteltségre vall ,ha csak a saját dolgoddal foglakozól és másról nem veszel tudomást. De szerintem ez nem igaz hiszen foglalkozól másokkal , de esetleg csak akkor ha átlépik az ingerküszöbödet. Meg nem hiszem el , hogy túrákon nem mész oda haverok bringáihoz és nem vekszálod meg hogy mit követtek el, és hogy jó lett e vagy inkább ne nyúljanak semmihez...

A minősítésekről csak annyit. egy szükséges rossz dolog. De senki nem szeretné ha motorjának minősége, élettartama attól függene, hogy a droid aki legyártotta összerakta, evett vagy nem evett, vagy hétfő volt vagy péntek.
Mikor tegnap általánosságban írtam a találkozók rémei jutottak eszembe, akik még lehet kisebb kerestből gazdálkodnak, mert nekik még motorra sem telik, ezért ők mindent otthon "vágnak" össze , és persze ők azok akik akik éjjel a sátrak között borogatják fel a szarjukkal a MOTOROKAT, és utánna szépen tovább állnak. Vagy fék meg futómú és világítás nélkül rontanak bele a motorozók tömegébe...
Na ott van hijja minden kontrólnak, kockázatelemzésnek és tudásnak, de legföképpen az agynak...

És végezetül mert hogy megszólitva éreztem magamat a kritikákban
http://www.gsx1400.hu/index.ph...
ezen a csatolt oldalon bárki rám találhat, és galériában újabb képeket vélhet felfedezni rólam. A fórumon pedig újabb "okoskodásokat " olvashat tőlem.

Üdv.

István
Ismét egyetértünk!
Amugy ténylegesen Én ezét csipem ezt a sportmotoros társaságot, mert sok topicban - ahol MOTOROSOK és nem degeneráltak vannak - ott bizza szóvá teszik hogy ADATLAP!

Ha valaki csak chatelgetni akar arctalanul az menjen a gyerekosztályra ......pl www.bulinet.hu-ra...........no ott..........ott lehet olvasni beszólásokat:-)
És vazz.....Te lettél Az utolsó katonám.....már ha Én lennék Leonidasz:-)))
Te vagy a 300. ismerős az iwiwen........
Boszi vagy Bobszi........ egy egésznapos meló után nekem már egyre megy:-)

Amugy eltaláltad:-) MAgyarból mindig megakartak húzni.......csak nem tudtak:-) a záróvizsga mindig épp görbült:-)
OK.... már láttom..... motorról beazonosítottalak............


Édes a csöppség az iwiwen......... ugye mi jó apának lenni:-))))))
Hajrá Blue csak így tovább!
Sisakot már cseréltem (kölcsönbe volt nálam,de igazad van)!
Mindjárt cserélek valami emberibb fotóra az adatlapomon...

Jó éjt
Először is nem boszi. Olvasás: 1-es! Majd beírom az ellenőrzödbe!
Másodszor: Fiú vagyok, mert van kukim...
Három: Te leszel a párom...
Négy: Ok, akkor egy évben csak egyszer néz ki hányadékul a csomagtartó rendszered, de ahogy látom, ezzel Te is egyetértesz...
Öt: Az indokaid teljesen elfogadhatóak

Hat: nem akarok arctalan maradni, ezért küldök képeket, hogy mindenki fikázhasson engem is:
1. Amikor még krokodil voltam
2. Szürke Suzuki volt az első nagyobb kaliberű motorom (GS650G) - Jó régen volt...
3. Családi verda
4. Mert Én mindig tisztán tartottam a motoromat... (K3)
5. Mindent a súly-lóerő arány javítása érdekében...
Ismét feláldoztad magad az alko-H-ol-tárán mi:-)))))))))
Abszolut egyetértek!
Vazze ne csináld már - még a végén azt hiszik fizetek neked is:-) csakugy mint Eriknek, Dzsokinak


Most jól beszólok ezért: Csodaszép a géped, de csezd meg.....piros bukósisak?ne máááááá
Tessék átfújni színre! Adjak körömlakkot?



Amugy totál hidegen hagy az ilyesfajta beszólás, mert sajnos van 1-2 emberke aki attól érzi magát jól ha ezt csinálja...- nincs olyan félév hogy ne akadna az utamba egy ilyen - ..de persze az arcát már nem vállalja hozzá....... felteszi esetleg a motorját (nem célzás, mert neked is csak az van fent)......de ugye relatíve azt rakhat fel amit csak akkar.......
Utána meg jön, mint ez a kis kretén az ÉN STILUSOMMAL? Közröhej............De nagyon tényleg nem érdekel, hiszen Én elrikkantom magam hogy túra......és jönnek az emberek........biztos mert utálják a stilusom......Ja......azért van AKMT, azért van GS500 Fanklub és azért van Bandit Fanklub.......

Szóval Ő ettől érzi magát fasza gyereknek.....
Én meg attól hogy hazafelé odarántottam neki és MA sem áztam el:-))))))



Ez már csak ilyen világ...............



De hála az isteni hatalomnak....... évente van 1-2 ilyen beszólás és van több száz KÖSZÖNÖM hogy segítettél....segítettetek.......
Én amugy azt nem értem hogy

1., eleve kinek mi köze ahoz hogy Én mit csinálok vagy barmolok?
2., Eleve mi kifogás van egy ilyen SZÉPSÉGGEL? HISZEN ha MOST idejösz akkor a garászba ezt a motort fogod láttni - hiszen ennyi van rajta.............ennyit látsz nappal belőle
Boszi!


rád is igaz!
Úgy mondj véleményt hogy vállald az arcod! ADATLAP?



Amugy ki veszekszik itt? Én biza nem...... kicsit érettebb vagyok annál hogy ilyen: JUJ DE ronda véleményekre adjak, vagy mondjak ilyet.


1., a tankbőr NEM FASZA! de elsőre jó......de lesz jobb is............nekem specc nem tetszik, mert túl sok darabból áll, ráadásul mivel télen csináltam nem tudtam tesztelni......pl a csattok pont a kapcsolók alá kerültek......

2., Plexi? Én el is sírtam .....de ugye aki mer az nyer - és Én ugy érzem hogy nyertem 23.000ft-ot

3., Tartó? Tényleg hányadék:-))))) De mint pár tiz oldalal ezelőtt írtam ez évente 1 alkalommal kerül fel rá..........ugyan ugy, mintha 150.000ft-os dobozszett lenne...........
Szóval Én úgy vagyok vele hogy mire kell - és hány alkalomra.............és biza semmi kedvem kiadni 150.000ft-ot egy olyan dologra amit évente 1x használok.



Az pénzügyi helyzetem?
Boszi - szóval gondolom NŐ......
Tehát ÉDESEM:-)
vettem egy 1,798.000ft-os mocit...... 100 hónapos részletre.........jelenlegi részlete 30.000ft volt.......
Emellett van egy 40.000ft-os lakáskölcsönöm.......egy 20 ropis hitelkártyám.........
Van két kislányom........tudod mennyibe van egy gyerek? Szerintem kérdez utána.......ha nem vagy képbe.............
Ja....és a kurva nagy cégnél (benzint árul kutakon).......3 műszakban keresek 130-at............

NO! Ezért sporolok ott ahol tudok, ugyanis mig X ember megveszi 30.000ért a gyári tartót amit ugyan ugy egy faszi csinál a mühelybe - addig az a faszi inkább Én leszek.........és a saját zsebembe teszem a "munakdijat"........
Eddig amit csináltam MINDEN MÜKÖDIK és MINDEN FUNKCIÓNAL.........ergo jelenleg kb 2-300.000ret sporoltam............Neked van ennyi pluszba? Ha van akkor menj be a boltba és gazdagitsd a boltot, a gyártót és persze ezt a kurva államot.........mert amit Te megveszel 100.000-ért az sacc 10.000-be kerül alapban.

Erre a legjobb példa egy feszszabályzó...............
Van benne pár dióda, ellenállás.....szóval pár elektromos kütyü.......ami max 1000ft...........
Erre mennyi egy Gs500 feszszabályzó a boltba? 76.000ft+ÁFA! szóval CSAK a 100x-a...............


Amugy a csomagtartó és a vonalvezetés.....
Te miről beszélsz?
Ha ennél jobban a farokidomhoz ivelő - ÉS NAGY TEHERBÍRÁSÚ cuccot mutatsz Én meghajlok előtted
Nagyon köszönöm a segítséget,na most aztán válogathatok,köszi.
kikérem magamnak......még hogy negyed annyi:-))))))))


A lengyel oldal szerint a bőr 35.000ft...........
Én kihoztam cakk-pakk (bőr, embléma) 5000-ből! vagyis ez 1/7-ed ár!