Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Finster: www.finsterkipufogo.hu
Raptor: www.raptordob.fw.hu
Martin: www.martindob.hu
Remus: www.rrracing.hu
Bódis: www.full-gas.hu

http://auspufflager.de/

shark, hurric, bos, leo vince, akrapovic -mindenki mást használ fritzeknél a bos, hurric, shark elterjedt az ár sok mindent eldönt, E norma, ár és ha még van miből választani akkor hallgasd meg, nekem fogalmam sincs h alul mennyire érezhető egy gyengülés, a hang kell ....(+E-norma)
Ugyis mindenki mást fog mondani.
Erőltetni kell, Én is azt csinálom!
Sziasztok.GSF 650 k6-ra kellene vmi gyáritól hangosabb,de nem az extrém hangos, EU normás sportdob.Létezik olyan dob amitől nem gyengül alul a gép,ha a porlasztót nem hangolják utána?A Yosiról jókat hallottam,de azt nem találtam GSF 650-RE.Gyárilag elég punnyadt a hangja,de EU normás kellene,mert külföldön nem akarok bajt.Próbáltam 1 SHARK-ot,szép hangja volt,de alul érzhetően gyengébb volt vele a gép.Ha,tud vki, vmit megköszönném.
Kijött, köszi az érdeklődést.
Bár igazán nem érzékeltem semmit, annyira nem voltam magamnál.
Igaza volt Teddynek. Egy hektoliter sört vett péntek este. De mit csináljak, ha egyszer nem fér belém kettőnél több.
Kijött a kavics, Dzsoki bácsi?
Itt a másik arctalan, névtelen nagytudású.....
Menj haza inkább te is kisgyerek...
Sőt, van akit magyarul írni is megtanítottak.
Lassan élhető lesz ez az ország, ha az ilyen tapló cigány buzikurvák elmennek a sógorokhoz pénzért szopni, meg a seggüket szétb@szatni! Mégis van remény!
Sziasztok!
Nem szoktam ezen a fórumon csevegni DE!
Véleményem szerint nem a motor milyenségétől lesz valaki motoros!(Simson vagy Harley egykutya)
Aki motorosnak érzi magát azt a szíve vigye előre!

Blue-t nem ismerem személyesen csak a netes szerepléséből de a szememben Ő egy igazi MOTOROS lélek!

Ne vitatkozzatok,motorozzatok!
Mosolygós motorozást mindenkinek!
Üdv
Szotyi
Én is beszállok a veszekedésbe...

Tankbőr fasza, tényleg jól sikerült...
Pleximagasítás ok, de majdnem elsírtam magam, ahogy fúrtad a gyárit ...
De a csomagtartó rendszer, az asztán tényleg hányadék... És aki mást állít, az hazudik!

Amit még mindig nem értek: megveszel egy tetszetős mocit millió HUF felett, majd azon serénykedsz, hogyan lehet rá 500 Ft-ból csomagtartót fabrikálni, ami persze cseppet sem illik a moci vonalvezetéséhez...
Csináltad volna csőszelvényből, ha már a bandit váz is abból van hegesztve...

Remélem a bukósisakodat nem szívószálból csepegtetted...
kár ezeken a dolgokon baszakodni, kinek mi jön be, mellesleg a tankbőr egy igazi megoldás, negyed annyiból mint a híres bagster, a többin meg ...ki mit gondol...ezvan nem vagyunk egyformák :-) csak van aki beszól, van akit meg az anyja megtanított köszönni..:-)
ez most nekem szólt, vagy általánoságba?

Az amit leirsz bizza így van.......ellenben Én nem kockáztatom senki életét azzal, hogy felteszem hogy ÉN hogy és mit csináltam. NIncs odaírva HOGY CSAK ÍGY CSINÁLHATOD MEG!
De ötletnek, alapnak jó......

Kitértél a plexire..... OTT IS ki van emelve hogy 2 évente CSERE! ÉPP azért nem nem UV álló.
A gyári papírja 3 évet ír mellesleg, tehát láthatod hogy még a jószándék is megvan bennem..... De ilyet se fogok minden 3. banditon látni........

TÜV?
Én a TÜV-el ugy vagyok, hogy van egy újabb engedélyeztetési forma ami plusz pénzel jár...............és ezt a pénzt TE...MI motorosok fizetik meg ismét.

Anyagismeret.....na ezügyben ha visszaolvasol - és nekem szól - akkor ismét láthatod majd, hogy sose ugrok az első lavor vízbe......körbejárom a témát........

Matrica?
Ha annyira szörnyű lenne akkor miért kérdezkedik hogy hol lehet kapni?






Zárszónak tényleg csak egyet tudok mondani.
Izlések és pofonok.......


Én pl beteném a dudát a "helyére" vagyis a villák közé........mert igy úgynéz ki mint egy lámpa....
A vízhütődön mintha papir lenne ami egy plusz és totálisan fölösleges krom kerettel van odafogatva.....


Tehát ízlések......
ami neked tetszik az nekem nem...... ami nekem - az neked........és van ami egyikünknek sem - és van ami mindkettönknek.......
Emberek vagyunk - tehát ez alapeset szerintem.

A különbség?
Hogy specc Én nem írom meg neked - mert nem érzem szívügyemnek és felelőségemnek, hogy megírjam neked : Te jó ég, hogy néz ki a moci eleje........
Mondd csak stefan!
Vajon Te miért nem tettél fel képet a pusztulat csotrogányodról?
Valszeg egy simsonon ülsz nyálcsorgatva arctalan!
stefan77, te melyik vagy a képedről?
Az orrát túró, vagy a szteroid-varnyú?
Inkább menj vissza budit pucolni az osztrákokhoz kiscsillag!
Legyen igazad.....
sajnos a Te IQ szinted nem tudom elérni.................sajnos nincs mélytengeri buvárruhám, pedig szeretem a vízet:-)
Ha gondolod nyomd csak a szövegelésed....Én innentől nem vagyok partnered a szócséplésbe


De azért a sok szöveg mellett kitölthetnéd frankón az adatlapodat.....semmi extra csak a valóság...
Na ehhez kell igazi mersz, nem a beszólásokhoz
elsösorban ez gondolom egy forum, tehát el lehet mondani a véleményeket és ha büszke vagy a szőgeléseidre mert az vagy viseld a kritikát! izlésed nemsok! modorod se! és ha postázni akarsz valamit hát ne a hizlaldába ahol élsz bolyler test! amugy találkoztunk mi már! remélem már megtanultad 5 foknál jobban dönteni a motorod mert nagy a gumidon a majré csik vagy tegyél föl bátran izgi segéd kereket !
Kicsit elcsúszott személyeskedésbe a \"szakmai\" fórum....
Következő gondalataimat már máshol is leírtam, de talán most is időszerű. Részemről birálatot az általam készített dolgok iránt csak attól fogadok el aki maga is készített már hasonló volumenű dolgot és nem bukott már meg oviban , \"pisipogácsa\" készítésből is. Ennek hiányában azok az észrevételek nem tekinthető szakmai birálatnak, csak csajos hisztizésnek, mikor csak annyit mondanak hogy nem tetszik a SZINE miatt.
Más részről ha valaki kiegészítők és egyéb használati tárgyak készítésére adja a fejét , és még publikálja is az a nagyérdemű elött, az legyen tisztába azzal , hogy bizony lesz aki másképp vélekedik az adott \"termékről\" ,mert esetlegesen már készített hasonlót és van benne tapasztalata , és nem szédíti meg az adott kézzel faragott dolog újdonsága mint egy "péket vagy könyvelőt".
Továbbá tisztában illik lenni azzal is hogy nem árt néha némi kozkázatelemzést is belevinni az izzadságszagú gyártásba. Esetenként egy -egy \"hatalmas\" olcsón kivitelezett ötlet olyan veszélyeket rejt magában , melyeket első gondolatszikra kipattanásakor végig sem gondolunk.
A kazánlemezből és betonvasból készített dolgok , biztos tartósabbak , és anyagárban gazdaságosabbak , de egy esetleges balesetkor komolyabban oda tudnak hatni a "belső lelki világunkra", főleg ha sarkos, éles dolgokkal kivánjuk jólvégezni a munkánkat....
Ezért kerülnek esetenként többe azok a dolgok amiket pl TÜV-vel minősítenek , és komoly ellenőrzésen esnek át mielött a szatyorunkba dobnánk ...
És nem árt némi anyagismert sem mikor kiválasztjuk az összetevöket, mert pl tudtommal a közönséges plexi, nem nagyon szereti az UV sugárzást, és bizony meg fog sárgulni, de ami rosszabb szilánkosan törik. Pl az újabb fényszorók \"üvegje\" ha jól emlékszem polykarbonát, de kivülről egy UV álló lakkréteggel van borítva, de belülről nem. Szóval ha veszel egy olcsóbb izzót aminek nagyobb az UV sprekrumu fénye akkor elég szépen el fog sárgulni a fényszóró üvege...Ezek után lehet kalkulálni...
Nekem is van otthon annyi millió BUCSUS matricám ( fék, lánc, sportlégszűrő, kipufogó, stb gyártótól) hogy nem is kéne újra fényeznek a gépemet , de én jómagam nem érzek késztetést arra hogy teleragasszam a vele a látható felületeket...valaki másképp el sem tudja képzelni...
Úgy vélem ha késztetést érzünk egy kereskedelemben kapható dolog "legyártására", helyettesítésére házilag, akkor ha tehetjük vizsgáljuk meg hogy azt hogyan tették "eladhatóvá" olcsóvá, és próbáljuk meg megtölteni igazi szakmai tartalommal, mert az amit készítünk , egyedi lesz , tehát "bonyolultabb" és akár több funkciós is lehet...
Ha mindent egy kaptafára kivánunk legegyszerűsíteni , és ezt elég kitartóan csináljuk , akkor eljutunk a gányolás szintjére.
Rengeteg sarokba dobott kisérleti alaktrész készítettem, hevteltem, taknyoltam, hullott szét alattam, de már kinöttem belőle a tapasztalatok és a kritikus megnyilvánulások okán... igyekszem mindig magassabra rakni a lécet, és nem átbújni alatta , ha nem sikerül... Főleg nem merném mások életét veszélyeztetni...

Bocs a magömlésért...

Üdv
István.
Van néhány ember aki a Sógoroknál dolgozik, általában kukaürítő a Metróban, vagy turja a földet napestig, aztán hazajön és mivel Euróban kapja a fizetését előadja hogy ő az überkirály Ausztriából. Vesz egy szakadt 10 éves CBR-t és máris ő a motorosok királya a Balkánon.
én 198vagyok, kényelmesnek kényelmes, azért 100km után már lehet h megérzed
a gond inkább hogy mi magasak elég hülyéne festünk ilyen kis gépeken
mint a mellékelt ábra is mutatja
Hát Denyboy nem akarlak elkeseríteni, de nekem hasonló paraméterekkel csak az 'ezerkettes' lett megfelelő alternatíva. A többi egyszerűen nevetségesen kicsi lesz neked.
Hello!

Érdekelne hogy hol vetted a hűtőrács védőt, és mit kóstál? Félreértés ne essék , én nem venni szeretnék , csak felmérném a lehetőségeket. készítettem a mellékeltek alapján már Banditra, meg Gsx1400-re, egy kicsit nagyobb műszaki tartalommal. Hasonlóan lézervágással(vagy stancolással?) kivágott lemez, csak én a rozsdamantest részesítetem előnyben. Ez talán aluminim, és eloxálva van a felülete? Én poliroztam a hegesztés után a teljes felületet, és végül kapott egy rozsdamentes hálót ami igazán a védelmet nyújtja a lammelláknak. Talán megérné ezzel is foglalkozni....(?)
Kérlek, ha teheted válaszolj a pár feltett kérdésemre.
Köszi előre is.
Üdv

István
Örülök hogy legalább a balkáni stilusod nem veszett oda abba a nagy kapitalista osztrákiában:-)))))
Mert most aztán megmondtad a frankót......
Hűűű testvérem.... komoly teljesítmény volt.

Az Oklevelet hova postázam?
HY!Most szeretnék venni egy 250-es Banditát csak az a tré hogy 192 cm vagyok szerintetek kényelmesen eltudok rajta motorozni?
ja és az oldal tatyoi na az über trágya! bár akinek nem az a fontos hogy néz ki csak legyen kényelmes annak pont jó a schifi disco matricái 1980-ból tuti sirás! öröm néha haza nézni, csucs balkáni izlés
Ez kemény
Blu elég ocsmány gépet fabrikáltál őssze a sufnitokban! ez tényleg gagyesz