Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kis gecc De igaz...
Szerintem bőrben 150alatt, kordurában 130 alatt.
Végülis 100 alatt teljesen felesleges.
Én plexi ellenes vagyok, rosszul tűröm a légörvényeket, és a műanyag látványát a motoron
csá pajti holnap(pénteken)megyek én is gyurni nincs netem otthon valami gebasz van vele most tudtam csak megnézni az e-mailjeimet is
Tetszik! Majd átgondolom és írok nekik. Nem biztos, hogy egész feliratot szeretnék...
Amugy ha tényleg szépet akarsz?

Akkor nem S betüt teszel rá.......

Fogsz egy darab bőrt és belehímeztetted a BANDIT szöveget, mint a gyárin is van.......
Ha ez megvan akkor utána vágod ki a "szabásmintát"......

erre egy tippem egy Rácalmási csóka.....Én ott csináltattam a kabátomra a csapatlogót

http://akmtmedia.extra.hu/anit...
4db 5-ös lyuk az nem lyuk

Én se szívesen csináltam, de ha elbaszok valamit akkor is csak egy sima plekó kell, ami még mindig nem 25-30 ropi......





Én amit tudok szeretek magam megoldani........
Az új Gs tulaj 23-ért vett egy konzolt....amit otthon meglehet oldani kb 2000-ért....akkor értelme a pénzköltésnek?



S betű?
Nem fogod elhinni:-))) Autós boltba:-))))
A gond hogy a motoros S nem kapható....Én legalábbis ráküldtem az ebereimet, és mindenhol csak a régi S kapható. Az meg valami 450ft/db.....
Mivel szeretnék majd egy szebb bőrt is csinálni magamnak, így nekem a 2 S már itt bujkál a fiókba:-)
Nincs miért elnézést kérni!

Támogatlak! A tavaszi ébredés után érdemes óvatosnak lenni! Hideg a gumi, hideg az aszfalt, egy darabig nem megy úgy, mint nyár végén.
Pár napig még hanyagolom, mert nem szeretnék visszaesni, de aztán kezdődik a szezon!
Én sem járok a plazaba (Debrecenbe is csak tanulni), csak az előtte levő főúton láttam (akkor ezek szerint) egy ehhez hasonlóan szép fekete banditát...én kérek elnézést

Holnaptól már én is rovom az utakat, végre rendbe tettem papírostul-mindenestül (majdnem mindenestül) a gépet. De csak óvatosan, nem akarok a tavasz áldozata lenni...
Jól látom, átfúrtad az eredeti plexit? Én sajnáltam, ezért cseréltem. Számolj be lécci itt is, hogy mi lett a végeredmény! Megnéztem korábbi írásod a GS doboztartóról, már korábban írtam, hogy osztom a véleményed és érdemes magadnak készíteni. Szerintem király! És én is valóban azt gondolom, hogy masszívabbterhelhetőbb mint a gyári.

Ja, még nem válaszoltál, hogy az én tankbőrömre honnan lesz "S" betű?
Kukkants be a GS500 topicba oda tettem be pár képet a haveroknak.....

Meg ott a leírás...... VAGYIS ÍROM hogy ez még nagyon az eleje! mivel az alapok nem megfelelőek számomra.....de ugye időm mint a tenger:-)))))
Szóval szépen csinálgatom az új elemeket
Úgylátszik, olyan jól megy nekik, hogy válogathatnak. Akkor meg marad a gyári cucc, vagy várjuk, hogy te mire jutottál!
Kedv kérdése!

A haver elvitte a TDM plekóját, mert neki is magasabb kellene - NEM VÁLLALTÁK
Erről ennyit..........
Állandó nézelődő vagyok náluk, mivel ugye a GS-re is magam fabrikáltam a motor elejét.......és mindig jött valami új ötlet.

A gond hogy náluk CSAK 94-es Bandira van plekó az is VICC áron, hiszen kicsit sok........15 ropi? Ms motorra meg 7-10?
Ha sikerül minden akkor kapjátok a részletes leírást.............IGÉREM:-)))))
De nem isszok előre a haver medve bőrére:-)
Tavaly előtt karácsonykor, ha jól emléxem még nem gyártottak plexit motorokhoz, de telefonon azt mondták, hogy bármilyen plexit legyártanak, ha van elképzelés. Tudom ajánlani azoknak - ha ez még mindíg így van, hogy bármit legyártanak felár nélkül - akik úgy jártak, mint én, hogy a gyári plexi lehetne magasabb, akkor rendeljetek egyedit itt.
Sajnos tuti nem ezt láttad, egy hete fekszem itthon, kicsit gyengélkedem. De mindjárt megnézem a garázsba, hogy itt van e még! Hi hi! Amúgy sem járok a Plázába.

Örülök, hogy tetszik. A nyitott kipufogóval egyenletesebb és erőssebb is lett. Meg kevesebbet fogyaszt...
Üdv Mindenkinek!

Plexi ügyben néztétek már a http://www.szatuna.hu/ lapot? Fűzfőgyártelepen vannak
Imádok otthon szerelni, meg ötletelni. Ez az alu dolog nekem vandnak tűnik, de nagyon kíváncsivá tettél! Kép?
hi sztem 30 és 50 e között!
Hello mindenki.
Nem tudja valaki hogy a kisbanditra (250) kb mennyi lehet raptoréknál egy kipuff?
Fontos lenne :)
Ámen Atyám:-)))

Nyugalom!
Egyenlőre csak tervezgetek, rajzolgatok, reszelgetek,.........minden csak egyenlőre TERV....Miért?
Mert elsődlegesen a Plexemiet csak egyszer lehet megfúrni...........és semmi kedvem venni egy új plexit a mocihoz.


Amúgy?
A Tartós....variálható tartó...... szerkezet első prototipusa kész...... ALUMINIUMBÓL..........
Szóval szerintem a tartása MÁR MOST erősebb, mint a gyári......hiszen volt a kezemben Suzukis Plexi....az biza műanyag...........
A gondom , hogy egyenlőre nem tetszik..............




A leírtakkal maximálasan egyetértek!
Plexivel dolgozni a LEGSZARABB!
Bár azért a leírásod egy kicsit horrorisztikus:-) Hiszen adott egy plekó.....az azért nem fog "felrobbani az arcodba"......szétreped...széttörik......de ugye ennek azért mindig nyoma van.........
A másik fele a SZAR alapanyag.....PL ha nem UV álló........mert az biza 2-3 év alatt elöregszik, és az már szilánkosan törik bármikor, mivel a belső szerkezete elöregedik.



Szóval ahogy kedves BUHERA tesóm mondja: NE félts! Ész nélkül nem csinálok semmit! És szívesen fogadok minden tippet.
Szóval Kritikával bármikor állahtok elém - FŐLEG ha az építő jellegű.....
Negatív kritika meg álltalában nem érdekel.........hiszen egy Ördögnek kell reklám?

PL...
A bukócsővet is újra kreáljuk......Beletettétek a fülembe a bogarat - igy az alját beljebb visszük, hogy tényleg a lábtartó érjen le elsőre.....
Bandit 1.2 nyomatéka megjön 4500-on...

Picsánrúgósabb a nyomaték ezen a fordulaton, mint az 1100XX nagyobb nyomatéka majnem 3000res fordulattal feljebb...
Igazi plexiprofi vagy Tangerine:-)

de Blue kollegát nem féltem:-)

Csak az elmondottak alapján én először valami darap-plexin próbálkoznék kitanulni a technikát.


Ja, és a csinált féktárcsa, meg hogy ki mihez nem mer hozzányúlni...

Ha Erdősnek jó az esztergált kazánlemez féktárcsának, akkor...





akkor nekem is megfelelne...

:-D

Gányolás határok nélkül...

:-D

http://www.erdoscsaba.hu/sf_ga...
Führer ha énnekem nem is, de a Rolinak biztos lenne hozzáfűznivalója ehhez a nem sok sanszhoz.