Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

enyémnek olyan 160 volt a TOP SPEED (Gsf250)
Igy néz ki a hütőrács és a ledes irányjelző
KB ugyanannyit, az én 400-am 180 körül simán megy, de nem mindegy hogy ott "csak" 11-12000-et forog, vagy a 250-es 16-17-et.
Kb 400ezer Ft!
egy 250 bandit mennyit megy végre,és mennyit a 400-as?
Hi!

Gyors infó kéne...nemtom tudtok e segíteni...
Egy K8-as 1250-es banditnak mennyi lehet a forgalomba helyezési költsége? regadó?rendszám...stb?
Köszi előre is!
ELADÓ! Bandit 400V. Szezonra felkészítve, friss műszaki, stb...
Elég sokat járok azon az úton. Tegnap is majdnem elmentem, csak készenlétes voltam, az meg már ahhoz elég messze van.
Két különböző időben (de. és estefelé )
eriggy lottózni ezt eltaláltad
A harmadik is gyanús.
Az uccsó kép nem Szálkánál van?
helló Banditák!
tegnap délután ellátogattunk Tolna megyébe hát egyből a szívembe zártam...
Szekszárdon egy benzinkútnál eldőlt a gép, még most sem értem hogyen úgyhogy most desing-osabb a kuplungkarom, de legalább nem tört el, csak a fejidom repedt meg kicsit, de alig látni, meg elbaszódott a műszerfal világítás.
néhány kép a 360km-ről:
sziasztok szép jó estét mindenkinek gondolom azért halt ki tegnap óta a fórum mert kb mindenki most ér haza mocizásból gratula midnenkinek aki ebben a jóidőben mocizik ma eggyik haver vett reggel egy 600 as 2001 es hornetet de annyira szépen néz ki ilyen tüzláng van ráfújva fasza nagyon szép hang minden nekem meg még kb 1.5-2 hónap mire moccom lessz addig keresem a legjobbat:) ugyhogy aki tud még mindeig 400 as moccot leginkább banditát az szóljon csak 25 kw os papírral... köszönöm
Lehet a csere lesz a legkisebb gondom, ugyanis kb 200 km óta terhelésre, kopog, egyre nagyobb gázadásra egyre gyorsabban, üresben, kuplungolásnál nem, megy mint az állat, nem tudom, mi lehet. Arra tippeltem, h kifogyott vmennyi olaj, és emiatt kopog, remélem nem ment szét benne semmi.
Meg egyébként is ha nemtudod mien van benne,akkor azt sem tudod hogy mióta van benne.
Ki tudja hányezer km.van már abban az olajban.
Én lecserélném,mert ha valami gondot okoz akk.sokkal drágább lessz.
Hali! Tudom, h nem ajánlott, de árthat, ha a motorolajra rátöltök másféle olajat? Csak mert lövésem nincs, h milyen van benne, 4 l-t megvenni meg egy kicsit húzós lenne. Töltsek rá vagy inkább csere?
Neeem! Nem akartalak félre vezetni! Ez a Csepel 250 azok közül a restaurált darabok közül való amit a barátaimnak csináltam. "Hála az égnek" erre nem nekem kell vigyáznom! Én csak kikapartam a rozsdából , pótoltam a hiányzó alkatrészeket kézileg, vagy legyártattam azt a tervek alapján. A házilag nem kiviteleszhető dolgok finanszirozását a gazdája viselte. Az én jutalmam némi ajandék , néhány kedves köszönet, felbecsülhetetlen tapasztalatok és élmények sora... Bocsánat még egyszer nem kivántam idegen tollakkal ékeskedni.
Más részről meg nem számolom (számoljuk) a piaci árát... Én nem kivántam, nem kivánom most sem üzleti alapon talpra állítani a régi lelkeket. Azt tegye az a sok elfajzott kereskedő lélek akik lelkiismeret nélkül képes ezeket adni venni a haszon érdekében.
kösz és kösz


Nekem a lényeg a pénz, és a haszon..........
Pénz: occó volt
Haszon: már nem kell 140nél elkezdenem hasalgatni


Nem olyan szép és esztétikus mint egy variós - de ugye Én úgy vagyok vele hogy a motorozásnál nem azt nézem hogy JUJJ de csini a pacim, hanem azt, hogy mennyire komfortos
Tényleg jó lett!
Sztem,tökéletes lett ,gratula
No problemo



Itt vannak összegyüjtve az idegrohamaim:

http://akmtmedia.extra.hu/gsfs...
Ja , bocs a link elkerülte a figyelmemet! Megluppézom...
A linken le van írva..............

Amugy 3m 121 munkavédelmi sisak plexi:-)))))
Tudod GÁNYOLÁS:-))))))))
De sajna 4000t-ból nem kaptam plexit:-)