Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A motor nem ez csak a plexi,a moci GSF 650
Nekem ez van:
http://www.givi.co.uk/caschi_b...

Tudom csupaszon szebb,de így meg nem rángat a szél.
jaja...

meg kicsit olyan indiános is...

mintha fejdísz lenne:-D

Nagyon messze van még a felrakástól...

Még hozzá se néztem a motorhoz...

De photoshoppal nem szar...

:-D
Monnyuk YA

MAHA



Érdekes..olyan Dumbós
Azért az a Yamaha matrica nem durva egy kicsit?
Halla!

Fölshopoltam a banditra az idomod.

Egyelőre mellétenni még nem volt lehetőség, mert nem voltam a hétvégén a motor közelében:-S

Valahogy így nézett ki a tieden?

Vagy volt rajt fenn egyáltalán?

Füleknek semmilyen nyomát nem találtam...

A puig pleximnél sokkal komolyabb szélvédelmet ígér.

Mondjuk, nekem az lenne a cél, hogy tartós 140-nél ne cibálja a fejem a szél...

Meg 120 és 160 között ne oda hozza össze az örvényeket.

Ha mentél vele, mondd már el, a tieden milyen volt...

Nem hív(ta)lak, mert tudom, elfoglalt vagy:-D


Ez az, amiben index is van?
Sziasztok!Tavaly nyáron vettem a gépet, várom már a szezont, jó kis túrázásokhoz.
Szólnék hátha nem vetted észre (velem is volt ilyen)


Küld el nekem is légyszives a BAGSTER infóidat - amit engedelmeddel fel is használnék............
Továbbá kellene az ipse neve, elérhetősége, árak...... mert azt is feltenném, így akinek kell az már hozzá is tudna fordulni........


gsf.bandit@freemail.hu


Jöhet kép, infó, adat, link....bármi
Küld csak!


gsf.bandit@freemail.hu



Bárkinek, bármilyen okos dolga van küldje, mert bővietném az oldalt - és a Gs500 esetből okulva megéri a fáradozást, hiszen ha másnak segíthetek vele az nekem elég fizetség......No meg mindenkinek jó az ha egy helyen fent van minden.



Az Én csőveim kész vannak.....már a fényezőnél vannak szerintem.............
De mivel maradt anyag, majd ráveszem a szomszédot hogy dobjunk össze még egyet, aminek az alja kicsit meg van szabva, mert abban igaza van mindenkinek hogy ez biza kiér....és még ha nem is döntögettek - akkor is zavarna a tudat.......arról nem is beszélve hogy gáz lenne a bukócső miatt bukni:-))))

Szóval ez most megvan - ha borulás van legalább véd valami...... de azért dobok egy kisebbet, szebbet, szűkebbet....

A gond, hogy mig a olajos Banditán van hely, felfogatási pont....stb, addig a vízesen már ezek a helyek MEGSZÜNTEK!
Szóval igencsak agyalni kell hogy mit hova rögzits




No várom a cumókat.....
Látom, nagyon rágyúrtál a bukócső témára...

ne felejtesem el, megkeresem neked az én doksijaimat...

:-)

vagy 8 félét összekukáztam a netről, mielőtt az enyémnek nekiálltam

...

holnap megkeresem...

:-)
Azaz!

;-)

Én még nem teszteltem az enyém...

(Saját fejlesztés ///fejvesztés:-D)

:-(

Neked hogy sikerült?-)

És mekkora sebességnél?

Hosszú oldalt, vagy rövid oldalt dobtál?


Üdv: István
széles utat vezér sajnálom,hogy nem tarthatok veled!kár hogy egy vasárnap nem 48órából áll!nem?
üzenem a 2 cseszneki banditosnak h szép volt a 2 400as
Igen, olyan a hepco is a lég-olajasokra, az egy jó megoldás.
Előre is köszi. Gondolom postai úton.
mail:kazam@citromail.hu
Itt lelevelezhetjük a címet.
bocs most nézem
csá pajti nem irtál
Elküldöm, ha gondolod.
Milyen levelezőt használsz? Mert nálam még semmi. Lehet túl erősre állítotam a spam szűrést, mert nem kapok semmit. Szerintem jobban járok ha smsben elküldöd a trémobil kilenc63-negyven13-as számra.
nu akkor gyári bukókeret, éles teszten:
Szevasztok Banditák! A hozzászoláshoz csak annyit akinek nem elég 100 loerő menjel el egy nyiltnapra
a Panonringre és jókat meccselhet Cagiva Mitókkall meg tökös 15 éves srácokkal,de én már láttam 16 éves nöi segget is magam elött.Elöször nehezen viseltem de hát nem erról szol a történet!/Elnézést lány fenék/Black remélem most már megkaptad az elérhetöségemet!A hétvégén vigyázzatok!Az erö legyen veletek!
Szia Kazam.Sajna ez van,van akinek a 100 LE-s is gyenge....akkor annyira nem lehet csodálkozni,hogy ez gyenge lett nekem,de azért tetszik a gép.
A jobb alsó kép a gyári bukócső. Ilyenem van. Csalóka ez a kép. Szerintem nem tökéletes a védelme.