Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még nincs későn csak vasárnap lesz!

Jó sokan leszünk.
Piet!

Sajnos megint olyan dologról beszélsz ami specifikus.......vagyis 1 helyről....
Mellesleg mivel rád akarták sózni, így gyanitható hogy ott állt a boltba elfekvőbe - tehát eddig csak buktak vele.....


amugy nézd meg ezt:
http://www.spare.suzuki.hu/kat...

18-19 ITT a bukócső...... ergo van drágábban is.....hiszen ez a NAGYKER ár....
ÉS ha már itt vagy nézd meg a 3. cikket a csomagtartót..... 22000.....nevetséges


Szóval nem azt írtam hogy FIXEN ENNYI.... hanem hogy: "Gyári GS bukócső.... valami 30-40.000ft"
Blue nekem a gyári bukocsövet a GS-re 13 e Ft-ban akarták rámsózni, de én inkább egy Givi doboztaró konzoltkértem (a többi rész meg volt a másik motorról). Egyébként az a gyíári ezüstre festett volt azért nem tetszett. Igy vettem a Louisnál 50 eurért egy szép full krom bukocsövet. Szoval nem 3-40 eFT!
És inkább 13 e Ft gyári mint 10e Ft barkácsáru!
Na erről akkor lemaradok........pedig mentem volna...........



Ha tudsz ilyen összeröffenésekről akkor írd be légyszíves
Természetes:-))))

csak hülyülök az "S" betüvel.-)))


Amuy az Én verzióm?
Ténylegesen:
2m zártszelvény (15-ös) - max 400ft
2db 6, 2db 8-as csavar, mivel ugye az eredetik rövidek
4db távtartó....ezt alucsőből vágtam (szemét volt)
Fekete festék (mindig van itthon egy kevés)
Szóval ténylegesen az anyagi része: kb 1000ft

Merevítési pont ugyan annyi, mint mindegyik K7-es tartón..... leszedtem párat a netről és az után mentem részben......de itt van épekben..... Bandithoz ilyeneket lehet kapni
pl: www.mandd.hu



Aki kilyukasztja az idomot - vagy csak megolvasztja hegesztés közbe: AZ EGY LÚÚÚÚZER - ezt nem tudom szebben megfogalmazni!
Ha béna akkor szedje le az idomot
Ha ügyi akkor elég ha szépen betakargatja........
Persze hallotam már olyat is hogy még az akkut se kötötte le a motorról.........oszt volt ám ámmulás mikor nem indult a gépezet a hegesztés után.


A platni!
ez ismét a köcsög boltosok lenyúlása.....
Ha veszel egy nem márkás dobozt, ahoz adják a platnit!
Nekem volt olyan dobozom a GS-hez amihez FÉM volt még a platni is.....Na az nem törik ugyebár.
Szóval csak csavarok kellenek.....


A pénz?
No igen:-)
A napokban volt ugye erről szó........akinek van az kényelmesen bemegy és megvásárolja a cuccokat......akinek nincs az kénytelen okoskodni.
Ezügyben Én a kettő közt vagyok..... vagyis lehetene rá pénzem, de ha egyszer JÓVAL olcsóbban kitudom hozzni - és az eredmény UGYAN AZ - akkor miért költsek rá 5-10-20x-os árat?
Amugy hogy a tartónál maradjunk..... Hát sajna 5 óra alatt nem keresek meg 15.000-ret......NINCS NÁLATOK FELVÉTEL? Dolgoznék ÉJJEL - NAPPAL


Utánozás?
Majomszokás:-)...... Én azért mutogatom hogy miket csinálok - hátha valakinek tudok segíteni vele.
A GS-re szabott konzolt tudod hányan gyátották már le a leírásom alapján? Nem számoltam de 20on felül....és a poén hogy nem csak GS-re......
Kaptam olyan maileket hogy "köszönik" a paraszti józan eszet......most már van elképzelésük hogy mit -hogyan csináljanak.
Szóval azért ebben a témában NAGY fokú lustaság is van.....és Én amondó vagyok hogy a boltok pont ezt használják ki... hiszen Ők is tudják hogy aki megteheti (azt nem nézik hogy specc 4 hónapig gyüjött valaki valamire)....az ugyis bemegy és megveszi.....és iszonyat módon nyúlják le!

Csak egy példa.....
Gyári GS bukócső.... valami 30-40.000ft
Dzsokit ismered? Neki is Gs-e volt a Bandita előtt..... egy ismerőse "OSzi bá"....full ugyan olyat csinál 10-ért......mert annyiba kerül az anyag....
Mennyit nyertél vele? 20-30.000-ret, amiből már igencsak sokszor megittathatod a lovat!




Szóval!
Én nem szólók le senkit, nem irigykedem, nem nagyzolok - csupán ténylegesen azt probálom HANGSÚLYOZNI itt és mindenhol hogy az EMBER gondolkodjon mielőtt ész nélkül költi a pénzt!

Csak ismét egy alapeset........
Tankbőr......
a boltba 40.000 Én megcsináltam (iagz nem bolti, nem olyan designos, de a célnak megfelel!) cakk-pakk 5000-ért!

Ilyen egy gyári...... (NAKED bandit)

És ilyen az enyém

És ha leszedem a bőrt akkor ilyen szép állapotba marad a tankom
Nekem messze van Siófok.A Mátra aljában lakom.Gyöngyös.
Vszabi.
Oké,benne vagyok,köszi.
Üdv.
2002 kilőve. Az enyémen is volt.
Bandit tali?


Most vasárnap, 11-kor Siófok meki parkoló.
Ok. Ha egyszer lesz egy Bandit tali behajtom. Szivesen máskor is. Üdv
Vszabi.jövök neked pár sörrel.
Nagyon köszi a segítséget
Lehet de azért mutatósabb a gyári,azon az egy két ezresen már nem múlik.
Valószínü igazad lesz. Azért majd benézek egy két kereskedésbe hátha árulnak külön ilyet. Mégis csak egyszerübb a pókot ebbe akasztani mint az idomba vagy a vázba és akkor talán nem is dörzsöli az far idomot. Üdv
Egyébként nagyon egyszerűen meg tudod oldani, veszel 2db hosszabb csavart, meg 2 db acélhüvelyt és kész.
Akkor valószínű, hogy valami frissítés után kezdték rájuk szerelni. Az enyém K7, azonmár tuti van, tehát 2001-és 2007 között csempészhették rájuk valamikor
Köszi,hogy észrevetted a kérdésem és válaszoltál.Az én motorom teljesen gyári és én toltam ki a szalonból és mégesincs aksztó fül vagy rész vagy nemtudom a nevé rajt,bár én 2001-ben vettem.Lehet ,hogy akkor még nem adták ezzel? Másra nemtudok gondolni.Azt nemhiszem ,hogy a kereskedő lett volna ennyire kicsinyes,hogy lecserélje.Üdv
Igaz nem engem kérdeztél, de az enyémen is ugyan olyan az a csavar. És igen gyári megoldás. Ha te nem újonnan vetted, lehet ,hogy valaki már leszedte róla.
Még egy csomagküldő címe,ahol megtaláltam : www.adamoto.hu--kiegészítők almenüben van. Az ára 8700Ft. Esetleg nézdmeg ott is. Nekik van is raktáron. Üdv : Szabi
Sziasztok,

Nem az "s" betű a lényeg......
A te verziód is benne van 3-4000 ft- ba + festés, és a saját munkádat még nem is számoltad, ráadásul nincs annyi merevítő rögzítési pont rajta. DE a tidehez meg kell venni a dobozrögzítő platnit, ha rendeltetésszerűen akarod használni. Ez doboztól függően átlag 10e-ft. Így már pont a felébe kerül mint ez.... (És akkor még nincs rajta az "s" betű)

Persze van aki szeret barkácsolni, szívességet kérni a szomszédtól, ismerősöktől, anyag után futkosni, (esetleg kilyukasztani az idomot hegesztés közben, mint már erre is volt példa) és az sem olcsó mulatság. Én a barkácsolásra fordított idő alatt a saját munkámmal inkább megkeresem azt a plussz 15e ft-ot.
De ettől még tudom értékelni, ha valaki ügyesen saját maga nekiáll és megmutatja mit tud. Szóval örülök, hogy te is és mechanic is elkészítette a sajátját , ilyen is kell, mint már mondtam nem vagyunk egyformák, nem utánozhatjuk egymást.
Hali Norbu ! Nem erre gondoltam.
Megnéztem neked és lehet kapni a cím www.bazismotor.hu utána --müszerek ,tartozékok almenü,utána olaj hőmérők-- az ára 8840 Ft
A másik hely az Osztrák ill.Német Louis, a cím www.Louis.de. keresed ollaj hőmérőként vagy a motorod típusaként . Az ottani ára 29,95 Eu. De szinte minden hónap elején le akciózzák. Én 9,95 Eu.ért vettem. Remélem megtalálod,ha mégsem majd írj és segítek. Üdv : Szabi
Hali,vszabi,nem találtam itt:
http://www.louis-moto.com/
vagy nem erre gondoltál?Az olajhőfokmérő ügyében.
Ez tök korrekt.
Vazz.....ez a RABLÁS...........



Itt van eme kis házi "tákolmány"...... veszek rá egy lapot.....szépen kivágom belőle az "S" betüt és kész...........
Az egészben van 2m vas....(kb 350ft) meg 4-5 óra sufnituning.....Ja meg 2-2 csavar
Szia!

Köszi, hogy válaszoltál!
Nekem K5 650/S-em van, ha megnézed ugyanez a doboztartó közel 40 ezer. Nem értem mi a különbség. Mindenesetre egy jóbarátommal mi csináltunk egy ugyanilyet, tizedárból kijött. Régebbről maradt még két oldalsó túratáskám, így azt is tudom használni.

Üdv: Robi