Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Riga,Verhovina,
Simson.Delta Riga
MZ250
Mz250Ts
Jawa350 sport
Honda VFR400R az igazi love
Gs 500
Cbr 900rr
Gsxr600,750

gsf1250-s
hmm, nekem alig jár a mutató 4500 fölött, és én nagyon szeretem
ez szar dolog mondjuk...Milyen gépeid voltak előtte?
Szia Zöldi
Szia Norbu

Mostmár a teljesitményel nincs is annyi gondom mert 2.-ban emelgeti az orrát
Hozzáteszem zért bántani kell hogy ugy mennyen ahogy szeretném és ez nagyon nem jó érzés
Arra gondolok hogy 4500alá nem szabad engedni a fordulatot

De nem is ez a legnagyobb gondom hanem az hogy mikor ránézek akkor nem érzem a szeretetet hanem szinte gyülölettel nézek rá.Volt nekek is biztos ilyen érzésetek.
A másik mindig mikor tudnám szeretni akkor jön az hogy az oldal idom 120000ft és pont ez van bennem "a faszom kölcson rá ennyi pénzt"
Na mindegy
Azt kivánom nekek soha ne legyen ilyen érzésetek.

Azért hétvégén lehet hogy leugrok SIOFOKRA
Kazam,kössz,nem tudtam erről a helyről.
Csá Blue!

Szeretnék venni olyan láthatatlan fényvisszaverő matricákat, ami a vasadon van, de az oldaladon nem találom a beszerzési forrást. Plíííz
Korrigálok mert innen van
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Service Manual ügyben ismeritek ezt a lehetőséget?
http://www.kepesmotor.hu/motor...

Tőle van az enyém (1250SA).
Szia!

Már ismerem a saját fejlesztésű alkatrészeidet, párat láttam már élőben is mint tudod. Sőt, folyamatosan nyomonkövetem a gs fórumot is. Bár inkább csak csendes olvasó vagyok. Ezért mondtam, hogy becsülöm azt, ha valaki maga készít használható kiegészítőket. Én viszont úgy döntöttem, ha már 2,1m-ért megvettem a gépet hát nem sajnálom azt a 30e ft-ot. Persze nem mondom ,hogy olcsó, de ez tetszett. Meggyőzni sem szeretnék senkit, mint már írtam mindenki döntse el maga. Van aki ennyit költ 1-2 hónap alatt cigire.
Az idomkiolvasztós egyébként közös ismerősünk .
hali mindeki! úgy látszik a hétvégére az időjárás kegyes lessz hozzánk?!tehát aki teheti , nyeregbe ! márciúsban kiálítás pesten,ott is látni meg kapni sok érdekességet.sziasztok!
Szia Robi!

Hadd kérdezzem meg, milyen doboz ez(Liter, típus, ár)? Hogy válik be?

kösz
Végül is mi a baj vele? Még mindig gyengének érzed?
Szeretettel várjuk regisztrációdat a Bandit.hu
Keresd a Biker-world nevű arcot privátban.
Jók lettek a blokközepek?
Hali,Pep.Mi nem tetszik az 1250-esen?
Szia Vszabika! Most keveredtem elő, alig győzök olvasni!
Az én gépem is 2002-es gyártású és 2003-as forgalomba helyezésű és gyárilag van rajta a csomagrögzítő biz-baz. Tényleg jól rá lehet tekerni a pókot, igaz túl sokat még nem használtam csak 1x 2x.

Blue!
Szeretnék pólókat rendelni. Írjak privátban?
Esetleg K6 -os 650-eshez is tudtok valahol szervíz manualt?A keresőbe beírtam,de nem találok sehol...
Hohóóó
Köszi
250-ről ösz-vissz enyit találtam.
http://www.synapse.ne.jp/s-har...
szervízekbe nem probálkoztál?
elméletileg ugye kellene hogy legyen mindenféle kézikönyv

Szerintem ha jó helyre mész akkor szívesen segítenek, vagy lefénymásolják neked..........
hát kössz
dehát mégijet
jaj
KICSI AZ ESÉLY hogy találsz....


Én összeszedtem az összes leírást amit találtam a neten.....de 250-eshez szinte NULLA az adathalmazom
400-ashoz van
250 es bandita service manual kéne de mán
Uj oldaladról mutatkozol be? megprobálod a legdrgább helyet kikeresni
Eddig ugy ismertelek aki megkeresi hol a legolcsobb ez is az is. De ugy látszi ma rossz napod van.
Bingó:-))))

De az oldal tartalma, hangsúlya valahogy baromira messzire áll tőlem...........Regiztem, mert ugye sok tartalmat CSAK TAG látthat.......de sajnos semmi olyanra nem akadtam ami komolyabban érdekelt volna.


Itt viszont?
Láttom hogy hogyan segítik egymást a bikerek.......és ez tetszik.....ennek van értelme.....
Amugy mint látszik...Én relatíve csak "vendég" vagyok itten.....az Én igaz családom a GS500 topic:-) no meg a saját pereputtyom...... AKMT FOREVER
Követem Rider tanácsát:-))))


Dolgozom.........
Sajnos 3 műszakban nincs olyan hogy hétvége, ünnep............
Szombaton viszont reggel jövök haza - és a nappalom szabad (vasárnap 4-kor megyek csak vissza gályázni).....szóval Ha nem vagyok fáradt akkor Én szombaton élvezkedem ki magam
Aki kilép a bandit.hu-ról, az lemarad...