Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Mikuni. Még egy kérdéssel zaklatnálak ha nem gond. A köv.érdekelne. A Te motorodon látom hogy a hátsó rész (kapaszkodó) csavarjai hosszított kiképzésüek a csomag ,és pók rögzítést ezek egyszerüsítik.. Ezek már gyárilag voltak rajt vagy utolag vetted. Az enyém 2001-es és azon nem voltak ilyenek.( Tudom,hogy hülyén fogalmaztam de nem tudom körül írni normálisan,gondolom érted miről nyökögök )
Ez gondolo megkönnyíti a csomag rögzítést. Üdv : Szabi
Vszabikának meg köszi a jó tanácsot, ez nekem eszembe sem jutott. Igaz azért, mert nem így forog az agyam lehet .
Ja! Ez csak búra.
10 ezerbe kerül izzókkal együtt, csak hozná már a postás.
Ha minden igaz ilyen lesz:
Hali. Az olajhőfok mutató ( mérő ) szerintem is nagyon jó de főleg hasznos dolog. Nekem már sporolt meg egy-két olajcserét. Olasz országban városi araszolgatás közben nyáron rá pillantottam és láttam,hogy már kb.125 fok körül van. Gyors parkoló keresés és kényszer cigi szünet,de legalább nem fort meg az olajam.
A Louisban is lehet kapni, pár Eu. az ára. Simán megéri.
Egy jótanács. Az eredeti olaj betöltö csavarját hagyjátok a motorban ( ülés alatt ),mert nekem egyszer Tatán valami alattomos sunyi köcsög barom kilopta. Az volt a szerencsém,hogy még mielött beindítottam észrevettem,és mivel ilyen" gondos" gazdija vagyok a Banditámnak,nálam volt az eredeti.. Üdv: Szabi
Mikuninak. Köszi a fotókat ez így bőven elég. Jól mutat a mocin. Üdv: Szabi
Szia.
Hát nekem ez nagyon rosz döntésem volt. Nem akarom bántani enyi ember elött de SOHA töbet nem veszek.
Az ember mindig tanul " van úgy hogy más hibáiból van ugy hogy a salyátaibol" nekem az utobbi
Sajnos ez a döntésem jó esetben 300.000ft be fog kerülni.
A másik hogy soha uj motort nem veszek ezt a pénzt költöm másra.

Széles utat
Csak a búrát cseréled, vagy az egész lámpát? Ha fent lesz tegyél föl képet róla.Az ára ? Örülök hogy tetszik a műszer.
Höld, nekemis 400as banditám van, és gumma vásárlás előtt vok, mert az előzőt elnyirtam. Neked milyen méretbe van elől / hátul a gumma!? Gyári vagy eltérő!?
Az én órámat konkrétan Führetől vásároltam, mert neki gondolom a vizeshez nem kellett.
Amúgy Moto Detail tíusú, a beöntő helyére lehet betekerni. Szerintem jól is mutat a gépen.
Lehet, hogy lehetett volna valami spécibbet is csinálni, de nem volt kedvem fúrni-fargni.
Így néz ki:
Szia.Mikuni,az olajhőfok mérőt hol vetted és hova kell bekötni?Enyém is lég olajos nem ártana 1 hőfokmérő pont ezen gondolkoztam.
Szia Führer!

Szép a hátsólámpád, jól néz ki a gép vele! Én is most variálom az enyémet, talán már postázás alatt áll egy füstös-fehér színű lámpabúra! A régiBandit ledes lámpa nem olyan szép, mert furin van megoldva benne a piros színű fényvisszaverő, így inkább ez tetszett.
Jól működik az olajhőfok-mérő óra, igaz még csak 1x teszteltem.
Mik a tapasztalataid az 1250-ről 3200Km távlatából?
Vszabikának!
Most nem volt kedven fényképezkedni, remélem nem haragszol meg érte. Így két régebbi képet kerestem és próbálok Neked feltenni, remélem sikerül és láthatod a lényeget!
Csak jelzem, nem kell lezáratni a régi hitelt horribilis összegekért és a vevőnek új hitelt felvenni.

Én tavaly adtam el az előző motoromat és csak egy kérelmet kellett írni a banknak, hogy a jelenlegi hitelt illetve szerződést szeretné átvenni a vevő. 2 nap alatt jóváhagyták, kijelölték a lakhelyhez legközelebbi fiókot és 1,5 óra alatt átírták a hitelt a vevő nevére. Természetesen valamennyi eljárási díj, a kötelező helyszíni befizetése az kell.
Hy.
31.000-33.000ft között van a havi törlrsztő.
Az utolsó értesitön 10576 chf a tartozás.
Azért irtam hogy csak hitel átválalással mert mikor én vettem akkor csak 151ft a 1 0chf most 164,5ft
A lezárás is 120.000ft.
Én 20% tol hoztam el
Hi!
Írnál nekem részleteket a hitelről!
Havi törlesztő? Még hátralévő összeg? Futamidő?....stb?
Szia Mikuni! Köszi,hogy le írtad a véleményed,így már biztosan ezt a típus veszem. Az is jó ,hogy ugyan olyan motoron tesztelted mint az enyém. A tartosság nekem is szempont , nem szívesen szórom a pénzt gumikra,inkább el motorozom. Szerintem is a legszebb mintáju sport tura gumi.
Ha egyszer lenne kedved,időd egy fotot feldobhatnál a hátsó kerékről,hogy lássam hogynéz ki. Ha lesz hozzá kedved.. Köszi mégegyszer. Üdv : Szabi
�n csak azt tudom leírni hogy én miért vettem ABS-es motort. Az évi 5-10 ezer km nagyrésze utassal nem nevel bel�lem profi motorost. Tehát a fékezés határát sem fogom úgy érezni. Az ABS-nek vannak el�nyei és hátrányai. Pl homokos talajon hosszabb a fékút. Ha már egyszer segít akkor bejött az ára. Egyébként az ki lehet kötni szerintem. Ha ezt egy kapcsolóval teszed ugyan még kényelmes is. Stopizni se lehet az ABS-el én nem is akarok.

Egyébként szerintem nagyon gyakorlott motorosnak kell lennie annak aki az ABS szabályzás és a tényleges határ között tudja tartani a féker�t. A kérdés Te ilyen vagy-e vagy ilyen leszel-e?
Vszabikának a Continental Road Attackról.
Tavaly márciusban a motorkiállításon vettem egy garnitúrát 52 ezerért és azóta használom.
5500 km-t tettem meg vele eddig. Az első gumin szinte nem is látszik, a hátsóból meg még nem túl régen kopott ki a kereszten futó felirat. Igaz vigyázok is rá mert mégis csak új. Ennek ellenére, vagy emiatt kb. 1500 km-nél kaptam a hátsóba egy 65-ös szeget. Szépen be lett gombázva és azóta is ez van fenn.
Mi főleg két személlyel használjuk a Mamival. Szeretek a Mátrába kanyarogni (alföldi gyerek lévén)
és nagyon biztonságosnak érzem. Biztos van jobban tapadó gumi is, de én inkább a tartóssága miatt választottam és azért mert nagyon szép. Eddig nem bántam meg.
Amikor megvettem még nem is hallottam róla, csak jó árnak tünt (akkor a Michelin Macadam 65 ezer lett volna, és ráadásul később visszahívták az első gumikat belőlük) csak később olvasgattam egy kicsit utána. Bátran tudom ajánlani! Remélem segítettem!
Az ABS-ben még egy a gáz állítólag: Mész a szokott utadon, nyomsz egy szokott féktávot, viszont ha huplis, vagy gödrös az út, a kerék pillanatokra blokkol. Te ezt nem vennéd észre, de az okos kis abs észreveszi, kiold. Ennek következtében méterekkel nő a fékutad.
Na voltam ma megnénzi a Banditot de már nincs ott, nem tudom mikor vihették el, de max 1-2 hete. Remélem nem lopták el hanem csak a hatóság szálítatta el. Ha valakinek hiányzik esetleg ott érdeklődhetne.
Egy dologról az ABS kapcsán nem esett szó még talán. Az oldalírányú megcsúszást nem tudja korigálni, csak a forgás síkjába eső (azzal párhuzamos) komponenseket képes lekezelni!
De gondolom ezel senkinek men mondtam újat?!
Szia!

Persze, 30908ft egészen pontosan.
Itt tudod megnézni : http://www.spare.suzuki.hu/kat...