Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyot akart alkotni

és nagyon hülye volt hozzá:-D

Aztán ki tudja?

70-nél lehet, hogy nem is zavaró:-D

Hangja se...

Meg a menetszél se...


Hihetelen, hogy megveszi a drága motort és sajnál 100$ -t egy rendes túraplexire. Ráadásul az eredetit összefurkálja.
Hogy fütyülhet a szél a kiegészítőplexi fekete keretén:-D
Hátjó... Bár szerintem egy fejidomtól naked marad! De ha nem annak mondják akkor én azt is elhiszem!
Merre lehetne téged megtalálni, mert az adatlapod üres még.

Mindenképpen megnéznénk a dobozokat, mert a fotók láttán sóginak tettszene.
A banditoknál a kereklámpás verziót nevezik naked(csupasz) motornak. Erre a verzióra nem is lehet az oldalidomot feltenni. Az S-es eleve félidomos és ehhez való az oldalsó burkolat. Az tény, hogy nem olcsó,de nem is teljesen haszontalan. A térdről ,lábról eltereli a menetszél és eső egy részét.
Ráadásul aki ezt megveszi annak így tetszik, szerintem így teljesértékű túragép.
Persze nagyon is jó, hogy nem mindenkinek egyezik a véleménye az enyémmel, válasszák csak sokan a csupasz verziót. Jobb mintha mindenkinek ilyen lenne, és csak a rendszám alapján lehetne megkülönböztetni egymástól a parkolóban mint a swift márkatársakat.
Szevasztok Banditák!Szerintem is a Bandit azért szép mert látszik a blokkja.Nekem vizes van de a régebbi olaj-levegős blokk jobban tetszik csak talán a vizes korszerübb.A 2 db Krauser dobozért 18000
ft.-ot kérek vagy kérnék.Tartó nincs hozzá de szerintem elég könnyü beszerezni vagy egy kis ügyességgel
keretet le lehet hajtani .Megpakolva 140km/h fölött csak előzésnél használtam ez fölött tartósan nem mennék vele
de amikor turáztam nem is erről szólt a történet no meg a 450-es Hondámnak sem nagyon tetszett 2 személlyel.A 750-es Banditomról maradt120/70 Michelin Pilot Sport és 170/60 Michelin Macadam gumi cirka 60%-os állapotban garantáltan nem javitott 5ezer/db odaadnám mert már nem tudom hova tenni.Melegitsétek a verdákat mert a hétvégén jó idő lessz!Üdv!
Hát igen... az oldalidom szerintem is felesleges teljesen. Pont az a motor szépsége hogy kilátszik a lényeg... ettől Naked. és miylenmá hogy idomosNaked. Olyan mintha fürdőruhás nudista strandot akarnál nyitni :) De ne értsétek félre, meg ne vegye sértőnek akinek van rajta, de szerintem felesleges annyi pénzt kiadni érte! Doboz meg rengeteg féle van! Apáék mikor csinálnak GSX 1400 as találkozókat akkoris csak nézek hogy mindenkinek más márka van rajta hátul...
Nyema....Én is olvastam. Csak az angol nyúlvadászoknak gyártják:-)

Én amondó vagyok hogy felesleges......

A hirek szerint az extra valami fél milla lenne - amiből csak 300.000-ret építenek az árba.
Igen ám! De ez ugye kint van!
Amint hazaérne szerintem kb 100.000-rel lenne csak olcsóbb, mintha külön-külön megvenné az ember.


PL: Dobozok....
A napokban volt ugye téma....hogy lehet venni sokkal durvábbat és sokkal olcsóbbat is..........
Ahogy nézem azok az oldaldobozok azért nem egy nagy duranás...35L .....ennyi pénzért azért már beszerezhető nagyobb is

Oldalidom..... Én úgy vagyok vele hogy ha full idomos gépet akarok venni, akkor azt veszek.......
Rider gépe és ez az előbbi sárga ISZONYAT szép, de Én biza nem vennék oldalidomot

GPS.....a legnagyobb nagy átverés...........
Árulják a motoros GSP-eket....mert hogy kesztyűvel is kezelhető.....de kérdem Én....motorozás közben nem az utat kellene figyelni? Szóval mig egy Garmin (pl Zumo: 110.000ft) igen húzós, addig az Én 34.000ft-os AirisT920-am is elvezet ahova akarom.....



Szóval nem mindig jó - SZERINTEM mikor kompakt kidobnak valamit.....
Persze akinek van rá pénze, annak nem kell szórakoznia, barkácsolnia....Én viszont nem cserélném el vele az életem:-))) IMÁDOK buherálni:-))))))
Szürke doboz van egy pár......


Kappa, Krauser, Nonfango.....csak épp nem emberbarát árakon


pl: SHAD
Faszikámnak hiányzik a kamionja:-)))))
Gyönyörűűűűűséges!
Aki többnek szeretne látszani:
Barkácsoló ízlésficamos amerikaiak :
Sztm. sehol nem találsz,már én is sokat kerestem.
Nem olcsók. Mennyire jók (milyen sebességnél vannak biztosan, zárak milyen jók, rögzítésük mennyire biztos) ? Van valakinek háttámlás változata ?
Segitség kolegák !
250 bandit service manual kéne !
honnéttt szedjek?
A konzol 31e ft, a doboz 35e, plussz meg kell venni a motor színére fújt betétet 11e ft- ért.
Háttámlát nem tudtak hozzá adni, de mivel ez a gyári cucc valójában kappa monokey k49, ezért a neten lehet hozzá találni 8500-ért háttámlát is. A betéttel összeszerelve márkajelzés nem látható rajta, csak suzuki logó.
Motoros boltokban a kappa k49 megkapható 50-60e ft között, valamint kiköpött így néz ki a givi v46 62e-ért.
Tehát a "gyári" olcsóbb.
Szeva nekem Nonfango 47 lityis dobozom van ami . 2 teljes sisakot elnyel kb 50 r , SHAD a doboztatom asszem 28 volt támla 7-15 r kb . A gyárit meg a márkahonlapon látod ugyis.
itt csemegézhetsz....
Gyári kiegészítők
Sziasztok!
Tud valaki 1200 S bandithoz túradobozt eladót (szürke)?
Szeva !

Mennyit kóstált a gyári konzol, meg a doboz (hány literes, és mit takar - gondolok itt arra, hogy utas háttámla, beépített féklámpa, stb.) ?
Hello!

Nekem kezd hasonlítani a gépem a GT-re. 1250S gyári oldalidommal, gyári plexivel. Megvettem hozzá a gyári csomagtartót, de csak a hátsó dobozhoz, valamint a hozzá való gyári dobozt. Gps már megvolt előtte is, kormányra szerelhető tartóval.
Az oldalsó dobozokhoz egyenlőre nem volt kedvem
Akkor nincs más hátra, mint bemenni a márkakereskedésekbe és előadni, mit szeretnél.
Bandit 1250 SA 2 248000+oldalidom 112000. A GT-n hozzájönnek a dobozok+gps. Ha ezeket külön megveszed a gatyád is rámegy, mert M.országon külön kell mindent megvenned kiegészítőként.