Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem összehasonlítási alapom nincs hiszen ez az első és mindjárt vizes Bandim. Nagyon ritkán nyúzom meg (pláne hogy szeptemberi és 3,5 ezer van benne) illetve eddig csak 1x, miután elértem a 3 ezret, de nagyon meg vagyok vele elégedve. A legutóbbi kétszemélyes túrán, 5,2 literes fogyi volt. kereken 100-at megy 4 ezres fordulatnál, és általában a városin kívül olyan 80 és 130 között közlekedem vele.
yaya 1200 S K6 vagyis 2006 07 20 ai . A nevemre kattintva megis nézheted . Épp nézem a vizes Bandit előbb " bevérzik " pirosodik a fordulatszámmérője mint a levegősnek ( nagynál ) . Hát igen a nagy köbcenti az nem fordulatból táplálkozik hanem nyomatékbol. Probáltam egy 650 levegőst ( az enyém 5 gagos ) 1-2 be ment végre cirka annyit mint az enyém 1 be , 3 anyyit , mint másodikba a nagy aztán 3. be az enyém kifutja a 230-240 et az meg sztem soha hiába a 6 gang ( nem fikázom csak hasonlitom ) hát ennyit a fordulatról
Szerintem megfelelő lehet. Mi lenne az ára? Ja tényleg. Lehet rosszul értelmezem de felfogató keret is lenne hozzá?
ilyen tartó kell rá:
http://cgi.ebay.de/z1300-koffe...
Szép cucc! Mennyi az ára?
Szevasztok Banditák!Nagy nehezen előbányásztam a dobozokat.Elnézést kérek,hogy nem vettem a fáradságot,hogy lemossam de bitang hideg van.Feltenni a keretre nagyon egyszerű!A bal oldali doboz elején,alján van a horzsolás alig látni de szerintem "rücsivel" el lehet tüntetni.Ez is ugy történt,hogy az álló Hondámat felboritotta egy ökör.Ha valakit érdekel küldök több képet is de szerintem ami kell az látszik.Az erő legyen veletek!
Szia JAni!

Himbás. Könnyen állítható otthon is, csak sok idő
Szevasztok Banditák!Olvasom a hozzászolásokat és a dolgok jelenlegi állása szerint én fizetek Blu-nak,
hogy felszerelem a 2 dobozt.No ez csak vicc hanem azért irok nézem a jövőheti meterologiai előrejelzést
jövő péntek 22.-e Budaoest derült idő +14 C.Ugyhogy mindenki kezdje porolni a verdákat.Az erő legyen
veletek!
Sziasztok banditák. Lenne hozzátok egy kérdésem... Tudja valaki, hogy a 2005-ös nagy-banditának milyen szelepvezérlése van? Emelőtőkés vagy himbás? Nagyon hálás lennék ha valaki megírná. Előre is köszönöm a segítségeteket. SZÉLES UTAT MINDENKINEK.
Azért ez felháborító, nem tudnak egyforma motorokat csinányi?


Vagy lehet direkt mindenkiét egyedire formálják.
? 1. kiszívta a nap
2. a tiédet kétszer festették
3. nemtom
Nálunk annyi a különbség, hogy ha Asszonyka is fent ül, akkor olyan, mintha a motor jobban "feküdne" az úton. Magyarázatot nem tudok, mondta már más is. Mondjuk Ő nagyon jó utas, csak a lábtartó karcintásnál szokott cifrákat mondani, meg ha eltévedek(mindig )
1250s :
Na és ez miért lehet?

Nem hinném hogy tévedés.............
Bár sajnos hallotam már olyat (ha jól emlékszem Darász mesélte) hogy bementek efy Fazert nézni....SZALONBA.....azt kiderült hogy törve volt a moc.......persze erről mélyen hallgattak, csak épp a haverja kiszúrta az "új" hegesztés nyomait, bármennyire is akarták eltüntetni
Az Ővé K6


Ellenben neked meg milyen a mutatód? Nem vörös?
ill. 1200. (Rá van írva a bandit feliat alá.)
Ha jól megnézed a képet, akkor láthatod, hogy az egy 1250-es műszerfala.
Semmi gond, csak átugrottak vele a szomszéd faluba:-)))))
Akkor még ne is nagyon erőltesd. Én is csak 3 ezer km után 1x próbáltam ki 4.-ben
Az tiszta sor, de azt írta (vagy félreértettem), hogy nemrégen vette át.
Nekem is 12e-nél van a piros,de még a közelében sem járt,-430km van a mociban.
A lég/olajos nagybandik 11 ezerig forgathatóak.
Hát a tied meg milyen Bandit? A fordulatszámmérő különbözik az egyes típusokon?

nekem 12,5-től piros és addig pörög is.
Én is nullával vettem át. Sőt be volt csomagolva fóliába, az űlés a kipuff meg minden, éppen csak a kerekeket tették bele, meg áthuzták a csavarokat, meg ilyenek.
Akkor ez már nem is ujj motor ? Vagy lassan motocserés gépet vettem a szalonbol ? De ez még elmegy ugye ?