Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A motorozást biztosan Te szerettetted meg vele,úgy hogy viseld a következményeit.Az,hogy rendes ember vagy pedig egyértelmü. Én is annak vallom magam,csak néha bünbe esek,sajna nem elég sürün.
Na jó, nem tagadom, volt már rá példa hogy nélküle mentem, legutóbb elmult szombaton tangerin-nel. Ilyen utakat akkor tudok beiktatni ha melózik vagy végképp nem tud elszabadulni. Aki imád motorozni azt nehéz lerázni. Meg hát nem utolsó sorban, én becsületes, komoly, férj és családapa vagyok.
Pesze az tényleg nem mindeggy ,hogy össze szokott páros vagytok -e az utasoddal vagy sem.
Én csak a csavargásra gondoltam. Főleg a találkozókra . Haverokkal elmenni ,sörözni,és hát ugye azt tudjuk ,hogy a hölgyek szeretik a motorosokat,föleg ha még visszük öket egy kört is.
Nekem ebből már sok sok kellemes élményem származik,.
Ugye lejebb azt írtam 90%-ban ketten. No de a maradék 10%

Én nagyon szeretek a nejemmel mocizni, mert utasként jó is vele menni. Szerintem ő azon kevesek közé tartozik aki tudja mi a dolga, nem ellenkezik, sem döntögetésnél sem semmikor. Olyan vele mocizni mintha a motor része lenne. Szinte észre sem veszem hogy mögöttem ül.
sajna erre már nem csak pénzem nincs - de a lefontosabb se: KIVEHETŐ SZABADSÁG
Félreértettél.....


ÉPP ezt mondom Én is.....
Nem megyek el csak azért hogy motorozzak......ha 300km a táv akkor is tervezek, mert valamit szeretek megnézni azon a 300km-en nem csak a vonal-sima-vona-sima-vonal érdekel:-))))
Jó is lenne már végre külföd felé gurulni +25 fokban,vagy bármerre az országban.
Most ,hogy olvasom a hozzá szólásaitokat nagyon mennékmár.
Bár én nem igazán szoktam cipelni a kedvesem ,csak ritkán.Jobban szeretek egyedül motorozni és nem arra figyelni ,hogy szegény utasomnak is kényelmes legyen az út.
Ha akarom csak poroszkálok és bámulom a tájat de ha elkap az égszíj oda csavarhatok neki és ami a csövön kifér .UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU de várom már!
"Nálam a külföld az 3000 km. Legutóbb tavaly Görög túra 2 hét 4 ezer km. Az idén Spanyolország a cél."


Természetesen azt akartam írni, hogy 3000 km-nél kezdődik, és megy felfelé ami belefér a 2 hétbe.
Biztos mindenkinek egyéni gondolkodása van és abbol indul ki.

Természetesen az 500 km az belföldre értendő, viszont nem csak a te általad írt "csak menjünk hogy ne legyünk otthon" indokkal. Igenis én még a belföldi túráimat is megtervezem. Látványosságok, egy kis fürdés, állatkert várrom vagy ami éppen eszembe jut.

Nálam a külföld az 3000 km. Legutóbb tavaly Görög túra 2 hét 4 ezer km. Az idén Spanyolország a cél.

Az is természetes hogy itthon elég egy hátsó doboz. De a külfödiekre is elég volt eddig a hátsó plusz 2 oldalsó, esetleg maxx egy háti a asszonypajtáson. Mi mindig 2 személlyel megyünk. Ki is lennék már herélve ha otthon hagynám a csajszit.
Honda VF 750 1983?

:-D

Az oldalsók 30 illetve 42 literesek, a felső 36 vagy X. Két méret van mindkettőből.
Ja, ezt írtam reggel. 100 euró környékén szokott elmenni az ebayen két 40L-es oldalsó+felső+tartó. Szinte minden motorra igényesen feltehető, a doboz kifogástalan, de a tartója egy hányás...engem csak ez tart vissza, szeretem a szépet:)
NEM!

ezt a dobozt............
szettbe volt 2 oldalsó és a felső doboz talán 24-ért.............

Akkor kerestem rá hogy ez mekkora...........

a neve:
Krauser topcase K2

ha minden igaz erről a dobozról van szó
Akkor Te is mailez.............





A lényeg!
1., email: gsf.bandit@freemail.hu


ebben írd le hogy milyen méret kell
Legyen e elől név (nicknév)

2., a rendelés csak akkor aktív ha megérkezik a pénz, mivel egyben kell továbbküldenem

a nevet, számlaszámot megtalálhatjátok itt:
http://forum.sg.hu/listazas.ph...

És itt a #694-es beirás



Értelemszerűen aki március 1-ig nem utalja a pénzt annak nem rendeljük meg a pólót



jelenleg 12db póló van.......tehát még 1600ft/db
ha 25dbot rendelünk akkor már csak 1250ft/db egy póló!
OK.... ide írj majd küld mailt............

A határidő március 1.......addig kell leadnia rendelést, mert Pólómester személyesen hozza el nekünk az évadnyitóra ami Baján lesz.....szóval neki is kell idő legyártani
Huangiia? Orion? A vaterán árulnka 48literest 25-ért újan, sztem kínai.
No nekem a csomagolás a motorom......(bolti áron számolva!)


0,55%


5% vs 0,55%


2 tatyó = 30 euró
1 szál vas = 800ft
1000-res szervízbe pedig így kell vinni:-)))
4-5km? El se hozzom:-))))
Max ennyi lehet benne
Hali!

Ja ja...multkorjában láttam ilyet a vaterán..........
Formailag tetszik, csak a mérete nem.............mert az biza kicsike............

Én a minennapos rohangáláshoz most szándékozom venni GAGYI, de zsír új 36L-est 5000-ért...........
ok, de 500km az ugye nem 2-3 napos túra...arra tényleg elég egy tanktatyó


Amugy engem is mindig csábítanak a haverok, de ilyen "csak úgy menjünk, hogy ne legyünk otthon" túra nekem nem fekszik épp azért mert sporolás van......ha megyek az legyen emlék, élvezet........


Nézd meg a terveimet és megérted:
http://akmtmedia.extra.hu/tura...
Sziasztok .

Eladó lenne a motorom 1250-s 2007,06,21.-ei 3200km van benne
oda adnám 200.000ft+hitel.
Még 78 honap van hátra 31-33 ezer a törlesztöje
Hali . Engem is érdekel a póló.
Valszín kelleni fog pár, most emileztem körbe a cimborákat;-)

Szólok, ha van válasz.
Jol van látom vágog ,hogy nem basztatni akarlak csak a véleményem írtam.
Abban teljesen igazatok van,hogy új motornak párja nincs.A legjobb dolog kitolni a kereskedésből és a km órára pillantva azt látni,hogy 4 vagy 5 km-ert mutat.
Nekem ez már elég régen volt de emlékszemrá.Borsózott a hátam.
Sajna én ezt most nem tudom megtenni,illetve nem akarom.
Ahogy írtad 96 X 27000 Ft a hátralevő részleted. Az szinte fillérre 2.600.000 Ft. Nem olcsó egy 650-es Banditért.
Na én ezt akarom elkerülni és ezért nem veszek részletre motort,vagy legalábbis ekkora részletre nem.
A dobozokkal tényleg széles a motor és nagyon figyelni kell.
A TURÁKNÁL is előfordul autópályás szakasz és ott biz menni kell a forgalommal,én ott gondoltam a veszélyre.. Azért azt pedig egyértelmű,hogy egy kemény dobozban jobban tudsz pakolni mint egy tartástalan oldalfalu dobozba.
Megint felkell hoznom az árakat.
Egy gyári oldal doboz szett nem olcsó. A Te általad készítettnél sokkal drágább.
Bár biztosan annak is van ára.
Gyors számolás után azt mondom ,hogy egy jobb minőségü doboz szett tartóval zárakkal együtt motorod árának az 5 % a azaz 5%. Ennyit kellett volna mág rá áldozni és megvenni.

Na részemről ennyit a témárol. Sem meggyőzni nem akarlak(mjad ha egyszer veszel egyet úgy is rájössz) sem baszogatni. Motorosok vagyunk,még márka társak is . Majd egyszer ha összefutun valahol egy sör mellett megbeszéljük. Én fizetek.Üdv: Szabi