Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én 90%-ban túrázom, és ha elindulok nem adom alább 500 km-nél. És most már a sógorom is beleszerelmesedett, neki kellene a 2 oldaldoboz.
Ez lemaradt...


Szóval akinek kell


1., email: gsf.bandit@freemail.hu
2., méretmegjelőlés (S, M, L, XL-----stb)
3., mailben írom majd a továbbiakat
Érdeklődés szinten megkérdezlek titeket is......


Kinek kell Banditos Póló 1600-ért?

Mivel semmi egyébb csapatszintű jelzés nincs rajta, így szabadon hordható bárhol......
A minimális rendelési tétel már összejött - szóval ezután már a cél hogy olcsóbb legyen.
25db-tól már nem 1600ft/póló hanem csak 1250ft.............


Akinek kell az szóljon.......
A póló fekete...... ez az embléma van hátul.... a póló Fruit of the loom.....
Mínőségileg kifogástalan.
Ha kell akkor elől kilehet íratni a kivánt nevet is
AKMT és Gs500 Fanklub pólókat is itt csináltatjuk
Szevasztok Banditák!A muterom garázsában vannak a dobozok "lezsirova" valahogy előbányászom és
lefényképezem.Szerintem aki sokat turázik annak tökéletes vannak benne hevederek amivel bent is lehet
rögziteni a csomagot.Nem azt mondom,hogy úgy néz ki mint a legújabb Kappa de ha nem használod egy
kulcsforditással leveheted.Blu neked biztos jó lenne mert még egy nyugágy is belefér!Az ár nem tudom
megegyezünk ha kell 20 ezer alatt.Tartót biztos lehet hozzá szerezni de szerintem egy kis ügyességgel
lehet csinálni is.Igazábol ahol a doboztartó zárja becsuszik a tartón levő kis lapos lemezre az egy kicsit
macerás/nem a kivitelezés hanem a méret miatt/No nem pofázok tovább megyek fényképezni!
Hali!

Én is tudnék érdeklődőt a dobozokra. Lécci képet meg árajánlatot ha lehet.


Köszi
Engem is érdekelne, de csak azért, mert fingom nincs, milyen a 36L-es Krauser doboz...
Hali,kicsit lehetne nagyobb a dobozod ,de azért lehet engem érdekelne.Képet dobj fel,köszi,vagy emil is jó.Tartót lehet ehhez gyárit venni?vagy vmit,mert nincs semi helyem barkácsolni hozzá.
Szerintem nem csak képek kellenének hanem árak is:-) Hiszen kitudja:-)
Szevasztok Banditák!Ha valakit érdekelne nekem van 2 db 36 literes Krauser dobozom a záró kulccsal lehet
feltenni a keretre is.Az egyik karcmentes a másik nagyon-nagyon kicsit karcos az alján /kb.gyufásdoboz felület/.A Hondámon volt évek ota nem használom szinte új.Amikor megvettem bün drága volt de most nagyon olcsón eladnám.A Banditra nem szerelem fel mert van tanktáska meg hátizsák és nagyon messze
nem megyek.Valamint a 750-es Bandit 3 csavaros gyári kipufogóm is megvan olcsón odaadnám mert csak porosodik a sufniban.Ha kell a dobozról és a csőröl feldobok képet.Az erő legyen veletek!
Pont ilyenem volt. Azt az 50 eurót megérte.
A B verziós nekemm is eszembe jutott reggelre...

Monnyuk a bankkártyám sose domborodott a pénztől:-(

:-S

Belföldön (akár enying-sirok táv) beletelkerem a sátrat a pokrócba, és a műszerfalra pókozom.

Frankón megáll a féktartály, a kuplung olajtartály meg a műszerfal között, és beleszarok az olajnyomáűsjelzőbe, a km-órába meg főleg:-D

Ehez persze naked vas kell, ami sátorral-pokróccal az elején egyből komoly szélvédelmet nyújt:-)

De van hogy a sátor a csomagtartó közel vízszintes csöveire kerül...

Mikor mennyire vagyok másnapos, meg akaratos induláskor:-D

Eddig mindíg elfértünk:-)

KRK-re menet tavaly meg sátrat se vittünk, mert apartman is ugyanannyiba került:-)


De régen a CB-hondámon egy neémetországból kapott (magam ilyenért se adnék pénzt:-))) bicajostáskát használta:-)

Abban megfért 12 doboz sör, meg 6 üveg bor is a cuccok mellett...

:-D
No igen - igy valóban kevesebb csomag kell:-)


Az asszonykám?
2003...... éjjel jöttünk haza egy esküvőről (Letenye - Adony 230km)
Szarrá fagytunk, pedig nyár volt..............
Akkor közölte, hogy majd ha ismét fagy - akor jön csak:-)

2006...... egy csapatmegmozdulás volt a GS barátokkal........2 hétig vaccilált hogy jön-nem jön......a végén már Én mondtam hogy JÖSSZ ÉS KÉSZ
Élvezte......de mondta hogy azért ebből nem csinálunk rendszert:-)))))


2007...... megvettem a Banditát.....
Az első motor aminek már Ő is örült (halvány mosoly a szája sarkában) és a kérdés: MIKOR MEGYÜNK?
Az tény hogy a 2 lányom máris a motoron volt....És Ők biza MENJÜNK..MENJÜNK......
A nagyobbat 2 éves kora óta motorztatom - szóval benne van a benzinmérgezés az agyába:-)
Most 8 éves, és neki is megvan minden ruhája - idén már nagyobb távokban gondolkozok vele

Az asszonyt meg májusban viszem a 10. házasági évfordulónk örömére egy nagyobb körre..........
erre: http://akmtmedia.extra.hu/tura...
Ő hepajozhat a gyerköcök nélkül egy hétvégét - Én meg motorozhatok:-))))
Én egyedül motorozom, a párom fél a motorozástól. Már kétszer jött velem összesen, kb 100km volt az atrakció, ebből a másodiknál, kb 3 km múlva nyitotta ki a szemét, miután elindultunk. Pedig nagyon óvatosan, figyelmesen mentem, tudva hogy velem van. Fél tőle sajnos!
Ez jó......nekem is volt, csak 2 embernek szerintem már kevés- főleg ha - mint írtam - sátrazás van.

Az viszont tény hogy nem lötyög, mert annyi heveder volt az enyémhez hogy még maradt is:-)
Ilyen.
Van ez a louis szett azt vettem ocsóé! Két oldalsó és egy a nyeregre. Volt zöldi kollégának is hasonló, vagy az a típus nem is tudom.
Na az már a szopás kategória
Na az márszép:-)))))

Van pár busás haverom akik épp a pakolhatoságot síratják, mert nem találtak még olyan szettet ami kibirná a "terhelést":-)))))
De gondolom 1 tákád van hátulra feldobva......(?)
Mint mindenben, ebben is különbözőek vagyunk! Nekem is vászon tatyó van, és nem esett le a busmanról. A bandimon saját kreálmány volt a tartó, a dobozt meg bontóban vettem, azóta is megelégedéssel használja az új tulaj!
Zöldi kollégára nem lehet senkinek egy rossz szava sem, ő meggondolja mit miért tesz! :)
Szerintem használt motorra költésben benne vagyok a top 10-ben: Megvettem 1. motorom 40 ezerért, összeszámoltam, 230 ezret rádobtam, ugyanolyan szar maradt, rátaláltam A szerelőre, 15 ezerből fullra rendberakta, 40-ért eladtam nagynehezen.


Anyámnál a vakolat nyert:-))) Nekem a dobozom sarka tört be első körben -a legelső dobozszettemnél:-)
Ne is bánd!


Ez minden embernél SORSDÖNTŐ LESZ......
Az nem vesz új gépet, aki még nem szopot használtal!

Nekem volt egy TZR125F-em.....
1 év alatt 18.000km.........SEMMI BAJA NEM VOLT

Azt jött egy Aprilia..........6000km....de eközben vagy 10x volt szervízben............mindig volt valami baja......a végén szétment a henger is..........

230.000ért vettem - kb ennyit rá is költöttem fél év alatt.......... szóval BRUTÁLISAN MEGUTÁLTAM A HASZNÁL MOTOROKAT

Ekkor jött a lehetőségem hogy vegyek egy GS-t.... 72 hónapra................ezt kb 40-ig fizettem, majd eladtam és annyi már meg maradt hogy beszáljak a banditba.............

Ergo..... anyagilag annyival nagyobb megterhelés nekem a Bandit hogy nem 20.000-ret fizetek havonta hanem 25-28 közt................ meg ne 3 év múlva jár le, hanem 8...........

DE!
Minden kínját, baját ismerem - hiszen ha lesz neki ilyen, azt Én okoztam!
Az extra figyelemről jut eszembe: Volt egy haver, aki dobozokat vett oldalra. Előtte sosem volt hasonló cucca, így azzal kezdte, hogy leszedte velük a házfalról a vakolatot
Te csávó!

1 doboz, meg tanktáska?
És mit csinálsz Te a túrákon?



No ehhez vegyél légyszives 1 sátrat, két hálóüzsákot, matracokat.......máris nem férsz el.............Nekem specc ezek vannak a felső zsákomban..........
5-6 napra? Nekem ilyen a nyári túrák..........azért 5-6 napra kell tiszta és száraz ruha is.............ami sokszor megéri:-)))))
Tavaly a Vrisic-hágón rongyá áztam a 3 órás tiszta ruhámba...........a hágón öltözhettem át:-)
Szóval azért kell egy 2-3 váltás ruha is...........
Nyáron meg főleg, mikor estére igen emberes szagod lehet:-))))



Persze van a B verziós túrázó is.....

kellékek:
- 1 motor
- 1-2 ember
- és egy JÓL feltöltött bankártya
Ha bepöcentem volna, akkor nem lenne smile........
és amugy is:-) Bírom a baszogatást:-) Bár egy nőtől még el is viselném nagy kínok közt:-)


Szerintem a NET nem az a hely, ahol szabad vagy egyáltalán érdemes bepöcceni.
Nekem se tetszik - de anyagi megfontolásból ez a megfelelő. Csatlakozom Zöldi kollegához! Ha lenne zsé - akkor nekem is 3db 48L-es cumó figyelne fenn...........
FIATALABB a gépem.....azért, mert eladtam a GS-em...és ezt vettem.....no de még van 96db 27.000ft-os csekkem!

Beakadás?
Ezügyben a megláttásom:
1., Ekkora csomagokkal (akár dobozokkal) extra FIGYELMET igényel a gép, hiszen ha tele is van a súlypont megváltozik
2., elfoglalsz majd 1 kocsiszélességet, vagyis ne laviroz már....
3., Ekkora csomagokkal az ember TÚRÁZNI megy - ahol nem az a lényeg hogy tépje a száját, hiszen ha száguldozni akarok, akkor azt teszem-......ha túrázni, akkor meg a tájért megyek.



A biztonság való igaz......bár aki épp a koszos ruháimra kiváncsi az meg is érdemli:-))))
A másik fele, meg hogy a doboz is kinyitható (kalapács?) ezért mi mindig úgy oldjuk meg hog yahol megállunk mindig marad valaki a motoroknál (MINDIG van olyan ember, akit nem érdekel az adott "látványosság")


Amugy a Gs-n se volt hozzásimoló konzolom......
1x volt....a rezonancia szét is nyomta az indexem , és a burkolat fényezését.
Szóval ha figyelni akar az ember erre (no meg az utast se akarja belebaszirozni egy 20x20-as ülésbe) akkor a konzolt szélesebbre méretezi



Azt meg végképp ne felejtsük ki a számításból hogy ezek 50LITERES Zsákok! szóval ha 40L-es tennék fel az kisebb lenne..........